Šiandien Lietuvos apeliaciniame teisme turėtų būti pradėti nagrinėti Viktorijos Vaitiekaitytės ir Viktorijos Lietuvninkaitės, o taip pat ir jų nužudytosios Nedos Račkauskaitės tėvų skundai. Abi Viktorijos prašo jų pasigailėti, sutrumpinti bausmę, nes jos esą žudė sunkiai sirgdamos depresija, padarusia įtaką. Nedos tėvai prašo bausmę sugriežtinti, nes, pasak Račkauskų ir jų advokatės E. Povilaitienės, teismas nuoširdžiai neatgailaujančioms, teisme melavusioms žudikėms nuolaidžiavo.

Šiandien Vilniuje turėtų prasidėti V. Lietuvninkaitės ir V. Vaitiekaitytės apeliacinis teismas (nuotr. „Akistatos”)

Šiandien Vilniuje turėtų prasidėti V. Lietuvninkaitės ir V. Vaitiekaitytės apeliacinis teismas (nuotr. „Akistatos”)

Šiaulių apygardos teismas abi žudikes už itin žiaurią Nedos žmogžudystę ir jos palaikų išniekinimą nuteisė kalėti po 20 metų. „Akistatoje“ mes ne kartą rašėme apie tai, kad Šiaulių S. Šalkauskio gimnazijos mokinė Neda pradingo 2011-ųjų liepos 14-ąją. Merginos paiešką pradėję kriminalistai išsiaiškino, kad Neda prapuolė išėjusi susitikti su toje pačioje gimnazijoje besimokiusiomis, tuo metu jau pilnametėmis V. Vaitiekaityte ir V. Lietuvninkaite.

Tačiau policininkų apklausiamos Viktorijos melavo, kad po pokalbio Neda kažkur išvykusi, taip pat iš Nedos telefono merginos vardu siuntinėjo tėvus klaidinančias SMS žinutes, kad neva „Neda išėjusi į skustagalvių vakarėlį, po to žadanti važiuoti į roko festivalį „Velnio akmuo“.

REKLAMA

Tačiau meluojančių V. Vaitiekaitytės ir V. Lietuvninkaitės parodymai skyrėsi, todėl pareigūnams kilo įtarimų. Trečią parą po žmogžudystės V. Lietuvninkaitė palūžo, kartu su motina atvyko į policijos komisariatą ir prisipažino su V. Vaitiekaityte nužudžiusios Nedą.

Toliau aprašinėti šios istorijos gal ir neverta, nes kaip tik Apeliacinio teismo išvakarėse, buvęs „Akistatos“ korespondentas Sigitas Stasaitis parašė knygą apie visą šią istoriją, kurią pavadino „Rytoj mane nužudys“. Knygos autoriui ir uždaviau keletą klausimų. Iš interviu, manau, suprasite ir apie ką ta knyga, ir kodėl kilo mintis ją parašyti, o kartu sužinosite ir apie Šiauliuose ne vienam šoką sukėlusį įvykį.

Buvęs „Akistatos“ korespondentas Sigitas Stasaitis ne tik aprašė nusikaltimą, bet ir ieškojo priežasčių, dėl ko tai įvyko   (nuotr. „Akistatos”)

Buvęs „Akistatos“ korespondentas Sigitas Stasaitis ne tik aprašė nusikaltimą, bet ir ieškojo priežasčių, dėl ko tai įvyko (nuotr. „Akistatos”)

– Tad apie ką ši knyga tokiu kraupoku pavadinimu?

– Kelerius metus dirbau Kriminalinės policijos inspektoriumi, po to beveik ketvirtį amžiaus – žurnalistu (daugiausiai – „Akistatoje“), tad mačiau daugybę pačių žiauriausių ir keisčiausių nusikaltimų. Tačiau įvykis, nutikęs Šiauliuose 2011-ųjų vasarą, pribloškė ne tik mane. Net, daugelį Šiaulių teisėsaugos pareigūnų – policijos veteranai irgi sakė dar nematę tokio žiaurumo. 2011-ųjų liepą dvi nežinia prieš ką maištaujančios Šiaulių S. Šalkauskio gimnazijos moksleivės, tuo metu aštuoniolikmetės Viktorija Vaitiekaitytė su Viktorija Lietuvninkaite, įviliojo į spąstus bute ir nužudė savo bendramokslę septyniolikmetę Nedą Račkauskaitę, po to nedelsdamos supjaustė, išniekino kūną, kurį išmėtė įvairiose miesto vietose.

REKLAMA

– Tačiau paauglių, net merginų žiaurumas – nebe naujiena.

– Tai tiesa, žmogžudyste Lietuvoje tikrai nieko nenustebinsi. Net jei ją įvykdo merginos. Paskutinėje knygos dalyje kaip tik primenu Naujojoje Akmenėje įvykdytą labai panašią žmogžudystę: dvi moksleivės ir vienos jų trylikametė sesuo į pasalą sode atsiviliojo tos pačios mokyklos moksleivę Kristiną, kurią pasmaugė ir kūną įmetė į šulinį. Už ką? Priežastis labai moteriška – trijulė keršijo Kristinai už apkalbas ir pašaipas.

Tačiau šiuo atveju visus sukrėtė, kad V. Vaitiekaitytė su V. Lietuvninkaite elgėsi be galo ciniškai ir net liguistai – į šaldytuvą pasidėjo aukos kūno gabalą, kurį, iš pradžių, kaip pačios teigė, ketino... suvalgyti atšvęsdamos įvykį! Kanibalizmas – tai jau kažkas šiurpaus, nežmoniška, Lietuvoje to jau seniai nebuvo. – Tačiau ar tai buvo įrodyta? Žudikės teisme kanibalizmo išsigynė.

– Iš pradžių prisipažino, vėliau – ištikrųjų išsigynė. Jos nutylėjo ir daugybę kitų joms neparankių detalių. Rašydamas apie šį neeilinį nusikaltimą stebėjau visus teismo posėdžius ir įsitikinau, kad teisiamosios daug ką nuslėpė, net melavo. Pavyzdžiui, kam nusikaltimo išvakarėse pirko medicininius švirkštus? Tad stebint teismo posėdžius ir kilo mintis viską sužinoti, atkapstyti tikrąją tiesą bei aprašyti istoriją knygoje. Be to, mane visada domino psichologija, tad knygoje pabandžiau rasti atsakymą, kas nutiko dviejų jaunų merginų galvelėse, kad jos elgėsi lyg bejausmiai monstrai. Šioje istorijoje yra net mistikos.

– Mistikos?

– Na, bent jau keistų sutapimų. Pavyzdžiui, kai V. Vaitiekaitytė pakvietė susitikti ir paplepėti, Neda kompiuteriu šią žinią pranešė porai savo draugų. Jie visi svarstė, ar verta eiti į tą susitikimą. „Tave Viktorija nužudys“, – pajuokavo N. Račkauskaitės bendramokslis Šarūnas. „Jei nužudys, tai atneškit man po baltą rožę“, – irgi su humoru atrašė Neda. Ir taip nutiko, kad Neda nuėjo susitikti su Viktorija, o pastaroji su savo geriausia drauge V. Lietuvninkaite ją nužudė. Visi į laidotuves atsinešė po baltą rožę.

REKLAMA

– Knyga storoka, apie 270 puslapių. Ir viskas vien apie V. Vaitiekaitytės su V. Lietuvninkaite nusikaltimą?

– Ne tik. Ieškodamas žmogžudystės priežasčių, radau panašumų, analogijų su kitais rezonansiniais nusikaltimais, tad skaitytojas knygoje ras pasakojimus ir apie garsiąją vaikžudę Almą Bružaitę- Jonaitienę – kaip ir dėl ko ji galėjo atimti gyvybes dviem savo vaikučiams, ir apie garsaus Šiaulių gydytojo ginekologo V. Pečiulio sūnų, kuris, priepuolio metu, nužudė tėvą, ir apie Draučių kaimą iššaudžiusį beprotį Leonardą Zavistonovičių, ir apie dar ne vieną rezonansinį nusikaltimą. Prisiminiau net pirmąjį SSRS žudiką – maniaką „Mosgazą“ bei šaulį į JAV prezidentą Džoną Kenedį.

– Kas sieja šiuos nusikalimus, įvykdytus skirtingu laiku ir net skirtingose šalyse, kad jie aprašyti knygoje apie Nedos nužudymą?

– Kiekvienas nusikaltimas, žinoma, unikalus. Tačiau, kai imi gilintis į nusikaltėlių asmenybes, pamatai, kad žmonės kartais ne taip jau ir skiriasi – dėl savo psichologinių problemų tam tikrose situacijose elgiasi kone trafaretiškai vienodai.

– Ar pavyko prakalbinti pačias žudikes V. Vaitiekaitytę su V. Lietuvninkaite?

– Ne, jos ne tik nė karto nedavė nė vieno interviu nei vienam žurnalistui. Net teisme į akis bijojo pažvelgti, dangstė, slėpė savo veidus. Aplankiau, bandžiau prašnekinti ir abiejų Viktorijų tėvus. Tačiau jie labai išgyvena, užsisklendę, nepanoro kalbėtis. O V. Vaitiekaitytės tėvas mane pasitiko piktai nusiteikęs.

– Sakoma, kad obuolys nuo obels netoli rieda...

– Atvirkščiai, abiejų žudikių tėvai – padorūs, tvarkingi, dirbantys žmonės, tikrai ne nusikaltėliai ar girtuokliai. Bėda tik ta, kad jie buvo praradę emocinį ryšį su dukromis, kurios užsisklendė savo liguistame iliuzijų pasaulyje ir nusirito iki kraupios žmogžudystės. Beje, viena iš žudikių kalbėjo norinti sunaikinti ir savo tėvus.

REKLAMA

– Ar pavyko išsiaiškinti, dėl ko Viktorijos nužudė merginą?

– Beveik visi, išgirdę, kad rašau knygą, manęs to klausė. Priežastis, kaip dažniausiai nutinka, yra ne viena. Tai ir emocinio ryšio su tėvais praradimas, ir protestas prieš visuomenės normas, ir psichologinės abiejų Viktorijų problemos, ir domėjimasis satanizmu ir net potraukis siaubo filmams. Nė viena šių priežasčių nebuvo lemiama, į nusikaltimą drauges pastūmėjo priežasčių visuma – skaitytojas knygoje ras išsamų atsakymą.

Beje, Maskvoje gyvenantis medicinos mokslų daktaras, psichiatras Michailas Vinogradovas, parašęs pusantro šimto mokslinių darbų, daugiausiai apie polinkį žudyti turinčias asmenybes, maniakus-serijinius žudikus, kai aš jo paklausiau, ką jis mano apie mūsų nusikaltėles, atsakė, kad V. Vaitiekaitytės ir V. Lietuvninkaitės elgesyje jis matąs nemažai žudikams maniakams būdingų bruožų. Tad, jei Viktorijos nebūtų įkliuvusios, jos, M. Vinogradovo nuomone, galėjo nesustoti, žudyti toliau.

– Kaip reagavo Nedos tėvai?

– Dalia ir Vytautas Račkauskai – stebėtinai puikūs ir stiprūs žmonės. Neda buvo jų vienturtė dukra, tad galima įsivaizduoti, kokia trauma juos ištiko, kai policija pranešė, kad jų vienintelio vaiko nebėra. Tačiau teisme jie elgėsi ramiai, tramdė emocijas, nė karto nepratrūko. Kelios Nedos draugės neišlaikė, žvelgdamos į teisiamųjų narvą žudikes apšaukė išgamomis, o Nedos tėvai emocijoms valios nedavė. Kaskart po teismo posėdžio jie važiuodavo prie dukros kapo. Sunku net įsivaizduoti, kaip žmonėms sunku, jie iki šiol neatsigauna.

REKLAMA

– Ar žudikės sulaukė pelnytos bausmės?

– Aš, kaip ir Nedos tėvai, manau, jog teismas žudikes V. Vaitiekaitytę su V. Lietuvninkaite už nenuoširdumą ir išsisukinėjimus turėjo nuteisti kalėti iki gyvos galvos. Net ir tokia bausmė joms nebūtų beviltiška, nes atsėdėjusios po 15-20 metų, jos, žinoma, būtų rašiusios malonės prašymus. Daug šansų, kad tada jų būtų pasigailėję ir paleidę, nes prabėgus tiek laiko jų žiaurusis nusikaltimas būtų buvęs užmirštas, nebekeltų tiek emocijų kaip dabar. Tačiau teismas V. Vaitiekaitytę su V. Lietuvninkaite nuteisė kalėti po 20 metų. Atrodytų, nemažai? Tačiau jos jau atsėdėjo po 3 metus, dar po 8-9 metų pradės prašyti malonės ir, tikėtina, jos sulauks. Tad labai gali būti, jog po dešimtmečio žudikės bus laisvos. „Tai būtų labai neteisinga ir skaudu“, – sako N. Račkauskaitės tėvai, kuriems sunku nepritarti.

– Kai kas sako, kad jaunimas nebe toks, jaunuoliai, net ir merginos, darosi žymiai žiauresni? Kas dėl to kaltas?

– Nuo pat senovės Graikijos laikų, jau trečią tūkstantmetį, vyresni žmonės nuolat kartoja, kad šiuolaikinis jaunimas – išlepęs, pasileidęs ir žiaurus, kad jaunuoliams trūksta atsakomybės, terūpi vien pramogos. Taip pat neretai išgirsi sakant, kad į žiaurius nusikaltimus pastūmėjo smurtą propaguojantys kino filmai, televizija bei „pasileidusi“ spauda. Tačiau visais laikais iš jaunosios kartos išauga puikūs žmonės, išskyrus vieną kitą netikėlį. O žudikų ir iškrypėlių juk netrūko visais laikais, net kai dar nebuvo kino teatrų, televizijos ir laikraščių. Tad žiauraus smurto priežastys – gerokai gilesnės.

REKLAMA

Vertinant pagal žmogžudysčių skaičių esame viena agresyviausių tautų Europos Sąjungoje. Pasak statistikos, 100 tūkstančių Lietuvos gyventojų kasmet nužudoma net iki 8 žmonių, o tai net 10 kartų daugiau nei ramiausiose, mažiausiai smurtaujančiose šalyse, pavyzdžiui, Austrijoje, kur tas pats koeficientas nesiekia nė vieneto. Išsireiškiant vaizdžiau, mūsų gimtinėje beveik kasdien kažkuriam vienam mūsų tautiečiui piktavalis atima gyvybę. Didžioji dalis žmogžudysčių bei sunkių nusikaltimų padaroma išgėrus. Lietuva – viena iš daugiausiai girtaujančių ES šalių, tad taip ir gyvename.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Kitame „Akistatos“ numeryje spausdinsime ištrauką iš knygos „Rytoj mane nužudys“

