Šimonytė: galėtų Lietuvoje būti išbandytas mažumos Vyriausybės variantas

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) sąrašo lyderė Ingrida Šimonytė neatmeta galimybės po rinkimų burti mažumos Vyriausybę.

Ingrida Šimonytė  (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Ji sako, kad tokioje Vyriausybėje galėtų dirbti ir su kairiąja Lietuvos socialdemokratų partija.

„Aš manau, kad yra daug dalykų, dėl kurių mes galėtumėme sutarti. Ar tai būtinai turėtų būti koalicija? O gal galėtų Lietuvoje, pavyzdžiui, būti išbandytas sėkmingesnis mažumos Vyriausybės variantas. Manau, viskas yra aritmetikos rankose ir kai mes matysime aritmetiką, manau, galėsime pasikalbėti“, – antradienį atvykusi iš anksto balsuoti į Lukiškių aikštę sostinėje žurnalistams sakė I. Šimonytė. 

Konservatorių atstovė įvardija, kad konservatorių pozicijos vertybiniais klausimais nesuderinamos tik su partijomis, kurios palaiko Baltarusijos režimą ar pritaria Astravo elektrinės projektui.

„Tarp tų klausimų yra bet kokios nuolaidos režimams, kurie yra nusikalstami ir kurie negerbia žmogaus teisių ir žmonių pasirinkimo galimybių, taip pat Astravo elektrinė, statoma pašonėje (...), manau, kad čia daug diskusijų apie vertybes negalėtų būti. O toliau matysime, viskas priklausys nuo to, kam rinkėjai patikės iš viso Seimo mandatus, pagal tai bus aišku, ar galima susitarti dėl darbų“, – dėstė TS-LKD sąrašo vedlė.

Ji konkrečių partijų neįvardijo, bet pabrėžė, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga yra pati paskelbusi, jog negalėtų dirbti su konservatoriais.

I. Šimonytė taip pat apsiribojo pareiškimu, jog rinkimuose tikisi „gero rezultato“, neįvardindama prognozuojamo mandatų skaičiaus.

Iš anksto ji sakė atvykusi balsuoti baimindamasi, jog dėl koronaviruso ar kontaktų su sergančiaisiais iškrentant kai kuriems politikams, ji tokiu atveju galimybės balsuoti netektų apskritai. 

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną, pirmadienį-ketvirtadienį vyksta balsavimas iš anksto.


Rašyti komentarą...
T
Tokios vyriausybės
2020-10-06 14:54:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Herbas būtų: Broileris jojąs ant obolmušos kumelaitės.
Atsakyti
-2

S
Saulute
2020-10-07 13:07:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad ją, kur velnias nujotų, Lietuvos nelaimę
Atsakyti
0

I
IR VEL
2020-10-06 19:11:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
SITA VAGILKA ISLINDO
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų