19-metės kėdainietės dingimas šeimą varo į neviltį: policija paieškai pasitelkė ir dronus

Beveik mėnesį ieškomos jaunos kėdainietės istoriją vis dar gaubia nežinomybė. Paieškose pareigūnai pasitelkė net dronus, o seneliai vargu ar turi vilčių, kad merginos sulauks gyvos ir sveikos.

19-metė Viktorija Kulčiūnaitė paslaptingai prapuolė prieš pusketvirtos savaitės – dar gegužės pabaigoje. Nuo to laiko ją nei matė, nei apie ją girdėjo artimieji ir draugai.

„Deja, kol kas džiugių žinių neturime. Paieška neduoda vaisių, kurių tikimės“, – nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Odeta Vaitkevičienė.

Policija merginos paieškai pasitelkė išmanias technologijas – dronus. „Jie buvo pakelti ir jų pagalba ieškota aplink vandens telkinius, jų prieigas, krūmynus“, – pasakojo O. Vaitkevičienė.

Apie kitus paieškos metodus, taikytus šioje byloje, policija neatviravo: „Pareigūnų darbo metodai – nėra viešo pobūdžio informacija“. Pasirodo, smulkmenų apie paieškos būdus nežino net artimieji.

Portalui tv3.lt pavyko susisiekti su dingusios merginos seneliu Gediminu, kuris apgailestavo, kad naujų žinių apie Viktorijos buvimo vietą dar vis nėra.

Paklaustas, ar policija vykdė paiešką su šunimis, senelis atsakė: „To dalyko nežinome, mums nieko nepasako.“

Ponas Gediminas dalijosi, kad dabar šeimai svarbu apie merginą išgirsti bet kokių naujienų: „Gero ar blogo“.

Jis negalėjo atsakyti, ar puoselėja vilčių, kad Viktorija namo grįš gyva ir sveika. „Nežinau, nežinau, ar pati grįš, sunku pasakyti, dabar nieko (nežinome – aut. past.)“, – dūsavo vyras.

Portalas tv3.lt teiravosi, ar artimieji patys mėgina kaip nors ieškoti merginos. Gediminas sakė, kad šeima papildomų priemonių nesiima – pasitiki policijos pajėgomis.

„Dabar užsiėmę policija. Įdeda pastangas, <...> kalba, kad ieško, na, ir viskas. Dirba“, – nurodė jis.

Kiek anksčiau Kulčiūnų šeima kreipėsi pagalbos į ekstrasensę, kad ši padėtų nustatyti Viktorijos buvimo vietą. Deja, kaip nurodė merginos močiutė Laimutė, aiškiaregės spėjimai visiškai nepasiteisino.

REKLAMA

Portalas tv3.lt primena, kad 19-metė Viktorija Kulčiūnaitė gegužės 23 d. išėjo iš namų Kėdainiuose, P. Lukšio gatvėje ir negrįžo.

Mergina ūgis siekia apie 160 cm. Paskutinį kartą ji matyta vilkinti mėlynus džinsus, rožinį megztinį, mėlyną striukę ir rožinius sportbačius.

Asmenis, mačiusius Viktoriją ar turinčius žinių apie jos buvimo vietą, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnus telefonu (8 655) 65227 arba skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.


Rašyti komentarą...
V
Vardas butinas
2021-06-17 12:58:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeeee dronai jei ne dronai tai lt policija jau butu net nepradeja ieskoti merginos
Atsakyti
-6

J
Jos
2021-06-17 19:09:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Net neieškote
Atsakyti
-3

V
Viktorija
2021-06-17 21:54:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Policija. Neturi ką veikt...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų