Savaitgalio orai kvies į gamtą, bet bus visko

Atmosferos procesai Europos padangėje yra vasariškai vangūs. Bendra tendencija – mažai debesuotų aukšto slėgio sričių daugėja, o jau esančios – didėja, tačiau iš šiaurės į pietus nusidriekusi lietingų debesų juosta išliks. Lietuva liks įsprausta tarp dviejų ciklonų, todėl lietaus bus šalia mūsų šalies, bet čia jis mažai tikėtinas.

Šiandien orai buvo saulėti, pasitaikantys aukšti plunksniniai debesys nei lietaus pasiūlė, nei saulę užstojo. Šiąnakt jie išliks rytinėje šalies pusėje, todėl šiaurinį dangaus skliautą puošianti kometa čia matysis prasčiau, o vakarinėje šalies dalyje žvaigždėtasis dangus matysis puikiai.

Rytoj orai bus panašūs kaip šiandien, tai yra šviesūs, saulėti, o vietomis pasitaikantys nestori debesys saulės neužstos. Lietaus tikrai bus Lenkijoje, Suvalkų krašte, bet ar užklys koks debesėlis į Suvalkiją – iki galo nėra aišku, bet turime pasakyti sau, kad tokia tikimybė yra. Kitur lietus nenumatomas, orai bus sausi ir šilti.

„Kitaip tariant, ir artimiausią parą orai Lietuvoje bus kurortiški. Naktį vakarinėje šalies pusėje vyraus giedras dangus, rytinėje bus plonų debesų, bet tikrai nelis. Dieną nedidelė lietaus tikimybė bus Suvalkijoje ar Pietų Lietuvoje, bet kitur orai bus saulėti ir šilti. Paryčiais bus nuo 12 – 13 laipsnių šalies vakaruose bei Suvalkijoje iki 9 – 10 laipsnių šalies rytuose, dieną šils iki 24 – 25 laipsnių, kur nors gali ir truputį daugiau“, – pastebi sinoptikas Naglis Šulija.

REKLAMA

Penktadienį lietaus nenumatoma. Kai kada dangų dengs nestori debesys, bet iš tiesų diena bus saulėta. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 12 – 14 laipsnių, dieną oras šils iki 25 – 27 laipsnių šilumos.

Šeštadienio naktį lietaus nenumatoma, dieną gali palynoti kai kur šalies pietuose. Kitur orai bus sausi ir saulėti. Naktį oras atvės iki 13 – 15 laipsnių, dieną vėl šils iki 25 – 27. Šilti, kai kur su vasarišku lietumi orai numatomi ir sekmadienį.

„Ką gi, orai bus tokie puikūs, kad jais patenkinti bus net garsieji Palangos verslininkai“, – juokauja N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų