Pasakė, kaip jaučiasi Venckienė: stebina viena aplinkybė

Iš JAV į Lietuvą sugrąžinta Neringa Venckienė jau apklausta, o netrukus turėtų būti sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės paskyrimo. Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų atstovai patvirtino, jog prašoma N. Venckienę laikyti suimtą.

N. Venckienės advokatė Sonata Žukauskienė (nuotr. Fotodiena.lt)
27

Tokia įvykių eiga pribloškė N. Venckienės advokatę Sonatą Žukauskienę. Teisininkė pabrėžė, kad N. Venckienė ir taip jau 21 mėnesį buvo laikoma suimta, tad tokios kardomosios priemonės paskyrimas būtų mažų mažiausiai neadekvatus.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neringa Venckienė

„Jūs pats suprantate, kad pagal tokius įtarimus, kurie yra pareikšti, žmogus neturėtų būti suimamas. Ji jau praleido 21 mėnesį suimta. Tad pats prašymas pratęsti suėmimą – neadekvatus.

Patys prokurorai patvirtino, jog byla yra parengta. Trūko tik N. Venckienės apklausos, kuri kaip tik ir įvyko. Būtų precedentas, jei nuspręstų ją laikyti suimtą“, – pabrėžė S. Žukauskienė.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neringa Venckienė

Jaučiasi tvirtai

Su N. Venckiene apklausoje dalyvavusi advokatė atskleidė, kad įtariamoji jaučiasi labai tvirtai:

„Ji laikosi stebėtinai gerai. Pagal visą tą situaciją, mane tikrai stebina jos tvirtumas. Ji sutiko duoti parodymus.“

Advokatė tikisi, kad 14 val. vyksiančiame posėdyje jos klientė bus paleista į laisvę. Net buvo pateikti dokumentai, kad ji galėtų grįžti gyventi pas tėvus Garliavoje.

Paklausta dėl viešai N. Venckienės sūnaus Karolio Venckaus išsakytų minčių apie tai, kad Lietuvoje su jo mama gali būti susidorota, S. Žukauskienė teigė, jog visko būna.

N. Venckienės advokatė Sonata Žukauskienė

Pateikti keturi įtarimai

Kaip pranešė Generalinė prokuratūra, tenkindama Lietuvos prašymą perduoti N. Venckienę, JAV nurodė, kad vadovaujantis šios šalies įstatymais ji gali būti teisiama dėl keturių nusikalstamų veikų:

REKLAMA

- dėl trukdymo teisėjo, prokuroro, ikiteisminio tyrimo pareigūno, advokato ar antstolio veiklai (Baudžiamojo kodekso (BK) 231 str. 1 d.),

- dėl teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymo (BK 245 str.),

- dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo (BK 140 str. 1 d.),

- dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui (BK 286 str.).

Didžiausia už tai numatyta bausmė yra įkalinimas iki trejų metų.


Rašyti komentarą...
P
Putleris
2019-11-07 13:06:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar cia sunkus suzalojimas o Jurbarketei lengvas jokintuvai
Atsakyti
-4

s
supratau
2019-11-07 13:24:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
nepriklausoma Lietuva,va ir gaunasi,kad įstatymai galioja tik tiems,kas neturi stogo,Venckienė neturi,todėl ją galima sodinti už plekštelėjimą per vepelį,o jubarkiečio tėvai- politikai,vadinasi jis gali išprievartauti ar užmušti bet bausmė bus skiriama pagal kitą kodeksą,tokį,kuris taikomas saviems
Atsakyti
-7

V
Valda
2019-11-07 14:21:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur teisybe ???? Kad tas snarglys sutraiske mergaitei zandikaulius tai lengvas suzalojimas matai o cia bando irodyt kad per veida uzmeste tai sunkus fizinis skausmas.Geda ant viso pasaulio.Uz nieka moteri kankina .Jus dievas nubaus pedofilai nelaimingieji!!!!
Atsakyti
-13

SKAITYTI KOMENTARUS (96)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų