Armonaitė kreipėsi į Generalinę prokuratūrą ir VSD: prieš mane – melo ir šmeižto ataka

Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė praėjusią savaitę kreipėsi į Generalinę prokuratūrą prašydama pradėti ikiteisminį tyrimą ir išsiaiškinti, kas skleidžia šmeižtą ir melagingą informaciją, neva politikė yra kaip nors susijusi su buvusiu KGB karininku. A. Armonaitė jokių giminystės ryšių su minimu asmeniu neturi, ir papildomai apie tai informavo Valstybės saugumo departamentą.

Aušrinė Armonaitė (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

„Jaučiu, kad pastaruosius pusę metų prieš mane aktyviai organizuojama melo ir šmeižto ataka socialiniuose tinkluose bei interneto komentaruose, minint, jog neva tai mano senelis buvo KGB karininkas. Tai kenkia mano reputacijai, tai kenkia mano politinei veiklai, o pagaliau tai juodina mano vienintelį senelį, kuris dar yra su mumis, kuris vardu Kazimieras, ir nėra nieko bendro turėjęs su KGB“, – pranešime spaudai teigė A. Armonaitė.

Šmeižimas baudžiamosios teisės prasme yra tuomet, kai apie asmenį skleidžiama tikrovės neatitinkanti informacija, galinti paniekinti ar pažeminti tą asmenį arba pakirsti pasitikėjimą juo.

REKLAMA

 Kreipimesi į prokuratūrą ir VSD A. Armonaitė pažymi, jog melaginga informacija aktyviai dalinamasi internetinių portalų komentaruose, ji skleidžiama įvairiose socialinės platformos Facebook grupėse, komentaruose, įrašuose. Pastaraisiais mėnesiais, artėjant Seimo rinkimams, šmeižimo mastas akivaizdžiai padidėjęs.

„Manau, jog toks laikas pasirinktas sąmoningai, norint sukelti kuo didesnę žalą mano asmeniui. Esu tolerantiška kritikai, suprantu, kad galiu patikti ne visiems, mano veiklą galima kritikuoti ir tai kiekvieno teisė. Tačiau sąmoningas melo skleidimas prieš asmenį yra nusikaltimas, ir už jį tai organizuojantys asmenys turi atsakyti. Nacionalinio saugumo požiūriu, tai yra fake news ataka prieš Seimo narį, pakertanti ne tik asmens reputaciją, bet ir pasitikėjimą demokratinėmis šalies institucijomis“, - kalbėjo A. Armonaitė.


Rašyti komentarą...
C
Cha
2020-07-14 15:35:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kuo čia tos demokratinės šalies institucijos dėtos? Jei pavardė yra reta ir ji sutampa su KGB karininko pavarde, o patikrinti neįmanoma, nes ponia Armonaitė niekur savo biografijoje neranda reikalo nurodyti kilmės. "Gimė Vilniuje" nepakanka, žmonės savo biografijose paprastai nurodo ir iš kokios šeimos yra kilę. Kad aštuonis metus žaidė krepšį pasigiria, o kas jos tėvai ne. Todėl nėra ko pykti, kad žmonės domisi. Niekas ten jos nešmeižia- tik domisi.
Atsakyti
-8

N
Nu jo
2020-07-14 16:33:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar viena sventoji kankine. Reklamos nusprende pasidaryti.
Atsakyti
-7

M
Marius
2020-07-14 18:21:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sutinku kad reikia nubausti niekingus šmeižikus kad teršia kitus žmones,bet ponia Seimo narė gal galėtų labiau atskleisti detalių apie savo tėvus ir senelius. Nes jeigu atskleidi visą biografiją, tai po to šmeižikams sunku būna ką nors įrodyti,jei slepi,vadinasi yra ką slėpti.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (51)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų