Sinoptikai turi puikių žinių – trečiadienis įrodys, kad ruduo būna gražus

Antradienio orai buvo debesuoti, visur palijo, vietomis ir gana smarkiai. Šį vakarą kurį laiką dar lis, daugiausia rytinėje šalies dalyje, bet storiausi lietaus debesys gana greitai iškeliaus į rytus. Dangus giedrės, bet kur nors dar gali kaptelėti lašas kitas iš pavienių debesų.

Visgi trečiadienio rytas bus ramus, gražus ir saulėtas, ar bent jau menkai debesuotas ir šviesus. Atrodo, tokia pat bus ir visa diena, todėl lietaus niekur nebus. Vakarop niaukstytis pradės šalies vakaruose, bet lietaus dar nebus.

Kitaip tariant, artimiausią parą orai bus gražūs. Kurį laiką lis tiktai šį vakarą ir tai daugiausia rytinėje šalies dalyje.

Šis lietus labai greitai nutols į rytus. Po to dangus sparčiai giedrysis. Dieną debesuotumas irgi bus menkas arba jokio, todėl diena bus graži, šviesi. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 12–13, pietuose 15, šiaurėje 10–11 laipsnių, dieną šils iki 18–20 ar 21 laipsnio šilumos.

Ketvirtadienio naktį kurį laiką palis visur, dieną – tik vietomis iš paskirų debesų. Bus vėjuota. Naktį atvės iki 10–12, prie jūros 15 laipsnių, dieną šils iki 16–18 laipsnių šilumos.

Penktadienį kai kur truputį palis, bet iš tiesų vyraus gražūs orai. Naktį vyraus 8–10, prie jūros apie 15 laipsnių, dieną šils iki jau įprastų 16–18 laipsnių šilumos.

Ką gi, kai kada ir Lietuvoje ruduo būna gražus – įsitikinsime tuo trečiadienį.

O štai Europos padangėje nusistovėjo tam tikra pusiausvyra – pietinėje ir ypač centrinėje žemyno dalyje vyrauja menkai debesuoti ar visai giedri, dieną saulėti orai, o šiaurėje, kur orus lemia ciklonas, dangus debesuotas, daug kur lyja. Debesuoti orai bus ir Baltijos apylinkėse, bet lietaus bus mažai.

Romoje rytoj saulė ir 32 karščio, Barselonoje lietus ir 22 laipsniai šilumos. Paryžiuje saulė ir 25, Londone debesuota ir 23 laipsniai šilumos. 23 laipsniai rytoj bus ir Berlyne ir Varšuvoje, orai čia bus debesuoti. Į rytus nuo Baltijos orai debesuoti, bet lietingi tik Estijoje.


Rašyti komentarą...
A
Arvydas
2020-09-08 18:39:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiku ,ko dar norėti!
Atsakyti
0

E
Eva
2020-09-08 19:40:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tekste parašyta, kad trečiadienį oras parodys, jog ruduo gražus. Antraštėje rašoma apie ketvirtadienį.Tad,kada iš tikrųjų! Neilgas tekstas ir taip nuklystama.Gėda!
Atsakyti
0

G
Gaidjirdis
2020-09-08 19:43:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vieni sinoptikai sako kad lis. Kiti sako kad nelis. Ir suprask žmogau kaip bus iš tikrųjų
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų