Asta Baukutė. Valdo Kopūsto (ELTA) nuotr.

Asta Baukutė. Valdo Kopūsto (ELTA) nuotr.

Jie sakė, kad ateina į parlamentą tam, kad jame baigtųsi cirkas. Praėjus beveik metams nuo Seimo rinkimų, iš pramogų pasaulio scenos nužengę tautos išrinktieji pademonstravo savo tikruosius veidus, be grimo.

Dalis vadinamųjų "šoumenų" mandatą iš tiesų brangina bei bando perprasti sudėtingą įstatymų leidybos procesą, tačiau dalis taip ir liko nesupratę, ką jie toje įstatymų kalvėje veikia.

A. Baukutę "sušaudys"

Televizijoje Apolonijos personažą kūrusios Seimo narės Astos Baukutės skandalus praėjusią savaitę eskalavo visa žiniasklaida. Mokesčių mokėtojų pinigus ji leidžia prabangiam automobiliui, kuriuo važinėjo vyras Kęstutis Rupulevičius. Pati politikė net vairuotojo pažymėjimo neturi, o gelbėdama nuo bėdų sutuoktinį - viešai apsimelavo.

O štai apie tai, kokius įstatymų projektus per tuos beveik metus parlamentarė pasiūlė Seimui, "Vakarų ekspresui" nepavyko sužinoti: A. Baukutė oficialų tarnybinį Seimo narės telefoną laiko išjungtą.

"Šoumenus" į Seimą atvedęs Seimo pirmininko postą praradęs Arūnas Valinskas, "Vakarų ekspreso" paklaustas, kaip ketinama frakcijoje ar partijoje reaguoti į A. Baukutės melą, dėl kurio šiai parlamentarei ruošiama apkalta, paliko vietos interpretacijoms.

REKLAMA

"Mes ją sušaudysime, o po to pakarsime. Taip ir nusprendėme. Ji jau rašys testamentą. Pirmadienį pasakysime. O jūsų įvardijamų "šoumenų" darbą Seime vertinti man sudėtinga, nes nesidomėjau, kas kokias įstatymų pataisas teikė. Jie dirba aktyviai komitetuose. Ir kodėl įsivaizduojama, kad fizikas, ginekologas, psichologas gali būti Seimo nariu, o pramogų pasaulio atstovas - ne? Juk tai tokie patys žmonės", - tikino jis.

Buvusio Seimo pirmininko žmonos Ingos Valinskienės pasiteirauti apie nuveiktus darbus taip pat nepavyko: tarnybinis telefonas buvo išjungtas.

Kreivi veidrodžiai

Nors ir vėluodama į filmavimą, apie savo veiklą mūsų dienraščiui sutiko papasakoti Donalda Meiželytė-Svilienė, kuri teigė esanti apstulbusi nuo Seime vešinčios veidmainystės, intrigų, apkalbų, gandų.

"Požiūris į mus, naujokus, Seime yra pašiepiantis. Kol neišsimaudai tame mėšle, negali net patikėti, kas ten per teritorija. Ryte prasilenkiame su senbuviais, sveikinamės, šypsomės. Aš net leidžiu sau pajuokauti: kaip gražu, kaip malonu, oi, atsiprašau, man smaugvirvė iš kišenės išlindo.

Rūkome balkone su etikos sargu Algimantu Salamakinu, juokaujame, jis mane giria, sako, kad nėra, prie ko prikibti. O po kelių minučių į televizijos kameras mane jau linksniuoja, jau "loja", kaip aš drįstu kur nors šokti, išsidirbinėju! Nors plyta per galvą trenk! Bet ir mes jau juos, senbuvius, nervinti pradėjome, per dantį traukti", - atviravo D. Meiželytė-Svilienė.

O rimtų darbų ji tikino nuveikusi ir veikianti daug. Esą įstatymų pataisos - ne panacėja, jei jų neteiki, dar nereiškia, kad nieko neveiki.

REKLAMA

"Darbas frakcijoje, komitetuose, dokumentų skaitymas nuo ryto iki vakaro. Inicijavome Lietuvos banko auditą, sutarčių su šilumos tinklais peržiūrėjimą, nes ten kokia 15 įstatymų pažeidimų yra. Rengiau pataisas visam teisės aktų blokui dėl pasų, tapatybės kortelių. Jos buvo įtrauktos komitete. O kitą kartą pakanka normaliai pakalbėti su ministru, išdėstyti savo viziją, požiūrį, ir rytoj jau ministerija giriasi, kad darys taip ir anaip. Kad ir motinystės atostogos: siekiu, kad būtų leidžiama dirbti pagal autorines sutartis. Tai dar nesutvarkyta iki galo, bus kuriama darbo grupė, dirbsime. Reikia ne rėkti, o dirbti", - pasakojo jaunoji politikė.

D. Meiželytė-Svilienė sakė ketinanti susitikti su vaikų teisių apsaugos kontroliere Rimante Šalaševičiūte dėl diabetu sergančių vaikų.

"Jūs net neįsivaizduojate, kiek mokyklose padaugėjo šia liga sergančių moksleivių. Jie bijo prasitarti, bijo pažeminimo, tad leidžiasi vaistus tualetuose. Ugdymo įstaigose nėra nei cukraus kiekį kraujyje nustatančių aparatų, nei preparatų. Tarsimės su farmacininkais, kad šie mokykloms padovanotų būtiną įrangą, steigsime diabetikų švietimo centrą. Nutolindami ligos paūmėjimą, taupysime valstybės lėšas. Taip pat paruošiau pataisas ir dėl pagal autorines sutartis dirbančių žmonių neteisingo apmokestinimo", - vardijo ji.

Parlamentarų tipai

Antanas Nedzinskas, einantis Tautos prisikėlimo partijos frakcijos Seime seniūno pavaduotojo pareigas, "Vakarų ekspresui" prisipažino, kad per visą darbą Seime įregistravo tik vieną įstatymo pataisą.

REKLAMA

Seimo narys pasišovė ginti senesnių nei 30 metų zaporožiečių, volgų, pobedų ir kitų autosenienų teises. Jis siekia, kad seni automobiliai būtų saugomi įstatymo ir pripažinti istoriniais. Pataisą seimūnas įregistravo ne veltui: jis pats nuo paauglystės restauruoja ir puoselėja sovietmečio laikų automobilius. Į susitikimus su rinkėjais politikas važinėja 1956 metų fordu ir 1985 "agurkiniu" mersedesu.

"Ta pataisa skatintų istorinių automobilių priežiūrą. Dabartiniai teisės aktai netrukdo prižiūrėti senus automobilius, bet ir neskatina tai daryti. Pavyzdžiui, Klaipėdoje galėtų būti netaikomas tokiems automobiliams mokestis už stovėjimą centre. Gal ir "Regitra" kitaip galėtų traktuoti tokius automobilius. Spalio-lapkričio mėnesiais Seimas turėtų svarstyti mano pataisas", - "Vakarų ekspresui" sakė jis.

A. Nedzinskas tikino, kad geriau yra įregistruoti vieną, bet gerą pataisą, nei 30, bet tokių, kurias politikai išbrokuos.

"Pavyzdžiui, vienas kolega užregistravo pataisą, pagal kurią leistina alkoholio norma sėdant prie vairo būtų nuleista iki nulio promilių. Tai - populistinis siūlymas, ir jis buvo atmestas. Populistams - žalia šviesa, ir jie tuo naudojasi", - konstatavo parlamentaras, pridurdamas, kad politika - ne toks jau ir švarus dalykas.

A. Nedzinskas išskyrė kelis Seimo narių tipus. Vieni esą ramiai ir tvarkingai dirba, kiti užsiima lobizmu ir atstovauja didelėms finansinėms struktūroms, dar kiti užsiima populizmu, jiems daug plojama, tačiau siūlymai esą beveik visada subliūkšta. Yra tokių, kurie dirba išimtinai vien žiniasklaidai: kalba, komentuoja kitų, bet ne savo veiklą, stengiasi reikštis tik tada, kai įjungtos televizijos kameros.

REKLAMA

Beje, kolegės A. Baukutės elgesį A. Nedzinskas vienareikšmiškai įvertino neigiamai.

Girtuoklių priešas

Linas Karalius prieš metus mūsų dienraščiui yra sakęs: "Jei esi su auskarais ir tatuiruotėmis, tai dar nereiškia, kad nieko neišmanai". Dabar jis tikina pateikęs ne vieną įstatymo pataisą ir visos jos susijusios su alkoholio, narkomanijos, rūkymo prevencija.

"Pateikiau pataisą, kuria būtų keičiama nuostata dėl baudų skyrimo, kai parduotuvėse nepilnamečiams parduodamas alkoholis ar rūkalai. Pagal teisės aktus gresia baudos nuo 1000 iki 2000 Lt arba nuo 2000 iki 5000 Lt. Tačiau susiformavo ydinga teisminė praktika, kai traktuojama, kad bauda nelygiavertė patirtai žalai, ir ji sumažinama iki 200-800 Lt. Taip paniekinama įstatyminė norma. Tad pataisose numatyta, kad būtų laikomasi tų "žirklių" ir baudos nebūtų mažinamos", - mūsų dienraščiui sakė L. Karalius.

Jis kartu su blaivybės šalininku kolega Antanu Matulu yra pateikęs ne vieną radikalią Alkoholio kontrolės įstatymo pataisą: pavyzdžiui, drausti parduoti stipriuosius alkoholinius gėrimus asmenims, neturintiems 21 metų, nuo 2014 m. alkoholį pardavinėti tik specializuotose parduotuvėse.

"Yra padėjėjai, kurie puikai išmano tą lobistinę raštvedybą, tad Seimo nariui reikia tik koordinuoti darbą, užsiimti vadyba, bendrauti su nevyriausybinėmis organizacijomis. Atotrūkis tarp Seimo ir realybės - milžiniškas. Bendrauju su verslininkais ir jie visi sako, kad dabartinė mokestinė politika veda į pražūtį, nors valdžios vyrai ir deklaruoja, kad bendrauja su verslininkais. Tik visai neaišku, su kokiais?" - svarstė parlamentaras.

REKLAMA

L. Karalius tikino buriantis darbo grupę, kuri parengtų tvarką, pagal kurią būtų paprasčiau miestuose pasirinkti šilumos tiekėją arba jį pakeisti.

"Įstatyme parašyta, kad žmonės turi teisę tai daryti, tačiau poįstatyminiuose aktuose pridaryta tiek kliūčių, kad palaikomi yra monopolininkai. Ten kvepia korupcija. Tad mėginsime sukurti tokią bazę, kad žmonės lengvai galėtų pasirinkti šilumos tiekėją. Aišku, mane greičiausiai dėl tokios iniciatyvos "suvalgys", - prognozavo jis.

Be kita ko, L. Karalius visus parlamentinei veiklai skirtus pinigus, arti 11 tūkst. litų per ketvirtį, išleidžia automobilio nuomai ir jo priežiūrai, kurui.

"Aš keičiu nuomojamus automobilius kone kas mėnesį. Esame sutarę, kad neskelbsime, kokios markės mašinomis važinėjame. Automobilius renkuosi pagal emisiją, o kai tik pasirodys Lietuvoje elektra varomi automobiliai, siūlysiu, kad jais būtų pakeistas visas valstybinių institucijų automobilių parkas. Ir pigiau bus, ir aplinkos neteršime", - svajojo Seimo narys.

Kaltino Vyriausybę

Dainininkas Ligitas Kernagis "Vakarų ekspresui" taip pat teigė pasiūlęs ne vieną įstatymo projektą.

"Tačiau visos iniciatyvos žlugdomos Vyriausybėje. Mano pataisos orientuotos į žmones, o Vyriausybėje priimtina tai, kad naudinga jai pačiai. Tad dokumentai ir nusėda stalčiuose. Asmeniškai siūliau, kad naujakuriams sodų bendrijose rengiant elektros pastotes būtų taikoma 20 proc. nuolaida. Visos pataisos dingo. Norint "prastumti" normalią pataisą reikia grupės parlamentarų, nes vienas lauke čia - ne karys", - įspūdžiais dalijosi L. Kernagis.

REKLAMA

Jam buvo apmaudu, kad viešojoje erdvėje Seimo vadovybė ne kartą yra teigusi, jog "šoumenai" - atsitiktiniai žmonės Seime.

"Taip kalbėti neetiška. O ar visi tie senbuviai - ne atsitiktiniai?.. Jie su tomis kanceliarinėmis išmokomis daug metų darė, ką norėjo. O dabar ir mes darome tai, ko nedraudžia teisės aktai. Seime - labai daug populistų, kurie trukdo dirbti. Jie prieš televizijos kameras virsta dar didesniais "šoumenais" nei mes scenoje. Pasisakymų skaičius neparodo tavo realaus darbo. Tie, kurie dirba, daro tai tyliai, ramiai, ir nelenda į kameras", - kalbėjo L. Kernagis.

"Jie ten kankinasi"

Julius VESELKA, Seimo senbuvis:

Ką manau apie parlamento "šoumenų" darbą? Ar jūs įsivaizduojate, kad aš parašyčiau tokį romaną, kaip Levas Tolstojus? O ar pastebėjote, kad niekada nepasisakau medicinos klausimais? Taip ir su jais: pramogų pasaulio atstovo prigimtis, požiūris į gyvenimą visiškai netinka darbui Seime. Jų darbą vertinu ypač blogai. Žinoma, yra tarp jų plačių pažiūrų žmonių, tačiau yra ir tokių, kurie nei parašyti, nei pakalbėti nemoka. Tokių yra ir kitose partijose, jose kai kurie žmonės net į "šoumenų" gretas nepretenduoja. Aš matau, kad dalis buvusių žvaigždžių čia, Seime, tiesiog kankinasi. Juos traukia kitur. Velniai juos varė į tą parlamentą? Kodėl tiek kvailių buvo, kurie už juos balsavo? Nežinau, gal tauta norėjo vėl pasišaipyti iš valdžios. O A. Baukutė kvailioja kaip reta. Nesistaipytų, atsisakytų mandato, padoriai pasielgtų. Žinoma, visi nori paimti kuo daugiau, bet taip kvailai atrodyti... Aš nemačiau tų "šoumenų" įstatymo leidybos, tik mygtukų spaudymą balsuojant.

REKLAMA

"Pastatėme į vietą"

Algirdas BUTKEVIČIUS, parlamentaras:

Nors nelabai smagu vertinti kolegas, tačiau išties dalis jų nė nesistengia mokytis, mano, kad čia, Seime, kaip šou versle: pasėdėsiu, pabendrausiu. Tiesa, dalis jų gilinasi į darbo specifiką, pavyzdžiui, Mantas Varaška, Dainius Budrys. O kiti liūdnai atrodo, nes po 2-3 mėnesių darbo jau reikėtų save realizuoti komitetuose, plenariniuose posėdžiuose. Gal kai kurie antraisiais metais save parodys, perlauš, supras, kad tai - atsakingas laikotarpis, jei nori likti ir įsitvirtinti politikoje. O A. Baukutės aš apskritai nesuprantu: kada ji vaidina, o kada kalba rimtai? Jie iš pradžių galvojo, kad gyvens parlamente ramiai, o kai pastatėme į vietą, turėjo suprasti, kad čia - ne šou. Ir pradėjo galvoti: kaip čia dabar elgtis? Blaškytis, ieškoti savęs, ir tai vyksta pernelyg ilgai, iki šiol.

Denisas NIKITENKA

rasa
2009-09-28 09:32:00
atstokit nuo valinsko, ziurekit, pasiraitoje rankoves komunistai plesia sali. brazauskininkai, beriozovas, prunskiene, kirkilas, butkevicius. Taip bandoma nukreipti demesi nuo zuliku
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
vladas 2009-12-07 11:13:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
SIS LAISKAS ISSIUNTINETAS I VISAS UZSIENIO SALIU ATSTOVYBES.
As Vladas Lukosevicius, kreipiuosi i visas uzsienio atstovybes su pagalbos prasymu. Pries mane ir mano vaikus jau 10 metu vykdomas valstybinis teroras, kuri organizavo ALGIRDAS KATKUS, buves LRS nacionalinio saugumo ir ginibos komiteto pirmininkas. Jo nurodimu buvo organizuoti 3 pasikesinimai nuzuditi mane, 1999m., 2003m., ir 2008m. (po visu siu pasikesinimu buvai operuotas). Pries mano 3 mazamecius vaikus buvo organizuoti nusikaltimai, jiems nekarta buvo grasinama susidorojimu. Del visu siu nusikaltimu as nekarta kreipiausi i LRGP, i LRS zmogaus teisiu komiteta, i LRS vaiko teisiu kontroliere, kreipiausi ir i LR seimo narius, bet jokiu priemoniu nebuvo imtasi. As kreipiausi i LR Prezidenta V. Adamku su pareiskimu, kuriame isvardinau aukstu valstybes pareigunu nusikaltimus ir pateikiau irodymus, bet tyrimai nebuvo atlikti. Su panasiu skundu as kreipiausi ir i LR Prezidente D. Grybauskaite, bet tyrimai nepradeti. AS SAVO SKUNDUOSE ISVARDINAU AUKSTU VALSTYBES PAREIGUNU NUSIKALTIMUS, UZ KURIUOS JIE BUVO PAAUKSTINTI PAREIGOSE, JEI TAI SMEISTAS JIE TUREJO PILNA TEISE KREIPTIS I TEISMA, BET NE VIENAS NESIKREIPE, TIK BUVO ORGANIZUOTI UZPUOLIMAI.
Neseniai Lietuvoje nuskambejes pedofilijos skandalas, kai D. Kedis negalejo apginti 4 metuku prievartaujamo vaiko, tai maza dalis nusikaltimu kuriuos nebaudziamai vygdo iskrypeliai, sadistai Lietuvoje . Lietuvoje as kreipiausi i visus laikrascius ir televizijas, man buvo pazadeta, kad paviesins mano pateiktus faktus su visais irodymais, bet viskas buvo uzciaupta. Tik po visu kreipimusi pasikartodavo uzpuolimai, kuriuos prokurorai uzciaupdavo. As kreipiausi, kad buciau iskviestas liudininku saugumiecio Paciuno nuzudymo byloje, kuris buvo ismestas per langa Breste, po sio kreipimosi buvau uzpultas su peiliu, as suspejau prisidengti su ranka nuo peilio, po operacijos nevaldau 4 kaires rankos pirstu. Prokurorai tai traktavo kaip nedideli chuliganizma. As turiu surinkes daug irodymu apie 3 teiseju nusikaltimus, su siais irodymais kreipiausi i LRGP, bet tyrimus atsisake atlikti. Jei imanoma, isplatinti sia medziaga demokratinese salyse busiu dekingas, gal tik po to Lietuvoje kas nors pasikeis. AS KREIPIUOSI I VISAS UZSIENIO SALIU ATSTOVYBES SU PAGALBOS PRASYMU, NES MAN IR MANO 3 MAZAMECIAM VAIKAM GRESIA RIMTAS PAVOJUS. VLADAS LUKOSEVICIUS. Vilnius. Tel. 867704339.    ATSAKYTI
vladas 2009-12-07 11:12:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
GAL LAIKAS SUŽINOTI APIE SAVIVALDYBĖS IR R. ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS KURIUOS BANDO NUSLĖPTI LRGP

Mano vaikams pastoviai buvo grasinama susidorojimu, jiems grasindavo vaikų motina RIMA ANDROSOVA, bet jos nusikaltimus bandoma nuslėpti. 2004m. po grasinimų vaikui ji neteisėtai buvo apgyvendinta „Vaiko ir Motinos Pensione“, apie tai žinojo ir direktorė N. Dirsienė, bet viską slėpė, kodėl pas ją nebuvo iškarto paimtas vaikas ? Pensione R. Androsova užpuolė svetimą vaiką net 2 kartus, mušė ir grasino nužudyti, šie faktai irgi nuslėpti. Vėliau vaikam pastoviai buvo grasinama susidorojimu, buvo daužomi langai, televizoriai. Apie tai žinojo ir vaiko teisių inspektorė R. Valančienė, bet viskas buvo slepiama.
2006m. Gretimame savivaldybės socialiniame būste neteisėtai buvo apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Šio buto savininkas GINTARAS BERTULIS neteisėtai buvo perkeltas į svetimą socialinį butą „PILAITĖJE“, o jo bute buvo apgyvendintas G. ULEVIČ, kuris pradėjo terorą prieš mane, ir kuris vyko net pusantrų metų. Aš buvau sumuštas net 4 kartus, buvo sumušta jau 4 mėnesį nėščia mano sugyventinė. Tik po skundo į STT, provokatorius buvo iškeldintas, o į savo butą sugražintas G. BERTULIS. (tyrimai neatlikti, viską bandoma nuslėpti).
2007.10.19. vaiko teisių inspektorė R. Valančienė atvykusi pas mus į namus, pagrobė mano dukrą Virgą Lukoševičiūtę, be jokios priežasties, kai motinos nebuvo namie. Taip pat ji bandė pagrobti mano sūnų Virgį Lukoševičiu 2006m. bet jai nepavyko. Aš kreipiausi i R. Šalašavičiūtę net 3 kartus, bet jokių paaiškinimų negavau. TAI KAM BUVO PAGROBTA MANO DUKRA ? TOKIEM PEDOFILAM KAIP USAS, AR FURMONAVIČIUS ? GAL PAKOMENTUOS ŠIUOS FAKTUS ŠALAŠAVICIŪTĖS PAVADUOTOJA MONIKA URMONIENĖ, O GAL PATI MOTINA RIMA ANDROSOVA ? KURIOS BŪTŲ JĄ PARDAVĘ JEI NEBŪČIAU GRYŽĘS IŠ VOKIETIJOS, O GAL PATI ŠALAŠAVIČIŪTĖ NORI PAKOMENTUOTI ?
2007.11.06. ir 2008.02.05. aš kreipiausi į LRS Žmogaus teisių komitetą, ir įrodžiau, kad LRGP slepia nužudymus, ir nusikaltimus prieš vaikus. (bet tyrimai neatlikti).
Čia aprašyta labai maža dalis nusikaltimų, kurie organizuoti ALGIRDO KATKAUS, kad nuslėpti prokuroro BIRŠTONO, saugumiečio POCIŪNO nužudymus, ir 3 pasikėsinimus nužudyti mane. (GAL PAKOMENTUOS ŠIUOS FAKTUS LRGP ?)
Kad nuslėpti visus šiuos nusikaltimus savivaldybė kreipėsi į teismą, kad atskirti vaikus nuo manes. (GAL PAKOMENTUO ŠIUOS FAKTUS TEISĖJA RENATA KASIMOVIENĖ ?)

TAI KIENO INTERESUS GINA R. ŠALAŠAVICIŪTĖ, VAIKŲ AR IŠKRYPĖLIŲ KURIE ORGANIZUOJA NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ? AŠ PASIEKSIU, KAD TAVE TEISTŲ KAIP ŠIŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKĘ, ATSAKYSI UŽ MANO VAIKŲ AŠARAS.
VLADAS LUKOŠEVIČIUS. Rašykite, atsiūsiu medžiagą. Tel. 867704339. email: [email protected]

   ATSAKYTI
vytiochas 2009-10-04 22:13:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
TIKRAS ŠŪDAS IR SMARKIAI SMIRDANTIS   ATSAKYTI
f 2009-10-03 10:13:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
manau, kad kai tie naujokai pradėjo visur šniukštinėti tarp "veteranų" ir dar kalbėti ko nereikia (juk iki šiol daug tylos buvo), tai nutarta juos su žemėmis sumaišyti ir "sunaikinti", tiesiog kvailiais paversti... Juk ten niekas nežiūri kad tautai būtų geriau, o tik savo interesus stato į priekį. Jau parodo ir tai, kad "nepasiduoda" seimūnai net jų asmeninių išlaidų mažinimui, mat jie su 8 - 10 tūkstančių litų sunkiai beišgyvena, tačiau nepasako kaip išgyventi žmonėms su 300 ar 500 litų per mėnesį. Brudų kompanija !   ATSAKYTI
BL 2009-10-02 16:34:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
As i ta snuki ziuret negaliu. Kur tik nepasiziuri ten tos duros roza rodo. Prisisika ir zvenge is visu, ir niekas padaryt nieko negali bl.   ATSAKYTI
juokas 2009-09-29 16:45:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
jei normaliam darbe dirbi ir nieko neiseina tai darbdavys draugiskai arba ne pasako vyruti netose rogese sedi gal pasiieskok kito darbo o cia neasmones kreti tau moka alga   ATSAKYTI
beast 2009-09-29 10:39:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
negaliu nei ziuret nei klausyt sitos kuosos bl ziurke kokiu reta.vaika zindina seime bulkas grauze na isjuoka ne seimo nare.GEDA seimuj!!!!!!!!    ATSAKYTI
Nu jo, 2009-09-29 09:39:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
snukelis plytos prasosi...   ATSAKYTI
[] 2009-09-29 09:37:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Naikint ta zuliku ir veltedziu irstva- seima!!!Valstybei be tu niekingu kraujasiurbiu butu zymiai geriau!   ATSAKYTI
He 2009-09-29 07:52:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ko čia lojat ant jų. Jie gi į Seimą jūsų dėka. Reikėjo galvot kai rinkot Valinską ir jo kompaniją. Jie yra jūsų veidrodis.   ATSAKYTI
a 2009-09-29 02:57:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ezopas asocijuojasi su rusisku zodziu zopa

   ATSAKYTI
cirkininkes mordaj 2009-09-28 18:28:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
slyksciausias snukis lietuvoj... numeris vienas, baisesnio turbut sunkokai beisvysi kur.   ATSAKYTI
vardas 2009-09-28 16:33:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Na, Antanas su Ezopu, kaip naujokai, manau, tvarkosi visai neblogai.   ATSAKYTI
žirklės 2009-09-28 15:43:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0

Tai ko parlamentarai pyksta, kad sakom, jog kiekvienas atėjo ginti savo interesų. Tiesiai pasakė ANTANAS- paruošiau pataisą dėl senovinių mašinyčių. Maladec. Juk tai pagrindinis klausimas siautėjant krizei, bedarbystei.Gal ruošdamas tą pataisą ir ištraukė tą žilą plauką.
O juk tą chebrytę ne kas kitas , o Valinskas Lietuvai įtaisė. Ir dar su 10 Dievo įsakymų.   ATSAKYTI
Juozas 2009-09-28 15:39:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
sutikčiau, kad Baukutės veidas yra geriausia priemonė tautą atitraukti nuo tikrų šalies problemų   ATSAKYTI
agne 2009-09-28 15:13:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
greičiau visus tuos šoumenus iš seimo išvytų, tai būtų tvarka   ATSAKYTI
geriausias posakis 2009-09-28 14:52:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
"PASTATĖME Į VIETĄ". O kada tuos nusenusius tradicinius vagis, kurie ir yra tikrieji politikos šoumenai, kas pastatys į vietą? Beje, butkevičius, girdamas silpnaprotį budrį išviso nusišnekėjo.   ATSAKYTI
"Lietuvos ateities"... 2009-09-28 14:52:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
,...veidelis Nr.001...dddd...   ATSAKYTI
rrr 2009-09-28 13:43:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
na gal ir soumenu yra padoriu protingu ir tinkanciu seimui, bet jauciu nepateko jie si karta, nors gal pvz Linas ir tinkamai dirba, jau vien tai, kad zmogus alkoholio atsisako kazka pasako.   ATSAKYTI
melas 2009-09-28 12:43:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nu kaip tas veidas mane nervuoja   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Lietuvos vėliava (Fotobankas)
Lietuvai pirmadienį švenčiant Valstybės dieną tūkstančiai lietuvių šalyje ir svetur giedojo Lietuvos himną. Vakare, 21 val., Tautiška giesmė suskambo ir prie Mindaugo tilto ...
Darbuotojas (nuotr. stop kadras)
Profesinės sąjungos reikalauja didinti minimalią algą. Ir jau nebe 20, o 50 eurų. Esą kelti algas uždirbantiems mažiausiai būtina, nes ne tik nesustodamos kyla kainos, bet ir ...
Avarija netoli Balbieriškio (nuotr. Facebook))
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas patvirtino, kad pirmadienio vakarą buvo gautas pranešimas, kad, pirminiais duomenimis, kelyje Alytus–Kaunas, 3 ...
Štai taip apsirengę medikai dirba paskutiniu metu. Visa apsauginė apranga gerokai apriboja mediką – dažnai darbams vos įpusėjus jau ima trūkti oro, o laiko atokvėpiui rasti pavyksta toli gražu ne visuomet (asm. archyvo.nuotr.)
Ligoninė – tokia įstaiga, į kurią iš esmės patekti nenori niekas, o gydytojų kai kurie net bijosi. Tačiau pablogėjus sveikatai ir ligoninė, ir tas nejaukus baltas gydytojo ...
Avarija Kaune (nuotr. stop kadras)
Kaune motociklui susidūrus su BMW automobiliu ligoninėje atsidūrė trys asmenys. Pirminiais duomenimis, sunkiausia yra motociklo vairuotojo būklė. Jam lūžo kaulai. O štai dar ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų