Sostinės politikai paskutiniajame tarybos posėdyje nenutraukė sutarties su bendrove „City Service“.

Nors dauguma miesto valdžios komitetų tokiam siūlymui pritarė, politikai pabūgo gresiančių teismų procesų.„Net neabejoju, kad „City Service“ turi tokius teisininkus, kad tikrai ras prie ko prisikabinti. Reikia rimčiau pažiūrėti į šį reikalą ir viską persvarstyti“, – sake sostinės meras Raimundas Alekna, rašo diena.lt.

Taryba pavedė Teisės departamentui aiškiau parengti sutarties nutraukimo dokumentus.

Šį klausimą tarybai likus dienai iki paskutiniojo posėdžio pateikė partijos Tvarka ir teisingumas frakcija. Frakcijos atstovų teigimu, Savivaldybės Paslaugų ir miesto ūkio komitetas net siūlė nustatyti, kas sutartį pasirašė ir atsakingus asmenis nubausti, tačiau tokia idėja daugumai tarybos narių pasirodė nerimta ir net juokinga.

Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) vasario mėnesį pareiškė, kad Vilniaus savivaldybė turėtų nutraukti 122 mln. litų vertės sutartį su koncerno „Icor“ (buvęs „Rubicon“) kontroliuojama nekilnojamojo turto priežiūros bendrove „City Service“ ir, jei reikia, surengti naują konkursą.


Rašyti komentarą...
A
Alekna agresyvus kosmopolitas
2011-04-15 14:34:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
jis kažkaip su tėvu nesutarė
Atsakyti
0

J
Joncė
2011-04-15 14:48:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasižiūrėjus į Alekną matosi koks jis yra neryžtingas, tikras mėmėm, vykdntis tik Kubiliaus bei jo klapčiuko Adomėno nurodymus. Jau mes susipažinome su meru, kai jis 3 mėnesius nesugebėjo nuversti Navicko, kaiiemą miestas buvo nevalomas. IR kas tukdė jam pasamdyti gerus juristuds ir išnagrinėti kokiomis sąlygomis galima nutraukti sutartį su City Service. Taip pat kas trukdė " tinkamiausiam merui" nutraukti sutartį su Dalkia ir skelbti viša konkurą dėl Vilniaus energijos valdymo? Jei Alekna su lenkais valdys Vilnių tai mes vėl vietoj buksuosim vietoje ir vietoj biokuro katilo Antakalnyje statysime lenkų pligrimams centrą.
Atsakyti
0

n
nu nu
2011-04-15 15:15:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Frakcijos atstovų teigimu, Savivaldybės Paslaugų ir miesto ūkio komitetas net siūlė nustatyti, kas sutartį pasirašė ir atsakingus asmenis nubausti, tačiau tokia idėja daugumai tarybos narių pasirodė nerimta ir net juokinga. "


Aisku kas sutiks ir nesijuoks kai gresia atsakyti savo sikna ?:??? :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų