Laisvės partija jau šauna šampaną: mandatų turėsime ir daugiau

Laisvės partija savo rinkimų štabo vakarėlyje nelaukdami galutinių rezultatų jau dainuoja „We are the champions“ ir teikia partijos lyderei Aušrinei Armonaitei gėles. „Tai yra mūsų visų pergalė“, – sako ji.

A. Armonaitės teigimu, nors dar nėra suskaičiuoti kai kurių didžiųjų apygardų, tarp jų ir Vilniaus miesto, balsai – Laisvės partija patį sunkiausia darbą jau atliko, o dabar metas šiek tiek pasidžiaugti prieš antrąjį turą.

„Rezultatas bus dar geresnis. Vilnius dar neatplaukė, turėsime ir daugiau mandatų. Antrame ture mūsų laukia sunkus darbas.

Aš noriu paprašyti visų skirti savo jėgas taip, kaip jūs skyrėte savo jėgas pirmam turui, padėti tiems, kurie bus antruose turuose“, – kalbėjo A. Armonaitė.

(58 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Laisvės partijos rinkimų štabas

Visgi, politikės manymu, šis vakaras yra tik tarpinė stotelė, o dabar laukia sekanti kova:

„Kaip aš matau šią naktį – man atrodo tai yra pažadas Lietuvai pozityvios politikos, ne draudimų, ne baudimų, ne gąsdinimų, o žiūrėjimo į priekį, drąsos. Tiesios sakymo ir nepamiršimo nei vieno paraštėje.

Armonaitės interviu rinkimų naktį žiūrėkite:

Žmonės, kurie valdė Lietuvą šiuos keturis metus galvojo, kad Lietuva yra konservatyvi, baimės valdoma visuomenė, bet iš tikrųjų Lietuva jau yra visai kitokia. Aš tikiuosi, kad rezultatai dar labiau pagrįs tai.

Į šitą dieną mes ėjome sunkiai, tai buvo patys sunkiausi metai. Dabar bus lengviau“, – savo lūkesčius išsakė A. Armonaitė.


Rašyti komentarą...
A
Aha
2020-10-12 03:14:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Valio, pederastai triumfuoja...
Atsakyti
-7

L
Leo
2020-10-12 05:43:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iškrypėlių, o ne laisvės partija! Kur Lietuvėlė eina...
Atsakyti
-7

p
priperejo
2020-10-12 08:15:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
lietuvos konservat degeneratai -isperu ant lietuvos per 30 metu
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų