Lietuva padeda Kinijai kovoti su koronavirusu – siunčia 100 tūkst. eurų

Reikšdamas solidarumą su Kinijos žmonėmis, medicinos srities darbuotojais ir tiesiogiai su koronavirusu kovojančiais specialistais, ministrų kabinetas posėdyje pritarė humanitarinės pagalbos – 100 tūkst. eurų – skyrimui su šia epidemija kovojančiai Kinijos Liaudies Respublikai.

Virusas Kinijoje (nuotr. SCANPIX)

Šios lėšos skirtos iš Lietuvos Respublikos Vyriausybės rezervo. Pinigai bus pervedami Tarptautinei Raudonojo Kryžiaus ir Raudonojo Pusmėnulio draugijų federacijai.

Prieš porą savaičių Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis savo laiške Kinijos premjerui Li Keqiang pabrėžė, kad Lietuva kartu su savo partnerėmis ir tarptautinėmis organizacijomis yra pasirengusi pasiūlyti humanitarinę pagalbą ir užtikrinti glaudesnį bendradarbiavimą su atitinkamomis Kinijos institucijomis siekiant užkirsti kelią epidemijos plitimui pasaulyje.

Trečiadienį dėl koronaviruso Lietuvoje paskelbus ekstremalią padėtį, iš Vyriausybės rezervo numatoma skirti 150 tūkst. eurų papildomoms apsaugos priemonėms įsigyti.

Ministro Pirmininko potvarkiu sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga paskirtas Valstybės ekstremalių situacijų centro vadovu.

Šalyje paskelbus valstybės lygio ekstremalią situaciją, lengviau bus galima koordinuoti prevencinius pasirengimo COVID-19 plitimui veiksmus, organizuoti institucijų darbą, panaudoti valstybės medicinos materialinių išteklių rezervą, greičiau ir lengviau vykdyti kitas procedūras.


Rašyti komentarą...
u
urodai
2020-02-27 10:53:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoje pilna ubagų ir benamių, o čia taško mokesčių mokėtojų pinigus vardan pasipuikavimo. Žiauru.
Atsakyti
-1

J
Jų cc
2020-02-27 10:16:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
O apie savo zmones Lietuva negalvoja. Mums nereikia.
Atsakyti
-2

J
Jonas
2020-02-27 10:36:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cirkas be pinigu...........
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų