Čmilytė-Nielsen pasveiko nuo Covid-19: man tikrai pasisekė

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen praneša pasveikusi nuo Covid-19. Politikė džiaugiasi, kad per visą ligos laiką taip ir nepajuto jokių jos simptomų.

Kaip pranešė V. Čmilytė-Nielsen, apie atsitraukusį virusą ji sužinojo dar savaitgalį.

„Jeigu mane kas sutiksite gatvėje, negalvokite, kad pažeidžiau izoliavimosi taisykles. Mane gydytojai dar savaitgalį pripažino pasveikusia, todėl dabar galiu vėl laisvai (kiek leidžia apsauga) vaikštinėti gatvėmis ar nusipirkti kavos. 

Man tikrai pasisekė „persirgti“ nepajutus COVID-19 nagų aštrumo. Kai gavau teigiamą atsakymą, buvau pasiruošusi tam, apie ką FB rašė jau ne vienas žmogus. Tačiau nei aukštos temperatūros, nei nemigos, nei skonio ir kvapo praradimų, nei raumenų ar sąnarių sukimo. Mano šeima taip pat išsisuko palyginti lengvai“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė V. Čmilytė-Nielsen.

Tačiau čia pat ji pažymi nebenorėtų patekti į tokią pačią situaciją.

„Labai nesinorėtų vėl patekti į tokią pat situaciją ir galvoti, kiek stipriai man smogs liga ir ar teks pamatyti ligoninę, ar ne. Mano kolegos, žinau, taip pat gana lengvai persirgo, to paties labai norėčiau palinkėti visiems, kurių testai bus teigiami. 

Tačiau taip tikrai, deja, ne visiems bus. Šiandien pranešama apie daugiau kaip pusantro šimto žmonių, kurių būklė ligoninėse nėra lengva. Kaip sunku jų šeimoms, galiu tik įsivaizduoti. Stiprybės jiems. 

O mes pasistengsime padaryti viską, kad būtų pasimokyta iš vasarą padarytų klaidų, kad jų nebekartotume, nesukeltume tiek rizikos kiekvienam iš Lietuvos žmonių, nestatytume į „išgyvenimo lenktynes“ medikų“, – tvirtino Seimo pirmininkė.

Apie tai, kad užsikrėtė Covid-19 V. Čmilytė-Nielsen pranešė lapkričio 19 dieną. 


Rašyti komentarą...
W
Www
2020-11-30 15:05:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai gal visai nesirgo. Testas klaidingas
Atsakyti
-5

N
Nuomonė
2020-11-30 14:52:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čmil neilgai sirgo, bet ko vertas apsimetėliškumas LTSR pilietei?
Atsakyti
-5

M
Manau
2020-11-30 15:05:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Testas buvo Fake, todėl ir nejautė nieko.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų