26-erių mergina tik per plauką išgyveno tragišką nelaimę Vilniuje: liudininkai galvojo, kad ji negyva

Vilniuje penktadienį lengvasis automobilis perėjoje užvažiavo ant jaunos moters ir vilko ją po automobiliu apie dvidešimt metrų. Po automobiliu atsidūrusią pėsčiąją ištraukė praeiviai – jie pakėlė automobilį nelaukdami gelbėtojų.

Šiurpoka nelaimė įvyko Naugarduko gatvėje: štai šis nedidelis „Ford“ perėjoje užvažiavo ant moters. Pėsčioji pateko po automobilio ratais. Nelaimė įvyko daugelio žmonių akivaizdoje: šie puolė patys gelbėti pėsčiąją – nelaukdami gelbėtojų jie pakėlė automobilį. Mašina iš karto nesustojo – dar apie 20 metrų asfaltu pravilko moterį.

„Ir automobiliu iki tenais. Aš jau galvojau, negyva jinai“, – pasakoja įvykio liudininkas.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nelaimė Naugarduko gatvėje.

Policija praneša, kad automobilį vairavo 39-erių metų moteris. Pirminiais duomenimis, ji buvo blaivi. Po automobiliu pateko 26-erių metų pėsčioji. Ji per stebuklą liko gyva. Žmonės nelaukė gelbėtojų, pakėlė mašiną.

„Atvertėm ant šono. Nes ji po automobiliu buvo. Aš galvojau, negyva... Čia daug žmonių buvo, kiek prie šono gali sustoti“, – pasakojo liudininkai.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Greitosios pagalbos medikai pėsčiąją išvežė į ligoninę, moteris ten ir gydoma. Kodėl ji pateko po automobiliu, kol kas neaišku. Spėliojama, kad vairuotoja galbūt nežiūrėjo į kelią, ar buvo nukreipusį dėmesį. 

Naugarduko gatvė ne taip seniai buvo rekonstruota – važiuojamoji dalis susiaurinta, automobiliai dabar statomi vos ne gatvės viduryje, paliekant tarp automobilių ir kelkraščio vietos dviračių takui. Tokia rekonstrukcija motyvuojama esą didesniu saugumu – esą vairuotojai dabar priversti mažinti greitį.

Tačiau kritikai sako, kad būtent toks pertvarkymas, paliekant tarpą tarp šaligatvio ir statomų automobilių, priešingai – didina pavojų: taip nesaugu nei dviratininkams, nei pėstiesiems, nei vairuotojams. Būtent po rekonstrukcijos čia įvyko bent dvi tokios avarijos, kai automobiliai tiesiog užvažiavo ant žmogaus ir partrenktąjį vilko asfaltu. Maždaug prieš metus per panašią avariją žmogus žuvo.


Rašyti komentarą...
r
roplys
2021-06-20 09:31:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
sitie kalneliai yra givybiskai mirtini pestiesiems. Jei vairuotojas praziopso tai atlekes didesniu greiciu kyla i ora priekis o tai reiskia kad zmogu ne ant kapoto guldo o vercia po masina ir velka.. Baisu
Atsakyti
0

L
Libra
2021-06-20 12:17:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas per nesamone,ten gi senuole pateko po ratais?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų