Skvernelis sureagavo: apgailestauju, kad už šį šmeižtą susimokėjo mokesčių mokėtojai

Sausio 13 dieną portale lrt.lt publikavo apžvalgininko Ramūno Bogdano komentarą, kuriame teigiama, esą „Valdžioje dabar turime išsirinkę žaliavalstiečius, kurių dvigalvė valdžia yra iš pasaulio, paralelinio Sausio 13 aukoms ir dalyviams“. Prieš tai komentaras buvo perskaitytas per Lietuvos radiją. Į tokią portalo publikaciją sausio 14-osios rytą sureagavo premjeras Saulius Skvernelis ir jo patarėjas Skirmantas Malinauskas.

Saulius Skvernelis  (Paulius Peleckis/Fotobankas)

„Vakar, Sausio 13-ąją, į tai reaguoti nenorėjau. Toji diena skirta prasmingesniems dalykams. Tačiau visiškai ignoruoti negaliu“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė S. Skvernelis.

R. Bogdanas komentare teigė, kad „Abu jos lyderiai buvo jauni vyrai tais lūžio prie Baltijos metais. Daugybė jų bendraamžių, ypač studentų, dalyvavo akcijose, savanoriavo, budėjo prie svarbių objektų įvairiose Lietuvos vietose, kad jų neužgrobtų pradėjusi siautėti okupacinė kariuomenė. <...> S. Skvernelis tuo metu sprendė tik savo asmeninės ateities klausimą – iš, jo žodžiais, „sausų“ fizikos studijų pereidinėjo į daug labiau apčiuopiamus autoūkio mokslus“.

REKLAMA

„Netiesa. Sausio 13-osios naktį kartu su tūkstančiais žmonių buvau prie parlamento“, – antradienio rytą „Facebook'e“ rašė S. Skvernelis.

S. Skvernelis taip pat išreiškė įtarimą, kad tai nacionalinio transliuotojo siekis pažeminti jį asmeniškai, o tuo pačiu ir nemažą dalį Lietuvos žmonių. „Net ir tokią iškilmingą dieną, vykstant atminimo renginiams“, – pridūrė premjeras.

„Tai – sunkiai suvokiama, negarbinga ir vargu ar daug ką turi bendro tiek su žurnalistine, tiek su žmogiškąja etika. Galiu tik apgailestauti, kad už šį šmeižtą susimokėjo kiekvienas Lietuvos mokesčių mokėtojas“, – rašė S. Skvernelis.

Socialiniame tinkle tokią publikaciją įvertino ir premjero patarėjas S. Malinauskas. Jis išreiškė abejonę, kad atviras melas ir žeminimas tokią dieną yra pateisinamas.

„Daug kalbam apie informacinius karus, hibridines grėsmes, žodžio laisvę. Sausio 13-ąją vykstant iškilmingiems renginiams, Lietuvoje lankantis užsienio delegacijoms, visuomenei prisimenant žuvusiuosius už Lietuvos laisvę kelios visuomeninio transliuotojo žiniasklaidos priemonės pagrindinėse pozicijose, taip pat FB („Facebook“, – red. past.) profilyje paskleidžia tokią visuomenei svarbią, patikrintą, objektyvią informaciją“, – rašė S. Malinauskas.


Rašyti komentarą...
l
liaudies balsas
2020-01-14 08:59:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skverneli, NEPASIDUOK
Atsakyti
-12

S
Skiris
2020-01-15 11:40:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkaip neteko matyti nei Skvernelio nei karbauskio per valstybines šventes matyt pas savo danielius slepiasi.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų