Partija "Tvarka ir teisingumas" (liberalai demokratai) į sostinės merus kelia ne partijos lyderį, nušalintąjį prezidentą Rolandą Paksą, o dabartinį Vilniaus tarybos narį Juozą Imbrasą.

Tai liberaldemokratai pranešė penktadienio vakarą vykusioje spaudos konferencijoje.

"Aš atsisakau kandidatavimo į merus, kaip buvusiam prezidentui bus labai gerai ir tarybos nario vieta, nes neisiu ir į vicemerus. Mes galėjome eiti iki paskutinės minutės, tačiau posėdyje nebūčiau išrinktas ir mūsų žadėta programa nebūtų įgyvendinta. Todėl, kai pamatėme, jog negalime nugalėti Algirdo Brazausko ir socdemų vadovų, pasirinkome kitą kelią - siūlyti J.Imbrasą", - spaudos konferencijoje kalbėjo R.Paksas.

Pasak liberaldemokratų, J.Imbraso kandidatūrą į merus jau yra pasižadėję palaikyti 5 iš 6 socialdemokratų ir 4 liberalų sąjūdžio atstovai.

"Ant stalo turime 5 parašus socdemų, jog jie palaikys J.Imbraso kandidatūrą ir šiandien turėjome susitikimą su Vilniaus liberalais, kurie patikino, jog tikrai rems J.Imbrasą. Su liberalais pasirašysime dėl eilės klausimų susitarimą, ir dirbsime kartu kai kuriais klausimais, tačiau jie nebus valdančios koalicijos nariai", - sakė liberaldemokratas Valentinas Mazuronis.

REKLAMA

Tuo tarpu patys Vilniaus socdemai tikina, jog dėl koalicijos su R.Paksu apsispręs šeštadienį vyksiančiame skyriaus tarybos posėdyje.

"Liberaldemokratai tikrai meluoja, sakydami, kad turi penkis mūsų parašus, jie turi gal keturi ir neturės daugiau, o ar apskritai, ar eisim į koaliciją su R.Paksu, paaiškės šeštadienį, kuomet apsispręs mūsų taryba", - BNS penktadienio vakarą sakė socdemų Vilniaus skyriaus prezidiumo narys Romas Adomavičius.

Tėvynės sąjungos (konservatorių) Vilniaus skyriaus lyderis Kęstutis Masiulis tikina, liberaldemokratai "mulkina" savo partnerius ir anksčiau ar vėliau R.Paksas bus siūlomas į merus.

"Jie žaidžia žaidimus, siūlydami J.Imbrasą, kai pajus valdžios skonį, dar papildys tą savo koaliciją kiek vėliau, mat dabar net patys liberalai jau juos palaiko, tai tuomet nuvers J.Imbrasą ir kels R.Paksą, labai paprasta", - BNS dėstė K.Masiulis.

Politikas nepagilėjo karčių žodžių ir liberalams, kurie kartu su konservatoriais buvo pasiryžę sukurti vadinamąją "švaros koaliciją".

"Aš jau anksčiau sakiau Petrui Auštrevičiui, kad J.Imbrasą siūlys į merus, tai jis man teigė, kad čia yra geras variantas, reikia pagalvoti, gal ir remsime. Ir Vilniaus liberalai pasitikėjimą liebraldemokratais tikrai išreiškė su partijos vadovybės leidimu, juk pas juos nėra tokios situacijos, kaip pas socdemus", - BNS tikino K.Masiulis.

Tuo tarpu dar ketvirtadienį, BNS pranešus, jog liberaldemokratai į merus gali siūlyti J.Imbrasą, liberalų sąjūdžio lyderis P.Auštrevičius tikino, jog jo vadovaujama partija vis vien nerems liberaldemokratų siekio valdyti Vilnių.

REKLAMA

Dabartinis Vilniaus tarybos narys J.Imbrasas, kuris atkakliai gynė R.Paksą, kuomet šis buvo atstatydinamas iš prezidentų, prieš kelerius metus trumpą laiką vadovavo sostinei, vėliau ėjo vicemero pareigas.

Trečiadienį vakare R.Pakso vadovaujamos partijos "Tvarka ir teisingumas" (liberalai demokratai), socialdemokratų ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) atstovai pasirašė susitarimą dėl valdančiosios koalicijos Vilniaus miesto savivaldybės taryboje formavimo. Susitarimu Vilniaus miesto mero kandidatūra siūloma liberaldemokratams, administracijos direktoriaus - socialdemokratams, po vieną mero pavaduotojo postą siūloma kiekvienai koalicijos frakcijai.

Minėtosioms partijoms suvienijus jėgas, teoriškai jos turės 26 vietas taryboje iš 51-nos - 14 liberaldemokratų ir po šešis socialdemokratus ir lenkus. Tačiau dalis socialdemokratų gali neparemti R.Pakso kandidatūros.

Tačiau ketvirtadienį socdemų etikos sargai rekomendavo Vilniaus skyriui perbalsuoti dėl galimybės sostinę valdyti kartu liberaldemokratais.

Ar paklusti Etikos ir procedūrų komisijos rekomendacijoms, Vilniaus socdemai ketina apsispręsti šeštadienį.

51-nos vietos Vilniaus miesto taryboje daugiausiai mandatų - 14 - laimėjo liberaldemokratai, konservatoriai - 10, liberalcentristai - 9, socialdemokratai ir Lenkų sąjunga - po 6, Liberalų sąjūdis - 4, Rusų sąjunga - 2.

Vieną koaliciją ėmėsi formuoti liberaldemokratai ir Lietuvos lenkų rinkimų akcija, kitą - "švaros koaliciją" - konservatoriai ir Liberalų sąjūdis.

Teisingai
2007-04-13 18:32:47
GERIAU PARTIJA TEGUL ŠTURMUOJA"RINKIMUS Į SEIMĄ", KAS TAS MERAS, JEIGU MIESTO STOVIS- KAIP PO KARO........
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Nuostaba 2007-04-15 15:00:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Taigi sakė: "Nepykit, bet meras bus Paksas".   ATSAKYTI
ABaskas 2007-04-15 10:43:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Valdžiusios ir valdančios partijos prieš tiesioginius merų rinkimus, kad galėtų manipuliuoti rinkėjų balsais, lipdydamos joms tinkamas koalicijas nerinkti mafijai netinkamus merais.   ATSAKYTI
2007-04-15 10:26:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Paksas niekio neblogesnis uz supuvusi seima   ATSAKYTI
2007-04-15 10:25:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jonis

piskis i sikna asilo galva per tokius idiotus kaip tu Lietuva skursta ir skurs dejau as ant rusu ir tokiu kaip tu saudyt jus reiktu tada greit situacija pasitaisytu.   ATSAKYTI
HA HA HA 2007-04-14 18:11:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Čia každas DAUG apie KAŽKĄ rašo apie PAKSĄ. Tik reikia pridurti, KAD PAKSO AUTORITETO DĖKA BUVO SUREGTAS REFERENDUMAS DĖL ĮSTOJIMO Į "ES "IR "NATO", todėl dabar vieni žmonės DŽIAUGIASI, kiti VERKIA. Noriu priminti, kad Visi JŪS ne iš "KUNIGŲ SEMINARIJOS", todėl vieni DAUGIAU kiti MAŽIAU yra NEŠVARŪS, tuomet kas buvo PAEITYJE - žmonėms mažai jau rūpi, nes JIE nori matyti RYTDIENĄ.    ATSAKYTI
2007-04-14 17:56:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pakso politinės veiklos apibendrinimas., 2007 04 11 02:01
Pakso politinės veiklos finansavime aiškiai dominuoja Rusiškas kapitalas. Paksas, eidamas oficialias pareigas, pastoviai ir sistemingai piknaudžiavo tarnybine padėtimi. Tuo jisai kaip įmanydamas siekė visakeriopai patenkinti užsakovų iš Rusijos interesus (pvz. "Lukoil"), neužmiršdamas ir savo asmeninių. Šia savo nusikalstama, išdavikiška ir parsidavėliška veika, Paksas pridarė milžiniškų finansinių ir moralinių nuostolių Lietuvos valstybei ir jos žmonėms. Paksas šioje savo kenkėjiškoje veikloje visiškai nesiskaito su priemonėmis ir jam giliai nusispjaut į pasekmes.
Taigi šiandien tebevyksta kova tarp mafinio rytietiško ir teisinio demokratiško vakarietiško gyvenimo būdo. Sunkiausiai ta kova vyksta mūsų sąmonėje, jei išvis pas nekuriuos ji vyksta...

Pakso veiklos epizodas Nr.10., 2007 04 11 02:01
Skandalinga J.Borisovo asmenybė tik pridengė daug galingesnes jėgas, vedusias R.Paksą Lietuvos politikos laiptais.
Kaip tik tada, 1999-aisiais, kai R.Paksas pirmąkart sėdo į premjero kėdę, iš Lietuvos atšaukiamas kadencijos nebaigęs Rusijos ambasadorius kultūrininkas Konstantinas Mozelis. Ir į jo vietą paskiriamas žvalgybininkas - geras Rusijos žvalgybos bei užsienio politikos patriarcho Jevgenijaus Primakovo draugas Jurijus Zubakovas, buvęs Rusijos vyriausybės aparato vadovas J.Primakovo premjeravimo laikais.
Tokio aukšto rango pareigūno skubus paskyrimas į Lietuvą negalėjo būti atsitiktinis. Tuo labiau kad jo bosas J.Primakovas irgi skyrė Lietuvai ypatingą dėmesį - nuolat čia atvykdavo neva su privačiais vizitais ir nuolat susitikdavo su Kazimiera Prunskiene, patikima R.Pakso gynėja. Netikėtai J.Primakovas atvyko į Lietuvą ir prieš antrąjį Prezidento rinkimų turą (neva Naujųjų metų švęsti). Rusija iš anksto planavo R.Pakso išrinkimą Lietuvos Prezidentu, o „J.Zubakovas stengėsi sutelkti visus resursus ir asmenis, galinčius padėti R.Pakso pergalei, o vėliau - daryti jam įtaką“.
J.Zubakovas iš Lietuvos išvyko 2003 m. vasaros pabaigoje, kai atrodė, kad „Strekoza“ šimtu procentų pavyko. Net į Ispaniją siunčiamą Mečį Laurinkų tuoj galės Kremliaus globojamas Kikališvilis „uždusinti glėbyje“. J.Zubakovas išvyko į Moldovą, kurią dabar reikėjo spausti Rusijos glėbyje.

Pakso veiklos epizodas Nr.9., 2007 04 11 02:00
Į Lietuvą atėjo “Naujoji Politika” – V.Adamkus, R.Paksas, R.Ozolas. V.Bogušis ir A.Paulauskas. Tai – 2000-ųjų ruduo-2001-ųjų birželis. R.Paksas antrą kartą tampa premjeru. Ir štai vėl konkretūs žingsniai:
1. R.Pakso vyriausybės siūlymu sumažinamos dirbančiųjų pensininkų pensijos.
2. R.Pakso vyriausybės siūlymu liberalizuojami darbo santykius reglamentuojantys įstatymai, pabloginama dirbančiųjų padėtis darbo rinkoje.
3. R.Pakso vyriausybė teikia Nacionalinės energetikos strategijos pataisas, kad, dar neaptarus IAE uždarymo sąlygų, būtų priimtas sprendimas dėl II-ojo bloko uždarymo.
4. R.Paksas pasirašo derybinę poziciją, kad Lietuvai stojant į Europos Sąjungą nebūtų taikomas pereinamasis laikotarpis žemės ūkio paskirties žemės sklypų pardavimui.
5. R.Pakso vyriausybė priima pataisas, kad žemės ūkio paskirties sklypų įsigijimo, pirkimo ir pardavimo tvarka būtų supaprastinta. Būtent per šį R.Pakso laikotarpį stipriai suklestėjo “žemgrobystė”. Tai patvirtina Vyriausybės nutarimai ir sklypų įsigijimo statistika bei apskričių administracijų veikla.

Pakso veiklos epizodas Nr.8., 2007 04 11 02:00
R.Paksas ir jo aplinka reketavo „Šiaulių plento“ bendrovę Rusijos naftos koncerno LUK’oil naudai.
Jau prasidėjus Prezidento skandalui, R.Pakso draugas ir jo buvusios bendrovės „Restako“ vadovas Algirdas Drakšas „Šiaulių plento“ akcijų išmušinėjimo procedūrą nuolat derino su Rusijos piliečiais, LUK’oil atstovais.
Su jais, ir su Maskvos mero Jurijaus Lužkovo aplinkos žmonėmis Maskvoje ir Paryžiuje turėjo susitikti R.Paksas. A.Drakšo rengiami susitikimai neįvyko tik dėl to, kad Lietuvoje stiprėjo įtampa ir dėmesys Prezidento skandalui.
R.Paksas ir skandalingai priverstas atsistatydinti buvęs jo Vyriausybės ministras Gintaras Striaukas siekė užvaldyti „Šiaulių plento“ akcijas tam, kad šios bendrovės sudaromų kontraktų pinigai plauktų į LUK’oil rankas.
Nuo gegužės 1-osios Lietuva, įstojusi į Europos Sąjungą (ES), galėjo naudotis ir jos struktūriniais fondais, kurių žymi dalis skiriama keliams tiesti ir taisyti.
Taigi, Prezidento aplinka rengė proskyną Rusijai ES pinigų aruodo link.

Pakso veiklos epizodas Nr.7., 2007 04 11 01:59
2002 m. Pakso politinės rinkimų kampanijos rėmėjai buvo skandalingai pagarsėjusios "Status" ir "Avia Baltika" kompanojos, kurių ryšiai su buvusios KGB ir karinėmis Rusijos struktūromis visiems gerai žinomi. Paksui dirbo ir Rusijos įvaizdžio firma "Al Max", su kuria sutartis buvo sudariusi ta pati "Avia Baltika".
Pakso rinkimų ataskaitoje apie gautas finansines pajamas buvo nurodyta daug privačių rėmėjų t.y. LR piliečių, kurie neva parėmė sumomis nuo 5 iki 10 tūkstančių Lt. Iš tikrųjų taip buvo įregistruota parama, kuri gauta, pažeidžiant įstatymus, iš šaltinių, susijusių su rusišku kapitalu.
Vien tik per J.Borisovą Paksas gavo 7,5 mln. JAV dolerių. Pats Borisovas neoficialiai Paksui skyrė 1.5 mln. JAV dolerių, o likusius 6 mln. Paksui per Borisovą perdavė "Lukoil" ir "RAOJES Rosii" atstovai.

Pakso veiklos epizodas Nr. 6., 2007 04 11 01:59
Antrąkart iš premjero pareigų R.Paksas atsistatydino likus valandai iki Vyriausybės posėdžio, kuriame turėjo būti patvirtinta ilgalaikė naftos tiekimo sutartis tarp JUKOS ir „Mažeikių naftos“. Kai Paksas sužinojo apie šią sutartį, užuot pasidžiaugęs būsimu stabiliu „Mažeikių naftos“ darbu, pasipiktinęs ištarė: „Dabar Vyriausybė žlugs“. Ir žlugo. JUKOS konkurentas LUK’oil tikriausiai skaičiavo taip: per 40 dienų Vyriausybės nepatvirtinta ilgalaikio naftos tiekimo sutartis žlugs. O be naftos Mažeikių įmonė – metalo
Pakso veiklos epizodas Nr.7., 2007 04 11 01:59
2002 m. Pakso politinės rinkimų kampanijos rėmėjai buvo skandalingai pagarsėjusios "Status" ir "Avia Baltika" kompanojos, kurių ryšiai su buvusios KGB ir karinėmis Rusijos struktūromis visiems gerai žinomi. Paksui dirbo ir Rusijos įvaizdžio firma "Al Max", su kuria sutartis buvo sudariusi ta pati "Avia Baltika".
Pakso rinkimų ataskaitoje apie gautas finansines pajamas buvo nurodyta daug privačių rėmėjų t.y. LR piliečių, kurie neva parėmė sumomis nuo 5 iki 10 tūkstančių Lt. Iš tikrųjų taip buvo įregistruota parama, kuri gauta, pažeidžiant įstatymus, iš šaltinių, susijusių su rusišku kapitalu.
Vien tik per J.Borisovą Paksas gavo 7,5 mln. JAV dolerių. Pats Borisovas neoficialiai Paksui skyrė 1.5 mln. JAV dolerių, o likusius 6 mln. Paksui per Borisovą perdavė "Lukoil" ir "RAOJES Rosii" atstovai.

Pakso veiklos epizodas Nr. 6., 2007 04 11 01:59
Antrąkart iš premjero pareigų R.Paksas atsistatydino likus valandai iki Vyriausybės posėdžio, kuriame turėjo būti patvirtinta ilgalaikė naftos tiekimo sutartis tarp JUKOS ir „Mažeikių naftos“. Kai Paksas sužinojo apie šią sutartį, užuot pasidžiaugęs būsimu stabiliu „Mažeikių naftos“ darbu, pasipiktinęs ištarė: „Dabar Vyriausybė žlugs“. Ir žlugo. JUKOS konkurentas LUK’oil tikriausiai skaičiavo taip: per 40 dienų Vyriausybės nepatvirtinta ilgalaikio naftos tiekimo sutartis žlugs. O be naftos Mažeikių įmonė - metalo laužas.

Pakso veiklos epizodas Nr. 5., 2007 04 11 01:58
Dabar jau drąsiai galima teigti, kad abu kartus iš premjero pareigų R.Paksas atsistatydino LUK’oil nurodymu. Paksui talkino ūkio ministras E.Maldeikis ir finansų ministras J.Lionginas. Abu jie buvo nepartiniai ir paties Pakso pakviesti į vyriausybę, turint tikslą kiek įmanoma pakenkti sandoriui su su „Williams“. Finansų ministras J.Lionginas, kuriam buvo patikėta ieškoti kreditų „MN“, dėl šios priežasties visaip stengėsi jų nerasti, o kuluaruose potencialiems kreditoriams aiškino „neduokit jiems tų pinigų“. R.Pakso derybininkas Eugenijus Maldeikis, kaip tik galėjo, blogino sutartį su „Williams“, kad lemiamą minutę R.Paksas galėtų suvaidinti didvyrį, dėl Lietuvos interesų negalintį pasirašyti blogos sutarties (paties nurodymu paverstos bloga) .
Trumpai pasakius, Paksas ir jo komanda panaikino praktiškai visus saugiklius, kurie buvo numatyti apsaugant „MN“ nuo galimos „Williams“ savivalės. Pvz. jeigu "Williams" būtų norėjusi pasitraukti iš Mažeikių, būtų praradusi daugiau kaip 100 mln. JAV dolerių. Po Pakso „pataisų“ viso to neliko.
Tarp paskelbtų derybų su „Williams“ dokumentų yra šios bendrovės vadovo J.Bumgarnerio pareiškimas, kad 1999 m. liepos mėnesį, kai „Williams“ su LUK’oil tarėsi dėl naftos tiekimo, ūkio ministras E.Maldeikis dalyvavo kaip Rusijos pusės atstovas. Atsistatydinęs iš ministrų E.Maldeikis jau oficialiai įsidarbino LUK’oil konsultantu.

Pakso veiklos epizodas Nr.4., 2007 04 11 01:58
Trejus metus 1997-2000 metais R.Pakso vadovaujama Vilniaus savivaldybė nemokėdama fizinių asmenų pajamų mokesčio padarė 160 mln. Lt žalą valstybei. 2000 08 04 Generalinė prokuratūra iškėlė baudžiamąją bylą „Dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir mokesčių vengimo“.
Seimo Biudžeto ir finansų komiteto parengtoje išvadoje buvo konstatuojama, jog R.Pakso vadovaujamoje Vilniaus miesto savivaldybėje nesilaikoma drausmės.
Prokuratūros prašymu Finansų ministerijos specialistai atliko ūkinės-finansinės veikos patikrinimą ir nustatė, jog nuo 1997 metų pradžios fizinių asmenų pajamų mokestis buvo atskaitomas, tačiau į biudžetą pinigai nebuvo pervedami. Taip padaryta 160,861, 100 Lt žala valstybei.
Patikrinimų akte rašoma, kad savivaldybės pareigūnai, naudodamiesi tarnybine padėtimi, nustatydavo per didelį darbo užmokesčio fondą, be to dalį fizinio asmenų pajamų mokesčio lėšų naudojo mokesčiams „Sodrai“ mokėti. Taip pat nustatyta, kad daugiau kaip 20 mln Lt buvo išmokėta premijoms, nors darbo užmokesčio fondas nebuvo taupomas.
Vilniaus miesto biudžete šios skolos grąžinimui kasmet numatoma atskira eilutė. Šią skolą vilniečiai visiškai padengs 2012 m.

Pakso veiklos epizodas Nr.3., 2007 04 11 01:58
Pirmojoje Rolando Pakso deklaracijoje, kurią jis kaip verskininkas pateikė 1997-aisiais kandidatuodamas į Vilniaus miesto tarybą nurodoma, jog per visus kalendorinius metus R.Paksas gavo lygiai 1000 litų pajamų, ir iš jų 277 litus sumokėjo mokesčių. Tuo metu R.Pakso šeimos turtas sudarė 150 000 litų. Po dvejų metų deklaracijoje nurodoma, jog šeimos turtas – 281 770 Lt.
Kandidatuodamas į prezidentus 2002 metais jis deklaravo maždaug 365 tūkst. litų vertės turtą ir apie 447 tūkst. litų santaupų. Žemės sklypas bei namas Šilo 48, Vilniuje, kur gyvena Paksų šeima priklauso 12 metų Mindaugui Paksui. Šį turtą „nekilnojamojo turto agentūros „Centro kubas” direktorius Zigfridas Z.Račkovskis apytiksliai įvertino 2,5 mln. litų. Mat namą supa maždaug 10 arų sklypas, o žemė Šilo g. – brangi.“
Be to R.Pakso šeimai priklauso sklypas bei namas Kyviškėse netoli aerodromo.
2005 metų birželio mėnesį R.Paksas įsigijo žemės Palangoje, Ošupio takas 3B.
R.Pakso įkurtai konsultacinei bendrovei „Esmė“ vadovauja dukra Inga Stumbrienė. Ši bendrovė perka ir parduoda sklypus Palangoje, kurioje žemėtvarkos skyriuje vyriausiuoju geodezininku dirbantis Romaldas Sušinkis yra Laimos Paksienės krikšto tėvas.

Pakso veiklos epizodas Nr.2., 2007 04 11 01:57
LUK’oil, o kartu ir Rusijos specialiųjų tarnybų šešėlis slenka paskui R.Paksą nuo pat jo „Restako“ veiklos Rusijoje, Chanty Mansijsko apskrityje. Ten 1993 metais susijungus kelioms firmoms ir buvo įkurtas LUK’oil. Iš ten į R.Pakso sąskaitą Austrijoje pervesti tie paslaptingi 210 tūkst. dolerių, kuriuos R.Paksas neva vežė į Lietuvą lagamine, o paskui net sugalvojo absurdišką versiją, kad pinigus Austrijoje iš jo pavogė. Chanty Mansijske buvo iškelta baudžiamoji byla, įtariant, kad „Restako“ vogė Rusijos pinigus. Paskui Maskva tą bylą paslaptingai užgesino ir nuo tada prasidėjo svaigus R.Pakso skrydis į Lietuvos politikos aukštumas.

Pakso veiklos epizodas Nr.1., 2007 04 11 01:57
1985 -1992 metais Vilniaus S.Dariaus ir S.Girėno aeroklubui vadovavo Rolandas Paksas. Jam pasitraukus iš šių pareigų ir pradėjus statybos verslą, 1993 matais Valstybės kontrolės departamentas įvertino ūkinę-finansinę veiklą ir nustatė, jog 9 lėktuvai buvo išsiųsti kapitališkai suremontuoti į Rostovo srities šachtų aviaremonto gamyklą, tačiau nebuvo rasta duomenų apie jų sugrąžinimą. Pats R.Paksas neneigė, jog lėktuvai nebuvo suremontuoti ir nesugrįžo, tačiau tuo pačiu neigė juos pardavęs. Niekas liko nenubaustas už 9 lėktuvų pradanginimą.
Pagal tuo metu galiojusį baudžiamojo kodekso 275 straipsnį „Turto pasisavinimas arba iššvaistymas“ numatyta bausmė laisvės atėmimas iki dešimties metų su atėmimu teisės eiti tam tikras pareigas arba dirbti tam tikrą darbą.
   ATSAKYTI
Jonis 2007-04-14 17:53:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gerai, kad tas Judas susiprato neiti į merus, o tai Vilnių parduotų savo Maskvos šeimininkams. Lietuvos parduoti neišėjo tai ruošėsi bent Vilnių parduoti. Kaip jam ne gėda, ošustas didžiausias, o savo partiją pavadino tvarka ir teisingumas. Kažkoks anikdotas. Doros ir sąžinės pas jį nei už centą. Matyt Alax jam taip patarė, kad durniai balsuotojai užkibtų ant gražaus jauko.   ATSAKYTI
neutralė 2007-04-14 16:59:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
NESUPRANTU, AŠ NEBALSAVAU UŽ PAKSO KOMANDĄ, BET KLAUSIMAS:
1.)- KADA PRADĖSIT"POLITIKĖRIAI" GERBTI RINKĖJUS;
- RINKĖJAS, SAVO BIULETENYJE NURĖDĖ PAVARDES, KURIAS NORĖTŲ MATYTI SAVIVALDOJE, TAD KURIS KANDIDATAS SURINKO DAUGIAUSIA BALSŲ, TAS TURI BŪTI- KANDIDATAS Į MERUS. SUPRATAU, KAD PONAS PAKSAS, DAUGIAUSIA SURINKO BALSŲ, TODĖL IR TURI BŪTI PRETENDENTAS Nr.1. KAD PARTIJOS NENORI ĮSILEISTI Į SAVO GRETAS"SVETIMKŪNIO", KURIS GALI IŠKELTI Į PAVIRŠIŲ NEŠVARIUS DARBELIUS, SAVAIME SUPRANTAMAS DALYKAS.BET YLA IŠ MAIŠO VISTIEK IŠLENDA, O LIAUDIES PATARLĖ SAKO-ANT VAGIO IR KEPURĖ DEGA, NES JIS- RĖKIA, RĖKIA, ŠAUKIA, ŠAUKIA, O PASKUI..... . TODĖL KLAIDAS REIKIA LAIKU TAISYTI IŠTARIANT-ATSIPRAŠAU, SUKLYDAU, O GAISRĄ GESINTI- KĄ TIK UŽSIDEGUS. TAD KIAULĖS METAIS NUSIIMKIM "KIAULĖS KAUKĘ" NUO VEIDO,PAGALIAU ATSISUKIM VEIDU Į- ŽMOGŲ, NE KAIP "MĖSOS IR KAULŲ " RINKINĮ, BET Į -ASMENYBĘ, KURIS KURIA VALSTYBEI GEROVĘ BEI JOS ĮVAIZDĮ.PATS BRANGIAUSIAS DALYKAS - NESIBLAŠKYMAS, DUOTO ŽODŽIO TESĖJIMAS, KURIS YRA ŽMOGAUS, PARTIJOS, VALSTYBĖS GARANTAS. STIPRYBĖS VISIEMS.
   ATSAKYTI
įsidėmėkit 2007-04-14 16:01:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
GERBIAMIEJI: PASTOVUMO, PASTOVUMO IR DAR KATĄ PASTOVUMO NESIBLAŠKANT VISUR IR VISADA, TAIP KURIAMAS TVIRTAS - NUOMONĖS; ŽMOGAUS; PARTIJOS; VALSTYBĖS ĮVAIZDIS.   ATSAKYTI
baisu man darosi- 2007-04-14 15:58:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
PASAUKIO PABAIGA matyt jau prasideda. "VSIOO ZAKONNA" taip išmoko elgtis visa LIETUVA, kad net bloga darosi, kad praradome SAVO MORALĘ iki tokio lygio. Kiekvienas sau kuriame įstatymus pagal aplinkybes, bet pagrindiniai, kuriais turi vadovautis kiekvienas- GULI ARCHYVE. Toks bardakas matyt yra tik- IRAKE ir pas " SIAURAAKIUS ". O gal Lietuvos laukia UKRAINOS likimas, nes savo akyje nematome net KUPETOS , o kito akyje matome net ŠIAUDĄ. Juk ŽUVIS PRADEDA PŪTI NUO GALVOS, tad KIAULĖS metais nusiimkim visi pagaliau "Kiaulės kaukę".    ATSAKYTI
mano prisiminimai 2007-04-14 15:48:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mano DIEDUKAS irgi toks buvo, kaip išėjo į UŽTARNAUTĄ POILSĮ, prisimenu: mažą RADIJĄ nešiojo VISUR, o vakare net LOVOJE ATSIGULES prieš miegą, klausydavosi ŽINIŲ ir ORO PROGNOZĖS rytdienai. Dieną turėdavo daug laiko pamastyti- kas su kuo ne taip gyvena; ne taip ir ne laiku žemę apdirba; juk jis kažkada BUVO ŪKININKAS geras. Taip ir gyvena SENELIAI, savo prisiminmais :kad kažkada buvau geras; visiems reikalingas; visi klausė; o dabar .... - ČIA ŽIŪRĖK RYTAS, ČIA ŽIŪRĖK JAU VAKARAS, t.t. Gili užuojauta SENIALIAMS , prie kurių jiems mokamų PENSIJŲ ir aš prisidedu, bet manau prie mano PENSIJOS nelabai bus kam prisidėti, nes visi BĖGA SVETUR -DIRBTI, UŽSIDIRBTI, MOKĖTI. TAD, NEBAIDYKIM JAUNIMO, padėkime LIETUVAI ATJAUNĖTI.    ATSAKYTI
ONA 2007-04-14 15:24:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Juokas ima- socialdemokratai ir konservatoriai. Esate ereliai, drasuoliai gražiai kalbeti iš tribunos, valdyti šalį ir tarpusavyje dalintis nešvarius pinigus. Jus gerai žinote kad įsileidus "SVETINKUNĮ" GALI Į PAVIRŠIŲ
IŠKILTI VISI JŪSŲ NEŠVARŪS DARBELIAI. Štai ko Jūs labiausiai bijote , Tautos gelbėtojai. Ruoškites dar galite "pliuha " gauti iš Briuselio dėl nušalinimo Pakso. ŠAUNUOLIS A. Paleckis! Varykit velniop senius, kurie vadovaujasi "pasenusiom pažiūrom " ir šiandiena. Laikykitės PAKSAI-ATEIS IR JŪSŲ VALANDA.Tiktai žiūrėkit, kad po to neapsisuktų JŪSŲ galva ir nepamirštumet mūsų , kaip jūsų pirmtakai. Gelbėkit LIETUVĄ nuo senėjimo ligos. SEKMĖS
   ATSAKYTI
Vagies baimė 2007-04-14 13:07:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Oi, kaip bijau, kad kada nors išaiškės kas, su kuo ir kiek pavogė. Rinkėjai, kodėl jūs vėl balsavote už Paksą? Aš 50 metų dirbau užsidirbau ir biški prisidirbau, o jums vis reikia tvarkos, reikia teisingumo. Man tai nepatinka. Rinkimai pasibaigė, dabar reikia galvoti, kaip pralaimėjusiems tapti laimėjusiais. Rinkėjai, kodėl jūsų tiek daug ir vis daugėja? Varvanosiai žvakutininkai, padėkite, užstokite kelią teisei ir rinkėjų pasirinkimui. Rašykite komentariukus, o aš gal būt jums net biški užmokėsiu. Turiu iš ko. Prisivogiau. Noriu valdyti tyliai. Padėkite... Oi, jau kažkas beldžasi į duris. Nejaugi prokurorai? Negali būti? Geelbėėkit, geel...    ATSAKYTI
Vova 2007-04-14 11:26:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tampaks rulez.
Viva Gritė!   ATSAKYTI
Kajus 2007-04-14 09:56:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Che che, kaip iš klasikinės pasakėčios: „.... vis tiek jos rūgščios.....“   ATSAKYTI
zettas 2007-04-14 09:39:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
shiknos skylute ir afrikoje shiknos skylute (r. paksiukas)   ATSAKYTI
irgi 2007-04-14 08:47:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Portreto bučiuotojai visada patenkinti savo stabu: jei šis kandidatuoja į merus, tai teisingai, už tai jie ir balsavę per rinkimus, o jei nekandidatuoja - irgi teisingai, kam jų dievybei reikalingas šiukšlinas Vilnius ;)    ATSAKYTI
sausio tryliktos radijožvalgas 2007-04-14 08:33:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
KGB-KOMUNIAGŲ VEIKLOS APIBENDRINIMAS...............
Jūsų Ekscelencija,manau verta atkreipti dėmesį darant metinį pranešimą į esamą situaciją:Jūsų Ekscelencija prisipažįstu, kad kėsinuosi ,,kibti Jums į atlapus,, dėl Pociaus jeigu jo nenuversite, neišvysite, o vėliau - pretenduodamas į VSD vado postą. Be kitų globalinių ar svanaudiškų(radijožvalgų nepristatymas Vyčių Kryžiams) dalykų "kibsiu į atlapus" todėl, kad Pociaus tarnyba pražiūrėjo, kad komuniagos pavogė iš Jurbarkiečių orą, o gal bendrininkavo jį vagiant. Vagystė vyko šitaip. ...Maždaug prieš trisdešimt metų tarybų valdžia nusprendė Jurbarko rajone pastatyti modernią kiaulidę, užauginančią šešis tūkstančius riestuodegių per metus. Tuo metu rajono vykdomam komitetui ėmė vadovauti jaunas, perspektyvus veterinorius Zairys,vėliau tapęs kuuumunistų vadu. Na ir nusprendė, kad modernią kiaulidę norės aplankyti daug svečių ,ją pastatė keletu kilometrų arčiau Jurbarko, o auginamų riestuodegių kiekį padidino iki dvylikos tūkstančių. Seimo rinkimus laimėjus Albertynui kiaulidė užėmė neblogas starto pozicijas. Patys nuo savęs sugebėjo pavogti trisdešimt tūkstančių doičmarkių (pinigus KAŽKAS??!!pavogė atrakinę įmonės kontoroje buvusį seifą, vagių, žinoma, nerado). Tais laikais už tokius pinigus ne tik Albertyną į Seimą buvo galima prastumti. Na o turint "stogą" visa kita tik "rankų miklumas". Na, o rinkimus į Seimą laimėjus Lapėnų Sauliukui modernios kiaulidės direktorius tapo Lietuvos kiaulininkų prezidentu ir per metus užaugina jau keturiasdešimt tūkstančių riestuodegių!!!!! Prezidentui Jurevičiui pareiškus pretenzijas dėl smarvės jis paaiškino,paguodė, kad sanepideminės normos nepažeistos.Be to buvo Afrikoje, ten begemotas tiek prikakoja, kad negali per dvidešimt metrų prieiti, bet niekas jo nebaudžia (laikraštis "Šviesa" 2007-01-24.Nr. 6(7135)!!!.
Ačiū Dievui vakarykščiame naujos tarybos posėdyje rajono meru Zairio neišrinko ir kiaulių prezidentas Jurevičius atsidūrė opozicijoje.
Jūsų Ekscelencija, prieš karą garlaiviu į Jurbarką atplaukdavo daugybė žydų pakvėpuoti grynu oru, paskanauti žiobrių šviežiai pagautų ir tiesiog panemunėje prie laužo ant vytelių iškeptų. Valdant mano gimtinę komuniagoms buvo iškirsta dideli plotai Jurbarko pušynų, nes po jais slugsojo didžiuliai klodai žvyro kuris keliavo automobiliais ir baržomis Nemunu... Kviečiu Jūsų Ekscelencija aplankyti Jurbarko pušynus paverstus dykvietėmės, pakviesti Pocių ir kunigaikštienę padegustuoti kas labiau dvokia. Įpareigoti prezidentą Jurevičių įsirengti saviškiams sanatoriją prie komplekso su purvo gydyklomis, vandens dviračiais lagūnose arba imtis priemonių ,kad ekologinis Buchenvaldas būtų nedelsiant likviduotas.Nes tvyrant šitai smarvei į Jurbarką neateis jokios investicijos, o užklydęs turistas pabėgs per keleta valandų.Ir joks save gerbiantis musulmonas iš Vidurinės Azijos nepirks Jurbarkiečių parvarytų mašinų!!!!
Jūsų Ekscelencija, tai visai nejuokinga ,mano ūkelis yra keturiolika kilometrų nuo prezidentinių lagūnų, bet naktį, pučiant vakarų vėjui, praverti langą negaliu. O susipažinus su padėtimi vietoje kviečiu pamąstyti kaip Tėvynė Lietuva galėtų atlyginti Jurbarko kraštui už pavogtą šio krašto turtą. O atlyginti-labai paprasta. Reikia tik trupučio geranoriškumo ir nekomuniaginio proto, kuris geba tik didelę krūvą šūdo pagaminti. Tėvynei derėtų investuoti nutiesiant(sužiedinant) geležinkelį nuo Marijampolės iki Tauragės arba Šilutės. Caras netiesė per Jurbarką geležinkelio bijodamas, kad bus didelė kontrabanda (taip rašo istorija). Na, dabar kontrabanda valdoma... Klaipėdos uostas nepajėgia aptarnauti krovinių, vilkikas nuo Klaipėdos iki Jurbarko ,tempiantis dvi baržas po tūkstantį tonų keliamos galios, plaukia dvidešimt valandų, maršrutas žinomas puikiai, nes juo išplaukė iš Jurbarko statybinės medžiagos Klaipėdai. Jūrinis konteineris sveria iki 25 tonų. Vienas vilkikas per dvidešimt valandų, “užvaduoja” aštuoniasdešimt automobilių, išlaisvina Klaipėdos uosto krantines!!!. Taigi, mąstyti ir spręsti reikia greitai...
Pagarbiai Algimantas Reičiūnas.Manau,visoj Tėviškėlėje panaši situacija....Ką alėjo kuuumuniagos pavogti-tas pavogta,ir,,vsio zakonno,,.
   ATSAKYTI
SAUNUOLIS 2007-04-14 00:27:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Rolandas, turi galva!!!!!! Kam tau ta mero kede, mes, esantys cia, Amerikoje, palaikome Tave kaip tikra Lietuvos patriota!!!! Nepasiduok provokatoriams ir buk stiprus kaip ir tada, kai nepasirasei ant naftos pardavimo sutarties. Tikimes kada nors matyti Tave Lietuvos Prezidentu, nes pakilai kaip Sfinksas is pelenu. butumei tikras vadovas , o ne kaip dabartinis neigalus seneliukas, kuris neturi savo nuomones ir yra visiems isipareigojes, nes pats skolu nesugebejo grazinti, todel dabar ir dreba pries kiekviena VSD vadovo uzuomina apie paslapciu paviesinima. Be to, juk ne kiekvienas minkstabybis ir po tiltais skraido. Gero skrydzio Tau linki tavepalaikantys emigrantai is CHIKAGOS...Sekmes darbuose, tikimes, kad neuzmigsi ant lauru kaip ne kurie...   ATSAKYTI
Teisingai 2007-04-13 23:48:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
padarys...   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Vasaros lietus (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Atostogaujantiems Lietuvoje ar tą daryti planuojantiems turbūt labiausiai rūpi orai. Šiandien minima septynių brolių miegančių diena, pagal kurią senovės lietuviai ...
Apie šuns pagrobimą Kaune prabilo kirpėja: šokau ant kapoto mašinos ir sakau, atiduok šunį (nuotr. stop kadras)
Tokios vagystės Kaune dar nebuvo. Iš gyvūnų prekių parduotuvėje esančios kirpyklos vyriškis pavogė garbanotąjį bišoną. Pagriebęs mielą baltą šuniuką jis įsibrovė į atsitiktinę ...
 Šiaulių rajone gaisre žuvo moteris: nelaimę sukėlė nuolatinis rūkymas lovoje (nuotr. stop kadras)
Skaudi nelaimė Šiaulių rajone. Liepsnas namuose pamatęs sūnus puolė gelbėti nevaikštančią motiną, tačiau nesėkmingai. Gaisre 64 -erių moteris žuvo. Ugniagesiai ...
Profesorė Aurelija Žvirblienė (nuotr. stop kadras)
Kasdien skelbiant vis naujas šalis, iš kurių grįžus bus privalomas 14 dienų karantinas, garsiau prabylama ir apie naują koronaviruso bangą. Dar daugiau – nauji susirgimai ...
Vilniuje apsivertė girto vairuotojo automobilis (nuotr. Bronius Jablonskas/TV3)
Vilniuje girtas Generalinės prokuratūros darbuotojas sukėlė avariją: nesuvaldė visureigio, kliudė elektros stulpą ir apvirto. Dėl incidento ryte buvo uždaryta Verkių gatvė. ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų