Liepsnos prarijo trijų šeimų namą: įtaria tyčinį padegimą

Šilutės rajone po vidurnakčio kilo didžiulis gaisras: liepsnos prarijo gyvenamąjį namą. Ugniagesiai įtaria, kad namas buvo padegtas.

Kai Pagrynių gyventojai pastebėjo nelaimę, namas jau skendėjo liepsnose. Medinis trims šeimoms priklausantis namas šiuo metu yra remontuojamas: žmonių name naktį nebuvo. Remontas vyksta visuose butuose, elektra name atjungta, niekas nekūreno krosnių. Todėl įtarta, kad namą kažkas apie vidurnaktį padegė.

Į gaisravietę buvo iškviesti policijos pareigūnai, aiškinamasi, ar į namą nebuvo užsukę vagys. Kol kas nežinomi padegimo motyvai.

Į gaisravietę atvažiavusiems trims ugniagesių ekipažams pavyko per pusvalandį sustabdyti plintančią ugnį, dar per valandą gaisras buvo visiškai užgesintas. Ugniagesiai praneša, kad per gaisrą nudegė pastato stogas, suniokoti viduje buvę daiktai, statybinės medžiagos.

Ugniagesiai praneša, kad naktį atvėsus orams Lietuvoje kilo trys didesni gaisrai: netoli Marijampolės ugnis suniokojo gyvenamąjį namą, dar vienas didelis gaisras paryčiais kilo Birštone, prie apžvalgos bokšto sudegė lauko kavinė.


Rašyti komentarą...
A
Aš žinau
2020-09-19 08:49:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Einaras padegė nama
Atsakyti
0

K
Kazkas
2020-09-20 15:41:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkada tame name gyvenau. Koks Eimantas padege
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų