Nauji Covid-19 atvejai: daugiausia jų – Kaune

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 11 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų. 6 iš jų registruoti Kauno, 3 Vilniaus ir po 1 – Klaipėdos bei Telšių apskrityse. 

Po kontakto su sergančiaisiais, epidemiologų vertinimu, užsikrėtė 8 žmonės. 3 asmenų užsikrėtimo aplinkybių specialistams nustatyti nepavyko. Įvežtinių atvejų per praėjusią parą neregistruota. 

7 atvejai siejami su židiniais 

4 vakarykštę parą Kauno apskrityje registruoti atvejai siejami su židiniu Raseinių policijoje. Visi asmenys yra šios įstaigos darbuotojai. Iš viso su protrūkiu šiuo metu siejama 17 koronaviruso atvejų. 

Dar 1 Kauno apskrityje patvirtintas atvejis siejamas su protrūkiu Vilniaus Gedmino technikos universiteto (VGTU) bendrabutyje. Vertinama, kad iš viso su židiniu siejami 4 atvejai. 

Klaipėdoje praėjusią parą registruotas atvejis siejamas su židiniu „Klaipėdos energijoje“. Tai jau 10-asis susijęs atvejis. 

Tuo metu, Vilniaus apskrityje COVID-19 liga per vakar patvirtinta asmeniui, kurio susirgimo aplinkybės siejamos su Vilniaus Gabijos progimnazija. Asmuo yra užsikrėtusio vaiko šeimos narys. Iš viso šiuo metu su židiniu siejami 9 COVID-19 atvejai. 

Be to, dar 1 asmuo, epidemiologų vertinimu, užsikrėtė po kontakto su asmeniu, kuriam patvirtintas koronavirusas, tačiau atvejis, šiuo metu turimais duomenimis, nepriskiriamas infekcijos židiniams. 

REKLAMA

3 asmenų užsikrėtimo aplinkybės dar nėra aiškios 

Šiuo metu epidemiologams dar nepavyko nustatyti, kaip užsikrėtė 3 asmenys (po 1 – Vilniaus, Kauno ir Telšių apskrityse). 

NVSC informuoja, kad Lietuvoje iš viso patvirtinti 3397 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 1202 asmenys, 2094 – pasveiko. 

Savo ruožtu, visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) profesorius Mindaugas Stankūnas pastebėjo, kad 11 naujų COVID-19 atvejų šiuo metu yra mažiausia reikšmė nuo rugpjūčio 5 d.


Rašyti komentarą...
R
Ricardas
2020-09-15 11:29:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grazai žmonėms plaunat smegenis su tą kolona
Atsakyti
-2

:
:)))))
2020-09-15 12:53:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo kada Raseiniai yra Kaunas???
Atsakyti
-1

N
Nuomonė
2020-09-15 11:31:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
COVID -19 NE VIRUSAS, TOKIŲ NEBUVO, NĖRA IR NEBUS!!!! ITALIJOS MOKSLININKAI ,PASITELKĘ ROKFELERIO NAIKINIMO ŽMONIJOS PLANĄ, IŠŠIFRAVO COVID - 19 - SERTIFIKATAS VAKCINALINIO INDETIFIKAVIMO DIRBTINIO INTELEKTO 2019 METŲ PLANAS. O Verygžudis pardavė leidimą rinkti žmonių DNR per testus, nes testai nenustato covid -19 , tai DNR rinkimo testai, kurie skirti masinei gamybai per DNR surinkimą, biologiniam ginklui, naikinti žmones!!! Kas gali paneigti, kad šitas suskis pats nepaklius į šias naikinimo žmonijos stakles?
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų