Tomaševskis apie Narkevičiaus kelionę: nereikėjo ten skrist

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) vadovas europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis gina partijos deleguotus ministrus Jaroslavą Narkevičių ir Ritą Tamašunienę teigdamas, kad jie turi „labai gerą reputaciją ir didelį rinkėjų pasitikėjimą“.

Valdemaras Tomaševskis (nuotr. BFL)

„Ponas Jaroslavas ir ponia Rita, mūsų ministrai turi labai gerą reputaciją, didelį pasitikėjimą rinkėjų, ne tik mūsų partijos gerbėjų, bet ir kitų partijų, deja, žiniasklaida nelabai teigiamai juos vertina, bet čia jau ne mūsų problema, daugiausia yra tam tikri užsakymai žiniasklaidoje, matyt, ir nuolat eskaluojamos tuščios temos“, – ketvirtadienį interviu LRT televizijos laidai „Dienos tema“ sakė V. Tomaševskis.

Komentuodamas susisiekimo ministro J. Narkevičiaus komandiruotę į Abu Dabį V. Tomaševskis pripažino, kad „apskritai nereikėjo ten skrist“, tačiau normalia praktika vadino valstybės įmonių apmokėtas vakarienes.

„Šitie pietūs yra niekai, kiekvienas žmogus pietauja, apie ką mes čia kalbam“, – sakė V. Tomaševskis.

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį sukritikavo ministrą J. Narkevičių sakydamas, kad duoda jam kelių savaičių „pasitikėjimo kreditą“, jog šis „mėgintų susitvarkyti, ką jis yra pridirbęs“.

Žiniasklaidoje skelbta, jog ministro pietus Vilniuje, taip pat komandiruotėse Minske, Abu Dabyje apmokėjo ministerijos kontroliuojamos įmonės „Lietuvos geležinkeliai“, „Lietuvos paštas“, Lietuvos automobilių kelių direkcija. Ministras sako pinigus valstybinėms įmonėms grąžinęs.

Didelio dėmesio taip pat sulaukė ministro sprendimas atleisti Lietuvos pašto valdybą ir skirti lėšų jo rinkimų apygardos keliams. Trečiadienį naujienų portalui 15min.lt paskelbus, kad J. Narkevičiui suteiktame bute Seimo viešbutyje daugiau lankosi ne jis, o jo dukra, ministras šio buto paskelbė atsisakantis.

Vidaus reikalų ministrė R. Tamašunienė buvo sulaukusi kritikos dėl veiksmų koordinuojant situaciją Alytuje per padangų perdirbimo įmonėje kilusį gaisrą.


Rašyti komentarą...
V
Valstybės
2019-11-21 09:15:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
gėda ir bėda šitie ministrai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų