Aiškiaregė to nenumatė: šimtus tūkstančių iš verslininkų išpešusi būrėja stojo prieš teismą

Kauno teismas sklaido vienos būrėjos kerus. Juodąja magija patikėję verslininkai ir stambūs ūkininkai už druską ir vandenį raganai sumokėdavo šimtus tūkstančių litų. Ši prigąsdindavo, kad jei jos įsiūlytos priemonės nebus naudojamos, šeimą ištiks mirtys, verslą – bankrotas. Kai kerai išsisklaidė, žmonės griebėsi už galvos, išviliota pusė milijono litų.

Būrėja Ala Naruševičienė (nuotr. TV3)

Į teismą įžengusi Ala Naruševčienė įtariama apmulkinusi mažiausiai penkis Kauno verslininkus ir dar vieną ūkininką. Ir tai tikriausiai tik ledkalnio viršūnė – kitiems apgautiems gėda skųstis, nes tai, ką Naruševičienė pardavinėdavo kaip amuletus sėkmei pritraukti, dažniausiai tebūdavo buityje naudojami niekai.

REKLAMA

„Būdavo auksiniai amuletai, kurie kainuodavo iki 25 tūkst. litų. Sakydavo, kad tai apsaugos nuo nelaimių. Po to būdavo bronzinės pėdutės, būdavo druska, vanduo koduojamas dideliais kiekiais. Reikėdavo tą vandenį išgerti, kad apsaugotų. Druska po kelis šimtus kilogramų. Reikėdavo ją išbarstyti“, - pasakoja nukentėjusiųjų advokatas Artūras Bauža.

Pati aiškiaregė praėjusiame teismo posėdyje nualpo. Šiandien teismas jau turėjo paskelbti nuosprendį, tačiau atsiradus naujų aplinkybių, atnaujinamas įrodymų tyrimas.

Maskvos hipnozės ir magijos mokyklą baigusi aiškiaregė tikina, kad pinigus iš žmonių tikrai gavo, tačiau esą ne tokius didelius, kaip šie teigia. O kokios konkrečiai paslaugos buvo teikiamos, būrėja neatskleidžia.

„Jai tai sekėsi daryti išgąsdinant visokiom nelaimėm, nepasisekimais, ir moterys, ūkininkai, bijodami blogų pasekmių, duodavo Naruševičienei pinigus didelėm sumom“, - tikina advokatas.

Prokurorė aiškiaregę teismo prašo ketveriems metams siųsti už grotų ir dar nubausti jos sūnų, kuris galimai padėjo motinai sukti šimtatūkstantines aferas.


Rašyti komentarą...
j
juokas vienas
2018-03-27 15:34:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
IR KADA TIK JŪS NUSTOSITE TIKĖJĘ TOMIS ,,AIŠKIAI REGINČIOMIS'', NESUPRANTU? Dar ir per tv rodo tas ,,būrėjas'', teisti tik rupūžes tokias.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų