Vilniuje kone dešimt „plytų“ pravažiavęs afrikietis įpūtė daugiau nei dvi promiles

Naktį į šeštadienį Vilniaus senamiestyje įkliuvo gerokai apgirtęs afrikietis vairuotojas, į alkoholio matuoklį jis įpūtė daugiau nei dvi promiles. Eritrėjos piliečiui gresia baudžiamoji byla.

38

Jau po vidurnakčio į senamiestį tikrinti vairuotojų atvažiavę policijos pareigūnai pastebėjo Pylimo gatve stoties link važiuojantį automobilį „VW Golf“. Vairuotojas važiavo nepaisydamas kelio ženklų „Įvažiuoti draudžiama“. Maža to, vairuotojas dar ir dvi sankryžas policijos akivaizdoje kirto degant raudonam šviesoforo signalui.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naktinis reidas Vilniuje

Įžūlų pažeidėją nuo sankryžos su Klaipėdos gatve nusivijo policija. Vairuotojas spėjo nuvažiuoti iki Šv. Stepono gatvės. Ir į ją pažeidėjas įsuko nepaisydamas ženklo „Įvažiuoti draudžiama“.

Automobilyje sėdėjo du vaikinai. Abu buvo akivaizdžiai girti. Pirmu pūtimu vairuotojas įpūtė 2,15 prom., o antru – 2,14. Vairuotojas dar neturi dvejų metų stažo. Prie vairo jis gali sėstis tik visai blaivus, jam taikoma „nulinė tolerancija“. Vairuotojas neigė vartojęs alkoholį.

Vaikiną išsivežė policija. Eritrėjos piliečiui gresia baudžiamoji byla. Greičiausiai bus konfiskuotas ir automobilis, todėl jį pareigūnai uždarė į policijos saugomų automobilių aikštelę.

Pylimo gatvėje įkliuvo dar vienas girtas vairuotojas. Automobilį „Škoda“ su Lenkijos valstybiniu numeriu vairavęs užsienietis įpūtė 1,47 prom. Mažiau nei 1,5 prom. įpūtęs vairuotojas per plauką išvengė baudžiamosios atsakomybės, gaus maždaug tūkstančio eurų baudą ir metams praras teisę vairuoti.

Naktį Geležinio Vilko gatvėje prie tunelio taip pat buvo gaudomi greitį viršiję vairuotojai, jų sučiupta apie dešimt.


Rašyti komentarą...
D
Dzukas
2020-10-10 09:15:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Priviso tu juodasikniu ir Lietuvoje.
Atsakyti
0

A
As
2020-10-10 10:29:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu ko jus norit juk juoda girta bezdzione uz vairo sediejo pas juos dziungliese eismo taisikliu tai nera tai ir babujinai ir vazineja kaip nori TOKIUS TIK DEPORTOTI NAFIK :-)
Atsakyti
0

t
tas
2020-10-11 18:35:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
pasol tu nxj krw pasiziurek i baltaodzius kokie krw yra valge zude naudojo ju oda kaip drabuzius vaikus juodaodziu atidave krokodilam suvalgyt pasiziurek pirma i baltaodzius kokie jie yra paskui apie juodaodzius snekek gaidy
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų