Po girtos moters smūgių mažametis sūnus atsidūrė ligoninėje

Policijos departamentas praneša, kad lapkričio 10 d. apie 13 val. 50 min. Radviliškyje, J. Basanavičiaus g. esančiuose namuose, neblaivi (0,95 prom. alkoholio) moteris (g. 1996 m.) smurtavo prieš mažametį (g. 2017 m.).

Ligoninė (nuotr. Fotodiena.lt)

Vaikas dėl veido sumušimo paguldytas į ligoninę. Įtariamoji uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Gailutė Smagriūnienė tv3.lt patvirtino, kad moteris smurtavo prieš savo sūnų.

Tiesa, policijos atstovė negalėjo pasakyti, ar ši šeima anksčiau policijai buvo žinoma.

Netrukus paaiškėjo, kad apie smurtą Radviliškyje pranešė anonimas.

„Policijoje gautas anoniminis pranešimas, kad Radviliškyje, J. Basanavičiaus g., gyvenanti moteris girtauja, neprižiūri savo mažamečių vaikų.

Nuvykus nurodytu adresu rasti vieni vaikai, kurių amžius 2 metai, 1 metai ir 1,5 mėn. Ant 2 metų berniuko veido buvo matyti sužalojimai (mėlynės, nubrozdinimai).

Motina surasta, jai nustatytas 0,95 prom. girtumas. Ji uždaryta į areštinę“, – teigė Šiaulių policijos atstovai.


Rašyti komentarą...
e
eiii
2019-11-11 11:28:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
pokštininke nenugrimzk į kraštutinumus gerai?Skirk grūdą nuo pelų.Gal yra SKIRTUMAS, kada vaiką pastatai į kampą, ar plaukšteli auklėjimo tikslais(beje kartais užtenka vieno tokio pliaukštelėjimo pamokymui, nei pastovūs ožiai ir neklausymas, tuo ir baigiasi visi vaiko nervukai, dar sveikiau jam pačiam) o kada šeimose girtaujama ir vaikai daužomi pastoviai, kad neįtiko girtiems tėvams, va tokių ir ieškokit ir gelbėkit nuo alhašų, o nesikniskit po normalias šeimas.
Atsakyti
-3

V
Vilma
2019-11-11 10:17:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Auuuuu Sakaliene!!!!!
Atsakyti
-2

P
Pokštas
2019-11-11 10:55:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ar verta atimti iš motinos vaiką? Tai gal leiskime ir toliau vaikus lupti kėpsčioti ir kitaip juos žaloti? Paviršutiniškai sprendžiant, juk žmonės baisiai pyksta visi ir laikosi įsikibę tos nuomonės, kad vaikui geriau su biologine mama, kokia ji bebūtų, net nesigilina į esmę, svarbu, kaip tai pateikia žiniasklaida ir pirmyn su neigiama nuomone apie institucijas....Žmonės apsispręskite vieną kartą ko jūs norite?!
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų