Vyriausybė antradienį paskelbė nurodymus, kad grįžtantieji bus privalomai vežami į viešbučius ir ten karantinuojami 14-ai dienų. Praėjus vos parai, trečiadienio vakare šie nurodymai buvo pakeisti, tad grįžę asmenys gali karantinuotis savo pasirinktose patalpose. Dėl šios priežasties vėlų trečiadienio vakarą socialiniame tinkle „Facebook“ pasirodė įrašas, kuriame moteris skundžiasi Vilniaus miesto savivaldybės ir Vyriausybės veiksmais, siekiant suvaldyti iš užsienio grįžtančių lietuvių srautus.

(nuotr. Broniaus Jablonsko)

(nuotr. Broniaus Jablonsko)

Naujų tvarkos pasikeitimų epicentre atsidūrė iš Ispanijos grįžtanti moteris ir jos šeima. Kaip rašoma feisbuko įraše, grįžtančios dukros karantinavimu moteris pradėjo rūpintis dar keletą dienų prieš grįžimą, tačiau, vos nusileidus lėktuvui, abi pusės liko nežinioje. Anot grįžusios moters mamos, neliko vietos, kur karantinuotis. 

„Sveiki, noriu pranešti, kad šiandien iš Ispanijos nusileidusio lėktuvo keleiviams nebuvo taikomos privalomos karantinavimo priemonės ir visi, o tai buvo pilnas lėktuvas, IŠSILAKSTĖ kas kur. Įsėdę į lėktuvą 12 val žmonės dar žinojo, kad jos bus taikomos, o nusileidus jų...nebeliko“, – rašė moteris.

REKLAMA

Oro uoste paaiškėjo, kad žadėtų karantinavimo viešbučių ir autobusų, kurie turėjo nugabenti visus keleivius į reikalingas vietas – neliko. Po trumpo patikrinimo jie buvo paleisti. Žmonės oro uoste liko nežinioje. 

„Dukra pranešė, kad juos dalina į tris dalis ir po truputį...paleidinėja. Ką? Kaip? Juk turėjo būti autobusai, apgyvendinimas. Puolėme visur skambinti, Gerdai, nekeliama kiek beskambintume. Visuomenės sveikatos centrui, abu mobilūs nekeliami. Vilniaus sveikatos biurui, kur moteris iš viso sunkiai susigaudė apie ką kalba, nes jie atsakingi ‘’tik už punktus”.“

Moteriai pradėjus aiškintis situaciją, buvo patikinta, kad Vilniaus miesto savivaldybė viską išspręs po pusvalandžio, tačiau taip neįvyko ir saugia saviizoliacija žmonės turėjo rūpintis patys.

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su įrašo autore, paaiškėjo, kad patys šeimos nariai grįžusiai moteriai suorganizavo kambarį atskirame viešbutyje be jokio maitinimo. Anot jos, juo skuba pasirūpinti patys.

„Apgyvendinome ją saugiame viešbutyje šalia oro uosto, kur įėjimas su kodu, tačiau ten nera jokio maisto tiekimo, tai dabar lekiame su lauknešėliais. Tris dienas organziavau, kad viskas vyktų kuo sklandžiau,mes ją ir susigrąžinome dėl garantuojamų karantinavimo vietų“, – tikino grįžusios moters mama.

Sureagavo Vilniaus miesto mero atstovas

Į moters pagalbos šauksmą trečiadienį vakare sureagavo ir Vilniaus miesto savivaldybės mero Remigijaus Šimašiaus patarėjas Karolis Žukauskas.

Vilniaus miesto savivaldybės atstovas K. Žukauskas paaiškino keblios situacijos padėtį, teigdamas, kad Sveikatos apsaugos ministerija bei Vyriausybė jų iš anksto neperspėjo apie tai, kad žmonės nebus verčiami vykti į atskirą viešbutį 14 dienų nustatytam karantinui.

REKLAMA

„Sveiki, pabandau paaiškinti. Užvakar SAM įvedė tvarką, kad visi grįžę karantinuojami privalomai, Vilniaus miesto savivaldybė prisitaikė per kelias valandas, ir nors ne tobulai, tačiau ją vakar vykdė. Žmonių skirstymą oro uoste atliko Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC, kuris priklauso SAM - Sveikatos apsaugos ministerijai).

Šiandien per jūsų minimą skrydį, kai nusileido keleiviai ir juos pasitiko NVSC ir savivaldybės žmonės, kažkodėl dėl tuo metu Vilniaus savivaldybei nežinomų priežasčių NVSC specialistai pradėjo paleidinėti keleivius namo karantinui. Todėl tuo metu iš savivaldybės žmonių niekas informacijos jums ir negalėjo suteikti, nes jos nežinojo.Vakare paaiškėjo daugiau informacijos.

Kitaip tariant, Vyriausybė ar SAM nusprendė vėl pakeisti šią tvarką, ir nors parašo dar nepadėjo, ją pradėjo taikyti nuo pietų. Apie tai neįspėję savivaldybės, todėl ir mums buvo netikėtumas. Privalomojo karantino savivaldybės patalpose nebelieka - oro uoste paimamas COVID-19 mėginys, pasirašomas pasižadėjimas atlikti karantiną namų sąlygomis, ir asmuo paleidžiamas“, – rašė K. Žukauskas.

Mero patarėjas taip pat apgailestavo dėl šios situacijos ir pridūrė, kad dėl moters dukros karantinavimo vietos Vilniuje reikėtų susisiekti būtent su juo.

„Galiu atsiprašyti, kad dėl institucijų sprendimo likote be aiškios informacijos.Tikiuosi, dabar aiškiau.Jei reikia kokios pagalbos dėl dukros karantinavimo vietos Vilniuje, parašykite man“, – teigė savivaldybės atstovas K. Žukauskas.

Ekstremalių situacijų operacijų centro atstovas, premjero patarėjas G.Surplys trečiadienį sakė, kad šiuo metu anksčiau paskelbta tvarka bus keičiama, tad žmonės galės keliauti namo. Tiesa, nesutikus su tokiomis sąlygomis, asmuo būtų izoliuojamas savivaldybės patalpose. 

REKLAMA

„Skubu paaiškinti. Dėl situacijos Vilniaus oro uoste nusileidus lėktuvui iš Alikantės. Viskas gerai. Šiuo metu pasirašomas sprendimas dėl izoliacijos taisyklių modifikavimo. Kol kas parašo nėra, bet Nacionalinis visuomenės sveikatos centras ir savivaldybės jį jau vykdo, atsižvelgdami į žmonių prašymus. 

Nuo šiol grįžtantis iš užsienio žmogus galės 1. Priduoti mėginį dėl COVID-19, 2. Pasirašyti, kad karantinuosis (konkrečiu adresu), kad supranta, jog nesilaikant karantino, gresia atsakomybė, kad sutinka, jog pareigūnai stebėtu, ar yra namuose, 3. Važiuoti namo, laikydamasis visu reikalavimu. 

Jeigu asmuo nesitiks su salygomis, bus izoliuojamas savivaldybės patalpose. Tai galios ir tiems, kurie jau buvo izoliuoti savivaldybiu patalpose“, – trečiadienį vakare rašė G. Surplys.

Kiek vėliau Sveikatos apsaugos ministerija išplatino pranešimą, kuriame pateikia visą informaciją apie pakeitimus.

Po šiandien vykusio Lietuvos Respublikos Vyriausybės koronaviruso sukeltos situacijos valdymo komiteto pasitarimo, kuriame buvo aptarta parvykusių piliečių izoliacijos tvarka, buvo parengti  Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimai, kuriais keičiama neseniai įsigaliojusi ir daug priekaištų iš savivaldybių sulaukusi tvarka, rašoma pranešime.

Tad nuo šiol į Lietuvą grįžtantys žmonės, turintys tam sąlygas ir sutinkantys su keliamais reikalavimais, galės izoliuotis savo pasirinktose patalpose.

Tie, kurie nesutiks pasirašyti, jog laikysis izoliavimo reikalavimų, nėra Lietuvos piliečiai ar neturės tinkamų patalų, 14 dienų izoliaciją praleis savivaldybių parengtose patalpose.

REKLAMA

Visi į Lietuvą grįžtantys žmonės bus tikrinami dėl koronaviruso infekcijos – pasienio kontrolės punktuose mobilios brigados paims jų nosiaryklės tepinėlius bei vėliau juos informuos apie turimų rezultatus.

Tiek transporto neturinčius iš užsienio grįžusius žmones, kuriems leista izoliuotis jų pasirinktoje vietoje, tiek tuos, kurie bus izoliuoti savivaldybės patalpose, į izoliacijos vietas turės parvežti savivaldybės transportas. 

Savivaldybės izoliavimo vietos turės būti įrengiamos viešbučių, poilsio, socialinės ir kitos paskirties patalpose, kuriose galima užtikrinti kiekvienam asmeniui atskirą gyvenamąją patalpą su atskiru sanitariniu mazgu(nesant galimybių – vienas sanitarinis mazgas dviem kambariams). Žmonės kambariuose bus izoliuojami po vieną, šeimos galės apsistoti vienoje patalpoje.

Savivaldybių paruošos izoliavimo patalpos turi būti aprūpintos būtiniausiais baldais, inventoriumi, indais, valymo ir dezinfekcijos priemonėmis, buitinių atliekų surinkimo konteineriais, patalynės bei suterštų drabužių surinkimo talpomis, jei nebus galimybės juos skalbti;

Izoliuojamų žmonių kokybišku ir tinkamu maitinimu (taip pat ir turinčių specifinių poreikių, kaip pavyzdžiui, sergančių cukriniu diabetu, alergiškų ir pan.),  būtiniausių priemonių (vaistų, higienos prekių, drabužių) pristatymu ar perdavimu iš artimųjų taip pat turės pasirūpinti savivaldybės.

Norintys geresnių sąlygų, nei gali pasiūlyti savivaldybė, galės jas gauti susimokėję, jei savivaldybė bus sudarius sutartį su viešbučiu ar kita apgyvendinimo įstaiga.

REKLAMA

Jau esantys izoliacijoje, ją savo pasirinktoje vietoje galės toliau tęsti jei patalpos yra tam tinkamos ir žmonės yra pakankamai atskirti nuo kitų. Tam jie taip pat turės pasirašyti, kad sutinka izoliuotis ir laikytis reikalavimų, priešingu atveju jiems grės piniginė bauda. Savo pasirinktoje vietoje izoliavimą tęsti galės tik tie, kurie iki tol nebus pažeidę izoliavimo reikalavimų ir viešosios tvarkos.

Prieš žmonėms tęsiant izoliavimą pačių pasirinktoje vietoje, bus paimti jų tepinėliai tyrimams dėl koronaviruso infekcijos.

Pokyčiai nustebino ir R. Šimašių

Tiesa, kiek anksčiau, dar prieš nusileidžiant lėktuvui iš Italijos į Lietuvą, apie išgirstus naujus pakeitimus, kuriuos žadėjo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, užsiminė ir Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

„Dar įdomiau tai, ką dabar išgirdau iš kolegų, dirbančių oro uoste - Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos 180 laipsnių pakeitė savo pozicijas ir naujai grįžusių keliautojų iš oro uosto nebesiunčia į viešbučius, o siunčia karantinuotis namo. Tai kol kas nepatvirtinta informacija, atnaujinsiu, kai tik žinosiu detales, bet jei tai tiesa - tai dar kartą parodo, kaip svarbu priimant bet kokius sprendimus iškart galvoti ir apie jų įgyvendinimą. Kitaip bet koks įstatymas tampa nerealiu nei savivaldybei, nei nacionalinei valdžiai“, – rašė socialinėje paskyorje R. Šimašius.

Apie izoliavimo būtinybę kiek anksčiau kalbėjo tiek Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, tiek premjeras Saulius Skvernelis.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad šalyje yra įvestos karantino taisyklės. Iš užsienio grįžę lietuviai privalo karantinuotis 14-ai dienų. Viešose vietose žmonės privalo būriuotis grupelėmis, ne didesnėmis, kaip po 2 žmones. Rekomenduojama devėti veidą dengiančias kaukes ir pirštines. 

Trečiadienį Vyriausybė priėmė sprendimą karantiną šalyje pratęsti iki balandžio 13 d.

Už karantino nesilaikymą asmenims gresia bauda nuo 500 iki 1500 eurų, juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 1500 šimtų iki 6000 eurų.  

Už savivaldybių sprendimų nevykdymą asmenims gresia bauda nuo 250 iki 800 eurų ir juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 800 eurų iki 1500 šimtų eurų.

*

Ar Lietuvos medikai pasiruošę kovoti su koronavirusu?

Gerb.
2020-03-26 07:25:30
LR piliečiai gyvenantys Lietuvoje,mums lieka tik melstis nes neaišku kiek gyvensim,nes mūsų gerb. valdžia paleidžia grįžusias žiurkes su visuru valkiotis po Lietuvą ir platintį virusą. Ačiū grįžtančioms žiurkėms iš užsienio su užkratu o ypač valdžiai kad nebesulauksiu gimdymo datos ir nepatirsiu motinystės džiaugsmo. Ačiū kad priimat žiurkes iš užsienio kurie išguldys lietuvius ir pražudys Lietuvą,užkrės tėvus ir nekaltus žmones Ačiū jums
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
???????? 2020-03-26 10:50:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kam reikalingi tie komentarai-taškymasis vėmalais - bananinėje valstybėje???? Kam ir ką jie duoda ar suteikia???? Jų rašymas, tai tik laiko gaišinimas. Kuproto ar besmegenio komentarais nei ištiesinsi, nei proto įkrėsi.   ATSAKYTI
CCCP 2020-03-26 10:05:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ko jei cia parvazuoja as nesuprantu?????   ATSAKYTI
MARCUS72 2020-03-26 10:02:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ko tiketis is bananu salies kur pinigai ten ir ystatymai jau sugalvojo kaip pamazyt pop   ATSAKYTI
kur 2020-03-26 09:49:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
komentaras ? Nepatiko ?   ATSAKYTI
!!! 2020-03-26 09:30:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dėmesio, dėmesio! Lietuvoje su virusu COVID-19 pradeda siausti ir fažizmo virusas-ŽIURKĖS. Dviejų virusų Lietuva tikrai neįveiks, jei su jais kovoti nepadės VSD.   ATSAKYTI
Stasius 2020-03-26 09:26:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Vaziavo ,skrido ir visaip bego is Lietuvos , kad tik toliau ,dabar gryzta visi vienu metu ir visi reikalauja pagalbos.A r Lietuva gumine ,ar ministras turi 100 ranku ,proto reikia turet ,mums visiems neramu del ateities.   ATSAKYTI
Močiutė 2020-03-26 09:22:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kokią ligoninę užsikrėtusius koronovirusu pastatė p.Veryga? Arba viešbutyje apgyvendina,arba jau reanimacijoje...Iš čia neišeina..   ATSAKYTI
iki šiol, 2020-03-26 10:10:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
visą gyvenimą visi gydėsi ten , kur gyvena, kur prisiregistravę . O ŠITIE.... nei jie dirbo Lietuvai, nei mokėjo mokesčius, o dabar privežė dovanų virusų ir dar drįsta skųstis.
Ponai virusiniai , parašykit raštu - kiek Lietuvos sodra gavo į sąskaitą už 2019 metus sodros mokesčio. Juk mokesčius moka tik mano vaikai, gyvenantys ir dirbantys Lietuvoje , o pensiją gauna ir jūsų tėvai iš mano vaikų sumokėtų mokesčių. O ,KAD JUS GIRIATĖS KAD DAUG PRAVEDAT PINIGŲ , O TIE PINIGAI PLAUKIA TIESIAI JŪSŲ TĖVAMS.... Taip ,kad ne tuos senukus užsimojot naikinti.  
As 2020-03-26 09:16:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Bausti valdzios vyrus uz tokius sprendimus! Cia priverstinis uzkrato nesiijimas.    ATSAKYTI
Vairuotoja 2020-03-26 09:13:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Lietuvai rūpi tik baudas paimti! Kodėl tikrinti atvykusius? Mažiau liks lietuvių,mažiau pensijų mokės!
Vėl daugiau pinigų!   ATSAKYTI
tai gal 2020-03-26 09:47:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
gana rankioti iš viso pasaulio tėvynės išdavikus, kuriems tėvynė yra mažiau negu nulis. Juos pasitikti su muzika, pašerti, pagirdyti ir dar skundžiasi į visas puses. O KAS tikriems lietuviams ,kurie nepaliko tėvynės labai sunkiu laiku ? Vos vos pradėjom atsigauti ,užpuolė kaip skėriai , juos viskuo aprūpinkit pagydykit, o jie atsišers, atsigaus ir vėl uodegas atsukę išsigrūs . O VIETINIAI dabar nedirba nežinia ko, juk virusas plečiasi tik nuo atvežtinių , o kodėl jie nesigydo ten , kur jų rojus ? Ech, jus ''lietuviai, lietuviai .... Kiek dar atskrįs, atplauks , atvažiuos virusų ... Tik išdavikai užnešė užkratą .  
Saulius 2020-03-26 14:07:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Seimui daugiau liks pinigu prie algos prideti   
giedrius45 2020-03-26 09:12:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
kokio bybio jie vazinejasi turistai blet supisti y lukiskes visus men karantinui ten vietu uzteks ce zmones jau rusiuot prades kam gyvent kam mirt dievus pazaisaim o jie dar skundzesi maistu vandeniu nei vieno neleist gryzt y lietuva tegu toliau egzotika vaikosi
   ATSAKYTI
Diedas 2020-03-26 09:11:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tai ko mama pas save nenori priimti? Jei dukra neserga, tai neapkres. Jei serga, tai abi gales vienoj palatoj paguleti pabendrauti...   ATSAKYTI
Vaitė 2020-03-26 08:55:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ir vėl blogai!!!! Karantinuoja- blogai ,netinka sąlygos. Nekarantinuoja- blogai, nes namuose priimti nenori. Kas jums visiems darosi??? Sėdėkit kur esat ir laukit.   ATSAKYTI
As 2020-03-26 08:50:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nesuprantu nieko jau grįsta iš Ispanijos kur padėtis tikrai rimta ir paleidžia namo. Ko jūs žmonės grįsta į tą Lietuva? Kur gyvenat kur mokesčius mokat ten ir gydykites. Ko vezat užkratą savo tėvam kitiem žmonėms? O poto dar skundžiasi kad nekarantinuoja tai jei šaukiasi kad grįstų tai dabar pasiimk ta dukra su šeima į savo 20 kvadratu butą ir gyvenkit. Ar jau lauktuvių išsigandai?    ATSAKYTI
edikas 2020-03-26 08:45:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ko tos ziurkes vaziuoja, i taip nemylima, ubagu krasta, ten turi namus, darbus, sedek ir per langa ziurek, i Madrido, Lisabonos, Londono, ar Dublino panorama, mums cia ir be jusu sankerio, ne pyragai....   ATSAKYTI
!!! 2020-03-26 08:35:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Bardakas ar bordelis??? Valdžia 30 metų , išgąsdintai tautai guminėmis kulkomis ir socialistų areštais, vis žada, bet savo pažadų neištesi. Ji nieko daugiau nesugeba, kaip skolintis iš Europos ,užstatant visą valstybę, ir puotauti maro metu.    ATSAKYTI
jei pradėjai, 2020-03-26 09:56:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tai turi baigti, o tai išeina kad meluoji, šmeiži , pvz. , kas kur kada puotauja ? Gudruoli...  
Inga 2020-03-26 08:26:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Lietuva pasirinko natūralia atranką.. Bus baisiau nei Italijoje.. Nes savivaldybės neįgali susitvarkyti su keliais simtais   ATSAKYTI
Gerb. 2020-03-26 07:25:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
LR piliečiai gyvenantys Lietuvoje,mums lieka tik melstis nes neaišku kiek gyvensim,nes mūsų gerb. valdžia paleidžia grįžusias žiurkes su visuru valkiotis po Lietuvą ir platintį virusą. Ačiū grįžtančioms žiurkėms iš užsienio su užkratu o ypač valdžiai kad nebesulauksiu gimdymo datos ir nepatirsiu motinystės džiaugsmo. Ačiū kad priimat žiurkes iš užsienio kurie išguldys lietuvius ir pražudys Lietuvą,užkrės tėvus ir nekaltus žmones Ačiū jums   ATSAKYTI
Simas 2020-03-26 14:13:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Labai teisingai rasote paleisti ziurkes i seima kad jiem akis pragrauztu ir pamatytu vida tiesas  
Margarita 2020-03-26 07:16:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Baikit verkšlenti pagaliau ir skųstis   ATSAKYTI
Birutė 2020-03-26 06:15:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kas čia per ašaras, kad taip visus šokdina   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
(nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Vilniaus miesto savivaldybė pirmadienį Lukiškių aikštėje pradeda istorinių lietuviškų filmų savaitę. Didžiuliame ekrane nuo 21 val. kas vakarą bus rodomas vis naujas istorinis ...
(nuotr. SCANPIX)
Latvijoje per pastarąją parą patvirtinti trys nauji užsikrėtimo koronavirusine infekcija COVID-19 atvejai, pirmadienį pranešė Ligų profilaktikos ir kontrolės centras. Nuo ...
Pensijų pokyčiai: kaip ir kokio dydžio pensijas gausite? (nuotr. stop kadras)
Pensijų kaupimo reforma baigta. „Sodra“ pradeda mokėti pensijų anuitetus. Gyventojams, kurie dalyvauja antrojoje pensijų kaupimo pakopoje, sukauptus pinigus nuo šiol ...
Santaros klinikų medikai (nuotr. stop kadras)
Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai, bendras nustatytų užsikrėtimų skaičius išaugo iki 1841. Visi nauji atvejai fiksuoti Vilniaus ...
RT (nuotr. stop kadras)
Lietuvoje jau greitai gali būti uždrausta transliuoti Kremliaus valdomos televizijos „Russia Today“ kanalus. Tą daryti rekomenduoja Užsienio reikalų ministerija, mat visą ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų