Rašyti komentarą...
Kam reikalingi tie komentarai-taškymasis vėmalais - bananinėje valstybėje???? Kam ir ką jie duoda ar suteikia???? Jų rašymas, tai tik laiko gaišinimas. Kuproto ar besmegenio komentarais nei ištiesinsi, nei proto įkrėsi.
Ko jei cia parvazuoja as nesuprantu?????
ko tiketis is bananu salies kur pinigai ten ir ystatymai jau sugalvojo kaip pamazyt pop
komentaras ? Nepatiko ?
Dėmesio, dėmesio! Lietuvoje su virusu COVID-19 pradeda siausti ir fažizmo virusas-ŽIURKĖS. Dviejų virusų Lietuva tikrai neįveiks, jei su jais kovoti nepadės VSD.
Vaziavo ,skrido ir visaip bego is Lietuvos , kad tik toliau ,dabar gryzta visi vienu metu ir visi reikalauja pagalbos.A r Lietuva gumine ,ar ministras turi 100 ranku ,proto reikia turet ,mums visiems neramu del ateities.
Kokią ligoninę užsikrėtusius koronovirusu pastatė p.Veryga? Arba viešbutyje apgyvendina,arba jau reanimacijoje...Iš čia neišeina..
@Močiutė visą gyvenimą visi gydėsi ten , kur gyvena, kur prisiregistravę . O ŠITIE.... nei jie dirbo Lietuvai, nei mokėjo mokesčius, o dabar privežė dovanų virusų ir dar drįsta skųstis.
Ponai virusiniai , parašykit raštu - kiek Lietuvos sodra gavo į sąskaitą už 2019 metus sodros mokesčio. Juk mokesčius moka tik mano vaikai, gyvenantys ir dirbantys Lietuvoje , o pensiją gauna ir jūsų tėvai iš mano vaikų sumokėtų mokesčių. O ,KAD JUS GIRIATĖS KAD DAUG PRAVEDAT PINIGŲ , O TIE PINIGAI PLAUKIA TIESIAI JŪSŲ TĖVAMS.... Taip ,kad ne tuos senukus užsimojot naikinti.
Bausti valdzios vyrus uz tokius sprendimus! Cia priverstinis uzkrato nesiijimas.
Lietuvai rūpi tik baudas paimti! Kodėl tikrinti atvykusius? Mažiau liks lietuvių,mažiau pensijų mokės!
Vėl daugiau pinigų!
@Vairuotoja gana rankioti iš viso pasaulio tėvynės išdavikus, kuriems tėvynė yra mažiau negu nulis. Juos pasitikti su muzika, pašerti, pagirdyti ir dar skundžiasi į visas puses. O KAS tikriems lietuviams ,kurie nepaliko tėvynės labai sunkiu laiku ? Vos vos pradėjom atsigauti ,užpuolė kaip skėriai , juos viskuo aprūpinkit pagydykit, o jie atsišers, atsigaus ir vėl uodegas atsukę išsigrūs . O VIETINIAI dabar nedirba nežinia ko, juk virusas plečiasi tik nuo atvežtinių , o kodėl jie nesigydo ten , kur jų rojus ? Ech, jus ''lietuviai, lietuviai .... Kiek dar atskrįs, atplauks , atvažiuos virusų ... Tik išdavikai užnešė užkratą .
@Vairuotoja Seimui daugiau liks pinigu prie algos prideti
kokio bybio jie vazinejasi turistai blet supisti y lukiskes visus men karantinui ten vietu uzteks ce zmones jau rusiuot prades kam gyvent kam mirt dievus pazaisaim o jie dar skundzesi maistu vandeniu nei vieno neleist gryzt y lietuva tegu toliau egzotika vaikosi
Į viršų