Žilvinas VIZGIRDA

AKISTATA

rasa
2014-02-07 10:25:05
dar bando issisukt padlos... ant baslio tokias zertvas ir ju tevus
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
VIESPATIE 2014-02-08 12:37:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
TAIP CIA PROTU NESUVOKIAMA,BAISU,...BET MAN TAIP GAILA TEVU,JIE TURBUT TYLIAI MIRSTA,KAIP IR NUZUDYTOSIOS MERGAITES TEVELIAI. LABAI UZJAUCIU IR VISA SIRDIMI SU JAIS,NA O KODEL MERGINOS TAIP ELGESI,CIA TAIP NIEKAS IR NEATSAKYS...tIK NEREIKIA VERSTI DEPRESIJAI...SERGANTYS DEPRESIJA TUO LABIAU DU ZMONES VIENU METU TO TIKRAI NEPADARYTU,PASIKONSULTUOKIT TEISININKAI SU PSICHIATRAIS.   ATSAKYTI
Teisybe 2014-02-08 01:01:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
per mazos bausmes ,3 kartus iki gyvos galvos tada tegu amnestuoja .Ir grazinkit mirties bausme .   ATSAKYTI
Audra 2014-02-07 21:27:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Galima galvoti , teisinti, smerkti, bet tai yra protiskai nesuvokiamos monstres ir jokiu kalbu negali buti is teiseju puses, 20 metu uz toki nusikaltima yra daugiau nei juokinga. Joms turejo buti skirta isintine mirties bausme, geriausiu atveju iki gyvos galvos be teises apeliacijai! Niekada sitos issigimeles neturi pamatyti laisvos saules, zydi ciu geliu ir girdeti vaiku juoko! NIEKADA!   ATSAKYTI
nu isvis 2014-02-07 18:11:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
vel ziniasklaida daro ta pacia klaida.. Vietoje to kad pagerbt nukentejusius ir palikt juos ramybei, pastoviai nagrinejami motyvai (viesai) ir vos ne prasikalteliai isreiskiami kaip "herojai" visos istorijos nors visa tai turetu buti uzdaroje erdveje bylos tyrimo tikslais (pati istorija ziniasklaidoje turi buti kuo nuobodesne). Cia tas pats kai su tuo mokyklos issaudymu amerikoje - visas demesys nusikalteliui, o ne aukoms. Ir dar kazkas apie tai ryztasi knyga rasyti, nu virsune. Kai kas gali netaip suprast ir pagalvot kad tokie poelgiai yra gerai, nes va ziurekit kiek demesio...   ATSAKYTI
rawr. 2014-02-07 15:22:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Manau, kad neteisinga taip. Turbūt už vairavimą girtam ir nuskynus stulpą duotų daugiau pasėdėt. Mano nuomone - atėmė gyvybę, lai sulaukia vienutėj savo pabaigos. Kažkokia nesąmonė.. Mat jos dar galėtų pasikeist tam kalėjime??? Juokdariai. Jei, pasak jas pačias, jos viską atliko kamuojamos depresijos, tai ką jos darys gįžusios? Suvarinės peilius į pašones ir taip toliau? Taigi. O diev. Ir dar vaikščios drąsiai tokios dvi po 20 metų gatvėm? Nenormalu. Kur teisėjai žiūri - nesuprantu. Bet ryškiai ne į tai, kas pateikta.
   ATSAKYTI
Da 2014-02-07 13:24:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
As tai kaltinciau Tevus. Dirba, nebendrauja. Vaikai eina i gatves ieskoti autoritetu arba patys juos susikuria, jei tevai ju neatstoja. Elgiasi kaip nori, nes nera kas juos kontroliuotu ar butu bent kiek iskiepija gero. O susigriebia tevai, tik tada kai kas nors baisaus nutinka, kai ju vaikas ininka i alkoholio ar narkotiku liuna, siuncia juos ant n raides, zudo ir visa kita. Cia tik tevu tingejimas uzssimti su vaiku, moketi uzmegsti dvasiska rysi, suprasti ir patarti reikiamu momentu, o ne pirkelioti materiales gerybes ir veliau tyketis, kad tas vaikas gerbs tave kaip teva ar mama ir bus padorus zmogus.
Prisigimdom ir auginam kaip daiktus. Ko cia stebites, kad tokios nesamones vyksta.    ATSAKYTI
Lei 2019-03-05 21:58:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nekaltinciau tevu. Ne viska jiem pavyksta sukontroliuot   
Rita 2014-02-07 12:49:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pakarti jas maza ,ko jos dar nori ,tegul dziaugiasi kad panaikinta mirties bausme . Joms i laisve patekti nera sansu ,as pati jas uzmetyuciau akmenimis.   ATSAKYTI
dana 2014-02-07 12:18:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kur jas paleide desit? Kas isdrys gyventi salia ju,prasilenkti kelyje,susitikti parduotuvej?   ATSAKYTI
ROKAS 2014-02-07 11:15:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tokias zmogzudes reikia tik izoliuoti nuo visu, nes jos yra pavojingos visuomenei!!Kaip jos gales vaikscioti tarp zmoniu,,kur ivygde nuzmogejomo kriminala !nuzude drauge ir dar sujkpojo dalimis,,prie tokiu zmogzudziu net arti peieiti baisu..Privalo sedeti iki galvos !!!Nes nuzudytosiso ir isnikintos jauniekasnebeprikels..o jos vaikscios galvas uzkele,,NE NE NE..JAS PACIAS KAD TEN ISMESINETU..   ATSAKYTI
ikxas 2014-02-07 10:50:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
AS- sirgaudepresija..niekada nebuvo tokios minties,,kad kazka tai padaryti blogai,,na kazkoki kriminala ar pan.Kaip tik viskas atvirksciai-buni tokioje busenije,,kadnegali net vabaleliouzmusti,,o isnesi ji i lauka ,,pagaves, kai pamati ropineja ant grindu..Ne cento negali pasilikti,,sau,,jeipvz,,eini sugraugaisisgerti kavos ar vyno,,buniLABAI SAZININGAS,,TEISINGAS,,ir rodosi visu gaila !!!Cia kazkokia -SEKTA,,arba tokios jau gime....   ATSAKYTI
rauss 2014-02-07 10:39:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Paleiskit vaikus, gal jos daugiau nebežudys.... Gal pamaldžiomis vienuolėmis taps... Pamanykit- nužudė vieną kartą, kūną sukapojo...   ATSAKYTI
rasa 2014-02-07 10:25:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
dar bando issisukt padlos... ant baslio tokias zertvas ir ju tevus   ATSAKYTI
onaiskaimo 2014-02-07 10:10:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
aišku, pirmiausiai reiktų paskaityti knygą, bet ...tikrai nepirksiu...Jau ne kartą rašiau, kad čia tikrai susiję su satanistais - tik dengiama, nes satanistai ne tokie kvaili, ..beje, juos dabar vadina iliuminatais...O dėl Bružaitės... Vargšė moteris..Akivaizdu, kad buvo afekto būsena...Nes kad ir kiek bandė daryti gražiu jos eks, tačiau jis gražiu jau seniai nėra   ATSAKYTI
va taip 2014-02-07 09:40:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
tevai ne prie ko, juk nei vienas tevu neliepia vaikamsir neaukleja taip,kad ju vaikai taptu nusikalteliais-zmogzudziais   ATSAKYTI
skaitytoja 2014-02-09 03:01:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Negalima vienareiksmiskai teigti prie ko ar ne prie ko. Yra kaltes del bendravimo spragu, taciau kas paauglysteje ju nepatiria? ?? Visi mes sakydavom, kad tevai musu nesupranta ir t.t. Ar tai priezastis zudyti? Ka daryti vaikams, kuriuos augina girtuokliai, asocialus asmenys? Koks ten bendravimas? Tai nereiskia, kad visi zudo zmones ir dar tokiais ziauriais budais. Manau visame blogybe - pilna sikna ir ispindejimas, neturejimas ka veikti.
  
nina 2014-02-07 09:35:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
palankiausi istatymai Lietuvoj zmogzudziams nes gyvybe nieko verta 3 vaikai 9 metai kai sufabrikuoja byla ir is nieko padaro tada galima gaut 5 metus vakar skaiciau LR uz savivale ir ka jus manot vaiko likima nusprendzia ir dar bandymus darys o jau musu psifolgai del tiek daug savizudziu   ATSAKYTI
bronius 2014-02-07 09:31:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Jokio pasigailėjimo toms išgamoms   ATSAKYTI
Justas 2014-02-07 09:19:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2

Sunaikinti tokias isgamas,kad genai nepersiduotu sekancioms kartoms.   ATSAKYTI
Nu jo 2014-02-07 08:22:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Sodinti ir tų išgamų tėvus reikia, kad tokius vaikus užaugino...   ATSAKYTI

Top Video

Farai. Tokio veikėjo „Farai“ jau seniai nefiksavo: epizodas virto tikra tragikomedija
DABAR RODOMA
Farai. Tokio veikėjo „Farai“ jau seniai nefiksavo: epizodas virto tikra tragikomedija
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
Nepaprasta prieglaudoje gyvenančio keturkojo istorija: visus pasitinka su šypsena
DABAR RODOMA
Sunku patikėti: išsitraukė kamerą pamačius, kaip moteris pilasi kurą
DABAR RODOMA
Farai. „Farų“ operatorius tapo neblaivaus taksisto įniršio taikiniu: tokio protrūkio nesitikėjo
DABAR RODOMA
Moterys parduotuvėje susimušė dėl tualetinio popieriaus: pamatykite vaizdo įrašą
DABAR RODOMA
Užfiksuotas smurto protrūkis vienoje Lietuvos mokykloje
DABAR RODOMA
Farai. Pamatę, kas po avarijos liko iš BMW, pareigūnai liko priblokšti: išgirdo fantastinę istoriją
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Vaikų teisės su tarnybomis laužėsi į butą: mama ir dukra laukė susigūžusios
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Alkoholikės mama kreipėsi į politikus: maldauja dukrą gydyti priverstinai
REKLAMA
Policija (nuotr. stop kadras)
Prienuose pas paauglį rasta galimai narkotinių medžiagų, pranešė Alytaus policija. Penktadienį moteris policijai atidavė plastikinį paketėlį galimai narkotinėmis medžiagomis. ...
Stotelė (asociatyvi nuotr.) (nuotr. facebook.com)
Rokiškio rajone Salų miestelyje girtas vairuotojas įvažiavo į autobusų stotelę. Incidentas įvyko penktadienį 18.30 val., pranešė Panevėžio apskrities Vyriausiasis policijos ...
Policija (nuotr. Fotodiena)
Kaune grupė jaunuolių išdaužė automobilio langą, į vidų pripurškė dujų, nukentėjo vaikinas. Incidentas įvyko penktadienį apie 23 val. 40 min. V. Krėvės gatvėje, prie prekybos ...
Kaltinamųjų Strazdauskaitės nužudymu teismas (nuotr. TV3)
Prieš trejus metus žiauriai nužudytos studentės Ievos Strazdauskaitės budeliai penktadienį išgirdo teismo verdiktą. Prokuroras merginos žudikams prašė kalėjimo iki gyvos ...
Avarija (nuotr. stop kadras)
Vilniuje girtas vairuotojas automobiliu įlėkė į parduotuvės vitriną. Girtas kaltininkas pridarė didelių nuostolių, sučiuptam vyrui gresia baudžiamoj byla.  Tai Savanorių ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų