Pasimėgaukite vasaros karščiu, kol dar galite: antradienio naktį situacija gerokai pasikeis

Artimiausia para Europos žemėlapyje numatoma vasariškai karšta ir palanki atostogaujantiems. Tačiau visoje Europoje gražius orus lėmusi aukšto slėgio sritis pradeda silpti ir nykti. Šiaurėje kai kur praslinks debesys, tačiau lyti dar neturėtų. Ir tik vėliau pajusime besiartinančio ciklono įtaką su stipresniu vėju, debesimis ir lietumi.

Orai (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Europos pietuose bus karšta: Lisabonoje 34 laipsniai, Barselonoje – 27. Romoje karšta – 31. Paryžiuje rytoj šils iki 26. Londone diena bus graži, tik šiek tiek vėsi, – 21 laipsnis šilumos. Dubline debesuota ir 16 laipsnių. Berlyne – 24 su lietumi. Varšuvoje – 27, Rygoje – 28 laipsniai šilumos.

Panašiai ir pas mus. Lietuvoje rytoj diena karšta, tačiau kur ne kur jau pradės formuotis debesys. Tačiau vasarišku karščiu pasimėgauti dar tikrai galėsime. Šią naktį šils iki 18, dieną įkais ir iki 30-ties laipsnių šilumos.

Klaipėdoje bus 26, Šiauliuose – 28, Panevėžyje – 29 laipsniai šilumos. Utenoje šils iki 28, Kaune, Vilniuje bus karšta ir šils iki 29. Varėnoje, Druskininkuose taip pat šils iki 29.

Tačiau antradienio naktį situacija gerokai pasikeis. Pajusime ciklono įtaką. Ir jau antradienį sulauksime ir lietaus, ir vėjo. Temperatūra taip pat nukris. Vilniuje bus 21, Kaune – 20, Klaipėdoje – 17. Trečiadienis bus dar vėsesnis – Vilniuje bus 19, Kaune – 17, Klaipėdoje jau tik – 16.


Rašyti komentarą...
R
Ram
2020-07-20 11:54:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū ,bent pailsesime
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų