Jauna šviesiaplaukė moteris Ugnė (vardas pakeistas) mėgsta stilingus drabužius, nevengia kosmetikos priemonėmis pabrėžti savo grožį. Ugnė graudinasi prisiminusi, ką jai teko patirti, kai gyveno Londone su dabar jau buvusiu vyru Arūnu. Tada pasiėmusi vos šešių mėnesių kūdikį, nė žodžiu vyrui neprasitarusi, pabėgo ir grįžo gyventi pas mamą į Lietuvą. Šiandien ji turi jau naują širdies draugą.

„Palikti Arūną buvo geriausias mano gyvenimo sprendimas“, – laidoje „Prieš srovę“ pasakė jauna moteris.

Pasak moters, Arūnas ja nesirūpino – neleido eiti pas daktarus, jai nepirko higienos priemonių ir neskyrė pinigų kitoms jos reikmėms. Moteris buvusio vyro poelgį įvardijo kaip ekonominį smurtą.

Tačiau laidos „Prieš srovę“ herojus, buvęs Ugnės vyras Arūnas šiandien jaučiasi nukentėjęs nuo jos, o ne atvirkščiai. Arūnas buvusios žmonos kalbas vadina išsigalvojimais ir melu.

„Jei tik jūs žinotumėt visą istoriją, suprastumėt, kad šiandien ji mane visaip juodina siekdama vienintelio tikslo – visiems laikams atimti iš manęs vaiką, mano vienintelį sūnų“, – sunkiai rinkdamas žodžius pasakojo Londone gyvenantis vyras ir akimirksniu susigraudino prisiminęs paskutinį susitikimą su sūnumi, psichologinės ekspertizės kabinete.

REKLAMA

„Mes puikiai žaidėme ir jam sėdint man ant kelių įėjo ekspertė ir pasakė: „Gerai, vyrai, žaisliukus susitvarkome, dabar tėtis išeis ir ateis mamytė žaisti“. Ir sūnus mane apsikabinęs sako: „Bet aš su tėčiu nenoriu žaisti, aš noriu su mama žaisti“. Jis mane apsikabinęs tuos žodžius sako. Lyg prašydamas nepasakyti mamai, kad jis su manimi žaidė. <...> Man jau išeinant jis palydėjo mane žodžiais, kad jei aš išeisiu, tai grįžęs jo čia neberasiu“, – su ašaromis akyse pasakojo Arūnas.

Galbūt nuoskaudų ir nesusipratimų kupina skyrybų istorija niekuomet nebūtų pasiekusi televizijos ekranų, bet šiandien buvę sutuoktiniai lyg aršiausi priešai kariauja dėl vaiko – dėl vienintelio judviejų sūnaus.

Arūno tėvų, vaiko senelių, namuose tvyro liūdnos nuotaikos.

„Mano sūnus Arūnas pamatyti savo sūnaus, mūsų anūkėlio, iš Anglijos skraido kas antrą savaitgalį, tačiau jam nė karto nebuvo leista susitikti su vaiku,“ – dar vieną skaudžių skyrybų epizodą atskleidė Arūno mama ir vaiko močiutė Olė.

Per dvejus su pusę metų vien tam, kad susitiktų su sūneliu, Arūnas į Lietuvą buvo parskridęs net 55 kartus – lėktuvo bilietai jau seniai netelpa į storiausią aplanką. Kas antrą savaitgalį po savaitės darbų Londone vyras kraunasi lagaminą, tačiau jam nė karto nebuvo leista pamatyti sūnaus. Arūnas sako, kad nei kelionėms išleistų pinigų, nei sugaišto laiko neskaičiuojantis.

„Kiekvieną kartą, kai lėktuvas paliesdavo žemę, mano širdis prisipildydavo vilties, kad gal jau šį kartą man pavyks apkabinti sūnų“, – susigraudino Arūnas.

REKLAMA

Arūnas su laidos „Prieš srovę“ žurnalistais pasidalijo vaizdo įrašais, kaip žaidžia ir pramogauja su savo sūneliu – jis krykštavo, atrodė labai laimingas būdamas su tėčiu. Tuomet, prieš keletą metų dar tebevykstant skyrybų procesui, vaiko mama Ugnė nedraudė vaiko tėčiui Arūnui matytis su vaiku ir nusivežti jį pas senelius į kaimą.

Tačiau po skyrybų buvusi žmona Ugnė Arūnui nė karto neleido susitikti su sūnumi, nors jis net per teismus išsikovojo, kad kas antrą savaitgalį jis galėtų pasimatyti su vaiku.

Dar skaudesnis momentas Arūnui yra tai, kad iš Londono paskambinęs savo šešiamečiam sūnui į Lietuvą Arūnas išgirdo tokius vaiko žodžius, kokių nenorėtų girdėti joks tėvas.

„Nekenčiu tavęs“, – rėkė savo tėčiui vaikas.

Šį sukrečiantį vaizdo įrašą galite pamatyti vaizdo siužete:

Vyras savęs klausė, kodėl sūnus be jokios priežasties šaukė savo tėčiui nekenčiu tavęs, vadino jį melagiu. Psichologai pateikė savo nuomonę. Praėjusią vasarą atlikta ekspertizė nustatė, kad berniukas labai myli tėtį, pasilikę vienu du jie kuo gražiausiai bendrauja. Tačiau, pasak specialistų, vaikas bijo savo meilę tėčiui rodyti mamos akivaizdoje.

„Ekspertizės metu psichologai patvirtino, ką aš jau seniai ir taip nujaučiau – vaikas „manęs nekenčia“ tik jos, mamos, akivaizdoje, o kai būname dviese – jis mane myli“, – pasakojo Arūnas.

Laidos „Prieš srovę“ žurnalistai susitiko ir su buvusia Arūno žmona ir vaiko mama Ugne. Prieš sutikdama duoti interviu moteris iškėlė savo sąlygas – nerodyti jos veido ir neatskleisti tapatybės.

REKLAMA

Ugnė taip pat nesutiko įsileisti žurnalistų į savo namus, todėl jie specialiai susitiko filmavimui išnuomotame bute. Jauna moteris pro duris įžengė nė minutės nevėluodama.

„Tai jis, mano buvęs vyras ir vaiko tėvas, kaltas, kad sūnus nenori su juo bendrauti“, – iškart rėžė Ugnė.

Arūnas su Ugne susipažino Londone. Jų meilės istoriją liudija daugybė meniškų nuotraukų, kurias Arūnas nepatingėjo sudėti į du storiausius albumus. Nuotraukose matyti pozuojanti besišypsanti graži moteris – Ugnė. Matyti laimingas, savo gyvenimo meilę radęs vyras – Arūnas. Matyti ir judviejų ką tik gimęs kūdikis. Tai, kas gi atsitiko, kad šiandien stebime tokią širdis draskančią dramą?

Tiek Ugnė, tiek Arūnas pateikė galimas savo iširusios santuokos priežastis. Kokios jos, galite pamatyti vaizdo siužete:

Teismas, išnagrinėjęs bylą, prieš kelias savaites skyrė Ugnei baudą. Moteriai teks mokėti po 50 eurų už kiekvieną dieną, kai ji nesudarys galimybių vaikui pasimatyti su tėčiu.

Arūnas eilinį, gal jau šimtąjį kartą atskridęs iš Londono vien dėl to, kad pasimatytų su sūnumi, tikisi, kad jei ne sveikas protas, tai bent jau griežtas teismo sprendimas padės Ugnei pasielgti teisingai ir neatimti mylinčio tėčio iš vaiko.

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDOS ĮRAŠĄ GALITE PAMATYTI ČIA:

Ona
2019-12-14 19:35:31
Tiesiog sveikintinas teismo sprendimas.Deja l.dažnai moterys,mūsų šalyje,leidžia sau įvairias manipuliacijas vaikais.Žinoma kiekviena situacija skirtinga,bet tėtis tikrai privalo dalyvauti vaiko gyvenime.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected] 2019-12-19 00:26:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pas mane identiška situacija. Skaitau ir vis ne žodis zodin tas pats. Teisiamas su zmona. Žmona manipuliuoja vaikų.vaikas pasidarė nervingas. Tai pat viena minutė nekenčia kita myli. Labai strsuotas ir pasimetęs. Žmona Anglijoje pridirbo skolų su pasalpomis apskaičiuotos tūkstantinės skolos išvyko iš užsienio nepranešė ir gyveno iš pašalpų. Viskas būtų gal ne taip graudu jei ne vieną labai svarbi aplinkybė. Žmona dirba vaikų teisių vyriausiąja specialistę. Tie žmonės kurie turi ginti vaikų teises šitaip elgiasi. Kol is esmės nebus pakeistas įstatymas tol šitie cirkai nesibaigs. Gaila. Kad dėl to kenčia mūsų ateities kartos...
   ATSAKYTI
Antikristas 2019-12-16 16:58:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
"Ekonominis smurtas".
Reikėjo darba susirast veltėde.   ATSAKYTI
Kristina 2020-01-02 01:53:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nepergyvenk - ji uždirba daugiau už jus verkšlenančius ir nieko vertus vyriokus, kurie tesugeba prieş kameras vaidinti šventus.  
Daiva 2019-12-16 14:19:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Aplamai skyrybose vieno kalto nera tikrai, bet tik gaila kad nuo to kencia vaikai labiausiai. Mes su dukrytes tevu issiskyrem kai jai buvo 9 men o kalte skyrybu mate net ir kaimynai tai jo girtavimas po dukros gimimo. Ir dabar jam ji nieko nereiskia visiskai. Bet as vistiek turiu jo nuotrauka ir vis parodau pasakau kad cia jos tetis, ir kai paklausiu kur jis ji parodo ate. Nors jai dar tik 2,6 metuku. Taip kad pasakysiu viena nereikia ir tevo perduog uzjausti nes prie kameru yra elgesis vienoks, o tikrame gyvenime elgesis yra kitoks.    ATSAKYTI
Teisybė 2020-01-02 01:47:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šis tètis ir močiutė, verkiantys prieš kameras, nepasako visos tiesos. Nėra jie tokie šventi, kokiais prieš kameras save parodė - vykdė įvairias manipuliacihas ir aferas vaiko motinos ir vaiko atžvilgiu. Vaiko mama parodyta kaip blondinė barakūda, nors yra protinga moteris. Kažkodėl prieš kameras tėvas nepapasakojo, kaip prieš keletą metų paėmę vaiką, jo motinai nebegrąžino, laikė jį klykiantį per prievartą, ketino slapta nuo motinos išvežti į užsienį - tik įsikišus policijai, vaikas grįžo pas motiną. Todėl nenuostabu, kad vaikas bijo.  
Kritika 2019-12-16 07:14:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tikrai moteris su mazu vaiku ant ranku nuo gero vyro nebegs.Vyras myledamas sunu kiekviena akimirka su kamera nevaikscios ir nefilmuos.jei jis zmona skaite uz tarnaite,kuri nevera net sampuno,nzn kazkoks tada keistas.pinigu turi,atrodo ne skurdus namai,bet va su meile prastai.   ATSAKYTI
Ona 2020-01-02 02:52:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vaiko tėvas savų namų neturi, iš Londono grįžta pas mamą, kuri viskam vadovauja.
O filmavimas ir visko stebėjimas per kamwras pas jį ir juos kaip liga - nė žingsnio be kamerų.  
Terese 2019-12-16 06:41:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Arunai, NENUSIMINK- ATEIS LAIKAS, VAIKAS PAAUGS IR ATSIRINKS/ kas yra kas/! kad esi GERAS zmogus/ matyt is visko/ zmona taip elgdamasi nori parodyti savo EGO! Kas tas grozis pries DVASINI bendruma? matyt, kad isterike, jau ir drauga susirado/ noredama kersyti/ ...   ATSAKYTI
Onute 2019-12-16 04:25:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tam vyrui dabar taip atrodo kad sunus tai visas gyvenimas. Ras kita moteri ,susilauks vaiku ir sitas pasimirs tikrai. Ir elimentus galima susimazint...Dauguma taip padaro.   ATSAKYTI
Vaida 2020-01-02 02:07:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sūnus tėvui ir močiutei reikalingas tik užgautoms ambicijoms patenkinti. Vaiko motina parodyta iš neigiamos pusės kaip blondinė barakūda, nors tai netiesa. Nepavykus slaptam tėvo ir močiutės planui - paėmę vaiką eiliniam susitikimui, jo motinai nebegrąžino, laikė jį klykiantį per priwvartą, planavo slapta išgabenti į užsienį. Tik motinos pastangomis ir įsikišus teisėsaugai, vaikas liko LT.  
As 2019-12-15 22:15:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tikrai nei viena moteris su ką tik gimusiu kūdikiu viena nesiryž gyventi, tikrai ne iš gero gyvenimo išėjo... O vyrai visada mėgo vaidinti aukas... Ar normalu sakyti užčiaupk tą debilą ir jei matė kad ta giminaitė konfliktiška, sunku buvo paiimti gyventi kitą žmogų? Man tai juokinga, kai save tokiu šventu paverčia. Vau koks buvau geras, vau tiesiog angelas- na gal nereikia...    ATSAKYTI
Teisybė 2020-01-02 01:49:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šis tètis ir močiutė, verkiantys prieš kameras, nepasako visos tiesos. Nėra jie tokie šventi, kokiais prieš kameras save parodė - vykdė įvairias manipuliacihas ir aferas vaiko motinos ir vaiko atžvilgiu. Vaiko mama parodyta kaip blondinė barakūda, nors yra protinga moteris. Kažkodėl prieš kameras tėvas nepapasakojo, kaip prieš keletą metų paėmę vaiką, jo motinai nebegrąžino, laikė jį klykiantį per prievartą, ketino slapta nuo motinos išvežti į užsienį - tik įsikišus policijai, vaikas grįžo pas motiną. Todėl nenuostabu, kad vaikas bijo.   
Giedrius L. 2019-12-15 12:08:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Geras teismo sprendimas, bet ar sąžiningas vaiko atžvilgiu, realiai mokės iš vaiko pinigų, kuriuos moka tėvas.
Pats esu tokioje pačioje situacijoje šiai dienai nematau savo vaikų nuo rugsėjo 13,pinigai mokami vaikams,bet randa pasiteisinimų, kad vaikų negalėčiau matyti. Rašomas melas policijai, mano atžvilgiu, visiems aplinkiniams meluoja ir vaidina auką.
Nesvarbu kad 4 santuoka jos buvo su manimi, kad dar nesame oficialiai išskirti, bet jau naujas draugas(auka) yra. Tokios nelaukia nieko,iš vieno gauna naudos ir eina link kito.
Vyresnę dukrą palikusi Lietuvoje su biologiniu tėvu nes nebėra naudos, ji jau pasako kaip viskas vykdavo namie,o mažieji mano reikalingi tik dėl pinigų.
Įstatymų spragos tėvų atžvilgiu,o motinos tik moka manipuliuoti ne tik vaikais, bet ir naudojasi tomis spragomis ir tai kad vyrai mūsų visuomenėje yra iškarto nurašomi, nes moteris auka vaidina.    ATSAKYTI
Na va 2019-12-15 11:13:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Šįkart visi komentatoriai sutinka su tuo, kad motina manipuliuoja vaiku, kad per laiką įteigė vaikui,kad tėtis blogas, kad jo nekęstu. O kai taip vaiku manipuliavo venskiene, vertė vaiką sakyti, kad nekenčia mamos, tai ponia susilaukė minios palaikytojų ir gerbėjų. Ir tokiu laipsniu, kad net sugebėjo patekti į seimą. Kodėl žmonės netiki šia motina, o patikėjo venskiene? Ar ne todėl, kad ta buvo talentingesne manipuliatore ir melage? Mąstyt reikia, mieli žmonės, mąstyt ir daryti logiškas išvadas, o ne tikėti gudrių manipuliatorių melu.    ATSAKYTI
Dievabaimingoji 2019-12-15 11:00:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Dieve,dieve va čia tai ekonominis smurtas,nenupirko šampūno-neplauta galva,paketû pribezdetos kelnaitės....gerai ,kad turtingi giminaičiai.....įdomu,į kokius apartamentus grįžai brangioji,aišku ne į dvieju kambariû butukà Šilainiuose.....už kiekvienà vaiko ašarà,reiks atsakyti ir prieš įstatymà ir prieš Dievà....   ATSAKYTI
Įsakymas 2020-01-02 02:57:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tik smalsiom bobelėm ir burnoti. Ar neiškalei Dievo įsakymų mintinai?
Neteisk ir nebūsi teisiamas - vienas iš jų. Prisikalk prie sienos.  
XXX 2019-12-15 10:41:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nоrite susіrasti mе­rginą vi­еnai nа­kčiai? Svеiki аtvykę - w­ww.la­dy4.f­un   ATSAKYTI
Nija 2019-12-15 10:28:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sterva, ką gali daugiau pridėti. Taip traumuoti vaiką? Klausimas ar apskritai ji savo vaiką myli, jei taip jį traumuoja? Tegul pilnai sumoka buvusiam vyrui už bilietus.    ATSAKYTI
Danutė 2020-01-02 01:58:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ne viskas tiesa, ką tv rodo. Tėvas ir močiutė nėra tokie šventuoliai, kokiais dedasi.  
Maryte 2019-12-15 08:57:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Neverta ta moteris net mamos vardo jei neleidžia vaikutį mylinti tėtį matytis ji iš naudotoją ir barakuda. Kodėl ji slepiasi bijo parodisi savo veidą savo namų. Gal būt ten tam vaikeliui negalima net gyventi už tai bijo kad žmonės pamatys per televiziją. Kodol? Nuo tokio tėčio kaip. Arūnas negalima vaiko atskirti reikia leisti bendrauti žaisti ir kad galėtų susitikti su seneliais kurie irgi labai myli ir pasiilgo anukelio   ATSAKYTI
Onytė 2020-01-02 02:16:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Teisingai padarė, kad neleido smalsių bobelių į savo namus! Tokios tik tesugeba liežuviais plakti ir verkšlenančius tetušius užjausti. Viena yra apipilti vaiką žaislais ir pramogomis per pasmatymus, kad tik vaikui įtikti, kita yra jį auginti ir auklėti kasdien ir sveiką, ir sergantį.Toks tėvas - geriau jokio tėvo.  
Kaimynė 2019-12-15 07:47:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pirmas vyras iškėlė vestuves,bet nepadirbo vaiko,antras-padirbo,bet nenupirko šampūno ir paketu,trečias draugas laikinai geras,nes jam galima ant ausû kabint makaronus....Žiauru,kad vaikas tapo tavo keršto įrankiu...   ATSAKYTI
Rožė 2020-01-02 02:20:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pezi nesąmones.
Turbūt pavydas bambą graužia!
Šaunuolė mama, kad rūpinasi sūneliu.  
Mama 2019-12-14 21:27:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Agnė Gredeckaitė   ATSAKYTI
Tėtis 2020-01-02 03:04:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ir kam tai įdomu?
  
Ot taip 2019-12-14 20:39:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Ne visi tėčiai verti jais būti... vaiko, ypač berniuko gyvenime turi būti vyras, bet ne bet koks, o autoritetingas...priešingu atveju nesistebėkit obuolio nuo obels nusiridenimu...    ATSAKYTI
Nežinomas 2019-12-14 20:54:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Šitoje situacijoje kalčiausia yra vaiko motina, o ne tėvas. Vaikas nekęstų savo tėvo, bet jis jį myli tik nenori to rodyti savo motinai, kurios prisibijo. Visiems ta moteris meluoja ir vaidina auką.   
Teta Ona 2020-01-02 02:27:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tikra tiesa.
Rūpestinga mama kartais daug daugiau duoda už suaugusį lepūnėlį tėvą.  
Pazistu ugne 2019-12-14 20:37:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Kaip slyksciai surezisavo ir iskarpe laida. Zema del reitingu taip elgtis. :)    ATSAKYTI
Saulė 2020-01-02 02:24:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pritariu!
Mama padarė klaidą, kad ėjo į tv laidą.
Ten visada tiesa to, kuris ją užsako.
Tėvas ir močiutė nėra tokie, kokiais dedasi prieš kameras.
Vaikas jiems reikalingas tik užgautai savymeilei patenkinti.  
Mani mani 2019-12-14 20:35:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Soceopatai ne pisikos sutrikimas, bet psichikos    ATSAKYTI
Pensininkė 2019-12-14 20:35:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Labai pažįstama situacija,kai vaikas pradeda šaukt,kad nekenčia kito iš tėvų,jei vaikui kasdien kalsi į galvą melą ,jis pradės tuo tikėti.Reiktų bausti tą su kuriuo gyvena,jei vaikas taip pradeda elgtis,jis jau sutraumuotas melo.Juo labiau,kad yra įrodymas jog anksčiau bendravo normaliai.O mamytė elgiasi labai paslaptingai,matyt,bijodama tiesos.   ATSAKYTI
Vytas 2019-12-15 17:05:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Manau gera kalė ta mamytė  
Martyna 2020-01-02 01:33:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tv laida neparodė nei dalies tiesos iš šios šeimos gyvenimo. Verkšlenantys vaiko tėtis ir močiutė nėra tokie geri, kokiais dedasi prieš kameras! Kažkodėl savo bjaurių poelgių ir negražių aferų vaiko motinos atžvilgiu nepasipasakojo, o vertėtų iškloti visą tiesą, kokios yra tikrosios priežastys, jei jau į tv kreipiasi! Vaiko motina laidoje nupiešta kaip blondinė barakūda, o iš tikro yra rūpestinga mama, kuriai svarbiausia sūnaus gerovė.  
Kaltoji 2020-01-02 03:00:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
To Vytui
Aha, tik vyrai visi šventieji ir nekaltieji.  
Senis birkis 2019-12-14 20:33:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Vaikas vyro gamybos produktas, nu jo , o jei ne jo?    ATSAKYTI

Top Video

Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
REKLAMA
(nuotr. stop kadras)
Nuo antibiotikams atsparių superbakterijų pasaulyje kasmet miršta 700 tūkst. žmonių, iki 2050 m. šis skaičius gali išaugti iki 10 mln. Įvardydamas tokias grėsmingas prognozes ...
Šauktiniai (nuotr. kam.lt / Ieva Budzeikaitė)
Privalomosios karo tarnybos vengusiam jaunuoliui skirta 1 tūkst. eurų bauda, penktadienį pranešė Panevėžio apylinkės teismas. Jo teigimu, Joniškėlio rajone ...
Šauktiniai (nuotr. srž. Arnas Čemerka)
Krašto apsaugos ministerija (KAM) pradėjo vidinį patikrinimą po to, kai paaiškėjo, kad jaunesniųjų karininkų vadų mokymuose norėjusi dalyvauti mergina išgirdo gydytojo ...
Teršalai pateko ir į Nerį (nuotr. stop kadras)
Į Nerį sostinėje patenkančiose „Vilniaus vandenų“ jau išvalytose nuotekose aplinkosaugininkai rado ne tik plastiko dalelių, bet ir didesnę, nei leistina taršą azotu, ...
Lukas Savickas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
Premjeras Saulius Skvernelis į ekonomikos ir inovacijų ministrus teikia savo patarėjo Luko Savicko kandidatūrą. Premjeras kandidatūrą prezidentui Gitanui Nausėdai pateikė ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
Eismo ekspertas apie trikojus: jie – ne prevencijai, o tik kad išplėštų pinigus
DABAR RODOMA
Eismo ekspertas apie trikojus: jie – ne prevencijai, o tik kad išplėštų pinigus
DABAR RODOMA
Taršos mąstą vadina teroro aktu – Vilniuje rasti dar neregėti kiekiai plastiko
DABAR RODOMA
Žada atrišti rankas aplinkosaugininkams: 3 įspėjimai leis stabdyti įmonės veiklą
DABAR RODOMA
Nukentėjusiosios jurbarkietės advokatas: jis pamatė, kad nėra kito kelio
DABAR RODOMA
Lietuvoje netrukus nebeliks mėtinių cigarečių, bet Baltarusija gamins daugiau
DABAR RODOMA
Gamta ir toliau stebina: viduržiemy biržiečiai miške spanguoliauja
DABAR RODOMA
Tragiškas rytas: Kauno rajone žuvo partrenktas vyras
DABAR RODOMA
Netoli Druskininkų sučiuptas uzbekas, bandęs neteisėtai pereiti sieną
DABAR RODOMA
„Dienos komentare“ – Dovilė Šakalienė
DABAR RODOMA
Pasieniečiai užfiksavo kuriozą: uzbekas manė, kad folija padarys jį nesusekamu
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų