Per specialią policijos operaciją rasti koviniai ginklai ir daugiau kaip 600 tūkst. eurų

Teisėsaugos atstovai praneša, kad per specialią policijos operaciją buvo rasta daugiau kaip 600 tūkst. eurų ir įspūdingas kovinių ginklų arsenalas. Taip pat yra sulaikytas vienas įtariamasis.

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl galimo asmens neteisėto praturtėjimo. Proceso veiksmuose dalyvavo 50 pareigūnų iš Marijampolės, Alytaus, Tauragės, Kauno, Vilniaus apskričių, Lietuvos kelių policijos tarnybos bei Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „ARAS“.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Per specialią policijos operaciją rasti koviniai ginklai ir daugiau kaip 0,5 milijono eurų

Vienu metu buvo pradėtos 10 kratų. Jų metu rasta ir paimta grynieji pinigai, du nelegalūs šautuvai, 12 brangių įvairaus tipo ginklų, kurie buvo laikomi pažeidžiant privalomus reikalavimus (pvz., įrenginėjamoje negyvenamoje sodyboje ant grindų).

Šiems ginklams pritaikyti duslintuvai, daugybė įvairaus tipo šaudmenų, templinis ginklas „arbaletas“. Galimai dar 2012 metais iš kito asmens pavogtos durklų bei šautuvų kolekcijos dalis, įvairūs apdovanojimai, kompiuteriai, finansiniai dokumentai bei automobilis.

Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriaus pareigūnai disponuoja informacija dėl asmens galimų ryšių su nusikaltimus darančiais asmenimis bei galimo neteisėto disponavimo įvairiais daiktais (šaunamieji ginklai, sprogstamosios medžiagos). Šio asmens sulaikymas, siekiant apsaugoti visuomenę ir tyrimą vykdančius policijos pareigūnus nuo galimų grėsmių, buvo planuotas itin kruopščiai.

Šių metų spalio mėnesį Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriuje pradėtam ikiteisminiam tyrimui, atliekamam kartu su Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnais, vadovauja Kauno apygardos prokuratūros 3-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras.


Rašyti komentarą...
G
Gintaras
2020-11-26 12:30:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiku, jei tai nesibaigs niekuo, kaip įprasta pas mus...
Atsakyti
-3

P
PP
2020-11-26 13:16:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negirk dienos be vakaro .Policija sulaikė ,o teismuose išsipirks...?
Atsakyti
0

O
O
2020-11-26 15:12:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai ką jie darė? kad grynų turėjo, kas čia blogo
Tik, kad glinklai, o gal supirko juos, jis renka
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų