Kauno vicemeras V. Popovas paaiškino, kodėl į darbą atėjo neblaivus

Antradienį girtas darbe pasirodęs Kauno vicemeras socialdemokratas Vasilijus Popovas teigia suprantąs padaręs didelę moralinę žalą partijai ir Kauno miesto savivaldybės tarybai bei tvirtina prisiimąs visą atsakomybę už savo poelgį. Tačiau apie galimą pasitraukimą iš pareigų V.Popovas kol kas nekalba.

Alkoholis (nuotr. Alloverpress.ee)

„Šių metų gruodžio 17 dieną dėl taip susiklosčiusių asmeninių aplinkybių, atvykau į darbą neblaivus, taip nusižengdamas Lietuvos socialdemokratų partijos etikos principams. Suprantu padaręs labai didelę moralinę žalą Socialdemokratų partijai, Savivaldybės tarybos nariams, Administracijos darbuotojams, miesto bei Lietuvos žmonėms. Nuoširdžiai apgailestauju pakirtęs piliečių ir bičiulių man parodytą pasitikėjimą, prisiimu pilną atsakomybę ir atsiprašau už savo poelgį“, – rašoma trečiadienį išplatintame V.Popovo pareiškime.

Kaip BNS sakė Seimo narė ir Kauno socialdemokratų skyriaus pirmininkė Orinta Leiputė, klausimas, ar V.Popovas galės toliau eiti pareigas, bus svarstomas artimiausiu metu.

„Su juo nekalbėjau kol kas ir nesimačiau, nes šiuo metu esu Vilniuje (...). Iš to, kas parašyta, manau, jis supranta, kad padarė didžiulę klaidą, o tolesni sprendimai seks paskui. Etikos komisija svarsto, mes su juo pasimatysime artimiausiu metu“, – BNS sakė O.Leiputė.

REKLAMA

Trečiadienį V.Popovas išėjo atostogų. Kaip BNS sakė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, jo darbe nebus iki sausio 5 dienos.

Antradienį policijos pareigūnai, atvykę į Kauno miesto savivaldybę, nustatė vicemerui sunkų girtumo laipsnį. Patikrinus V.Popovą alkotesteriu, nustatytas 2,94 promilės girtumas.

Pasirodžius informacijai, kad Kauno vicemeras V.Popovas darbe buvo neblaivus, LSDP Kauno skyrius paskelbė, kad imsis visų priemonių išsiaiškinti faktus ir aplinkybes.

Kaip teigiama Kauno socialdemokratų pranešime, jei faktai pasitvirtintų, vicemero elgesys bus svarstomas LSDP etikos ir procedūrų komisijoje.

V. Popovas vicemeru tapo prieš metus. Tą pačią dieną kaip tarybos narys prisiekęs V. Popovas vicemero poste pakeitė Orintą Leiputę, kuri tapo Seimo nare.


Rašyti komentarą...
1
123
2013-12-18 13:06:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jis visdar neatsistatydino ?????
Atsakyti
0

T
To 123
2013-12-18 13:18:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokie niekada patys neatsistatydina
Atsakyti
0

K
Kodėl?-todėl!:)
2013-12-18 14:25:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras paaiškinimas į klausimą "kodėl". atsakymas : "dėl taip susiklosčiusių asmeninių priežasčių":)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų