Kelerius metus tyliai užmarštyje tūnojusios Garliavos epopėjos aukos ir herojai vėl prisimenami. Ką tik įvykus buvusios teisėjos Nerijos Venckienės ekstradicijai į Lietuvą, verta prisiminti, kaip ir kada prasidėjo ne viena mirtimi pasibaigę Garliavos įvykiai. Pirmoji Garliavos istorijos auka buvo Kauno apygardos teismo teisėjas Jonas Furmanavičius, o paskutinė  Kauno apygardos teismo, kuriame teisėja dirbo N. Venckienė, pirmininko Alberto Milinio įsūnis 24 metų Vaidas Milinis.

Paslaptingai mirė ir keliomis žmogžudystėmis įtariamas Drąsius Kedys bei vieninteliu pedofilijos bylos įtariamuoju buvęs Andrius Ūsas. 

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neringa Venckienė

Istorija, prasidėjusi kaltinimais pedofilija, įsisiūbavo daugiau nei prieš dešimt metų, kai 2009 metų vasarą teisėsauga tariamai nusivylęs D. Kedys kreipėsi į žiniasklaidą, pasakodamas, kaip jo dukterį galimai tvirkina trys vyrai. D. Kedys tuo pat metu išsiuntinėjo apie 200 laiškų su DVD diskais, kuriuose įamžinti mažos mergaitės pasakojimai, kaip ją tvirkina „dėdės“.

REKLAMA

Šie įrašai skirti parlamentarams, žiniasklaidai ir įvairioms institucijoms. Trys „dėdės“, kurie tariamai tvirkino D. Kedžio dukterį, jo buvo įvardyti, kaip J. Furmanavičius, verslininkas Andrius Ūsas ir paslaptingas vyras „Aidas“. 

Kaltinimus pedofilija ir visą vėliau sekusį skandalą įsuko D. Kedžio ir jo dukters motinos Laimutės Stankūnaitės nesutarimai dėl mažylės globos. D. Kedys ir L. Stankūnaitė vos porą metų gyveno kartu, bet dėl dukters globos kovojo kur kas ilgiau. 

Žiniasklaida jau tuomet ėmė domėtis šia istorija, bet kulminaciją ji pasiekė kiek vėliau. 2009 metų spalio 5 dieną, kai Kaune pakeliui į darbą buvo nušautas Kauno apygardos teismo teisėjas J. Furmanavičius. Teisėjas nušautas į pilvo sritį ir galvą. 

47 metų teisėjas ryte išėjęs iš namų sėdo į automobilį ir atbuline eiga važiavo į siaurą gatvelę. Tada jam kelią pastojo prie išvažiavimo surežisuotas eismo įvykis. J. Furmanavičiui išlipus iš automobilio jis buvo nušautas.

Praėjus keturioms valandoms nuo šio nusikaltimo, Piliuonos gatvėje vėl aidėjo šūviai – nušauta teisėjo nužudymo byloje jau ieškomo D. Kedžio buvusios sugyventinės sesuo Violeta. Moteris buvo antroji auka, vėliau jų tik daugėjo.

Po šių žmogžudysčių policija paskelbė D. Kedžio paiešką. Policija trumpai taip pat ieškojo D. Kedžio tėvo Vytauto Andriaus Kedžio, kuris, manyta, galėjo turėti naudingos informacijos. 

Buvusios D. Kedžio sugyventinės Laimutės Stankūnaitės sesuo Violeta tą pačią spalio 5 dieną nušauta apie 12 val. 30 min.

REKLAMA

Nužudytą 29 metų moterį namuose rado iš mokyklos grįžusi jos dukra. Moteris nušauta namo prieangyje, auka žuvo nuo šūvio į smilkinį. Manoma, kad tą pačią dieną turėjo būti nušauti L. Stankūnaitė bei verslininkas Andrius Ūsas, kuris jai padėjo kovoti dėl dukters globos. Nužudymu įtartas tas pats D. Kedys. 

J. Furmanavičius į pedofilijos skandalą buvo įtrauktas 2009 metų vasarą, D. Kedžiui tvirtinant, kad teisėjas tvirkino jo dukrą. Apie šį teisėją publikuota įvairi šmeižikiška informacija, tam sukurta speciali interneto svetainė. Joje platintos J. Furmanavičiaus ir A. Ūso nuotraukos, kaltinimai jiems.

Trečiąja auka tapo pats D. Kedys, kurio kūną greta Kauno marių praėjus septyniems mėnesiams po žudynių Kauno centre rado akcijos „Darom“ dalyviai. Įtariamas dviejų žmonių nužudymų, D. Kedys po nusikaltimų išsyk dingo, slapstėsi, o vėliau buvo rastas negyvas. 

Dumblynuose greta Kauno marių jo kūnas rastas 2010 metų balandžio 10 dieną. Vyro lavoną rado aplinką tvarkę vaikai. Kauno rajono policija savo kriminalinių įvykių suvestinė tą kartą pranešė, kad Kauno rajone, Šlienavos kaime, netoli Kauno marių, rastas nežinomo asmens lavonas.

Drąsius Kedys (Wikimedia.org nuotr.)

Skelbta, kad vyriškis gali būti 40–50 metų amžiaus, vidutinio kūno sudėjimo, juodų plaukų, vilkėjo tamsiai mėlynos spalvos sportiniu kostiumu, avėjo juodais batais. Pranešta, kad vyras turėjo tatuiruotę, o šalia kūno, rastas pistoletas „Baikal IŽ 79-8“ su dėtuve ir 9 šoviniais. Suvestinėse teigta, kad „ant vyro kūno išorinių smurto žymių nepastebėta“. D. Kedžio kūną atpažino jo tetos, vėliau tai patvirtino ir policija.

REKLAMA

Bylos dėl nužudymų po mirties jam buvo nutrauktos, bet jo bičiulis Romualdas Ivanauskas už pagalbą vykdant nusikaltimus nuteistas kalėti aštuonerius metus – tai yra minimali bausmė už tokį nusikaltimą. Kaunietis pripažintas kaltu padėjęs D. Kedžiui rengiantis daryti nusikaltimus – planuojant keturių žmonių nužudymus. 

Ketvirtąja šios liūdnos istorijos auka tapo vieninteliu įtariamuoju pedofilijos byloje paskelbtas verslininkas ir buvęs L. Stankūnaitės bičiulis A. Ūsas. Vyras rastas negyvas nukritęs nuo keturračio. A. Ūsas mirė 2010 metų birželio 13 dieną, praėjus vos porai mėnesių nuo D. Kedžio žūties. 

Kauno pedofilijos istorijos įtariamojo 35 metų A. Ūso lavonas po pietų aptiktas Alytaus rajone. Apie jį pranešė Eigirdonių kaimo gyventoja. Paskambinusi į policiją moteris pasakė netoli kaimo aptikusi apvirtusį keturratį motociklą, o šalia jo gulintį negyvą vyrą.

35 metų A. Ūso lavonas ir motociklas rastas miško pakraštyje.

Andrius Ūsas

Keturratė transporto priemonė nebuvo apvirtusi. A. Ūso kūnas rastas gulintis nedideliame vandens telkinyje veidu žemyn. Netoliese gulėjo šalmas. Nelaimė nutiko vidudienį, vakarop buvo patvirtinta, kad miręs žmogus – A. Ūsas. Jis viešėjo sodyboje netoli nuo tos vietos, kur nutiko nelaimė. Keturratį vyras buvo nusipirkęs vos prieš kelias dienas iki nelaimės.

2011 metais pavasarį Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai, atlikę A. Ūso mirties priežasčių ir aplinkybių tyrimą, priėmė sprendimą ikiteisminį tyrimą nutraukti. Jie konstatavo, kad vyro mirtis buvo nelaimingas atsitikimas. Kiek vėliau A. Ūsas po mirties išteisintas ir pedofilijos byloje. 

REKLAMA

Paskutinioji auka buvo tiesiogiai su D. Kedžio kaltinimais pedofilija nesusijęs asmuo, Kauno apygardos teismo, kuriame teisėja dirbo N. Venckienė, pirmininko Alberto Milinio įsūnis 24 metų Vaidas.

Vaikinas dingo 2010 metų gruodžio 3-ąją, kai iš savo namų automobiliu išvažiavo pas tėvus. Jaunuolio kūnas su smurto žymėmis rastas po savaitės gruodžio 11 dieną pamiškėje netoli Sergeičikų kaimo. 

D. Kedys dėl dukters prievartavimo kaltino „tris pedofilus“ – A. Ūsą, teisėją J. Furmanavičių ir paslaptingąjį „Aidą“. Įtariama, kad V. Milinis buvo palaikytas „Aidu“ ir nužudytas D. Kedžio šalininkų. Byla taip ir nebuvo ištirta, V. Milinio motina Marija Milinienė iki šiol yra saugoma policijos pareigūnų. 

Neringa Venckienė kovoje dėl brolio dukters globos dalyvavo nuo pat pradžių, o šiam mirus tapo mažametės dukterėčios globėja, dar vėliau mergaitė iš jos buvo atimta jėga, nes šios ji neatidavė motinai L. Stankūnaitei, kaip tai buvo nurodęs teismas.

N. Venckienės kovos dėl dukterėčios metu, gimė taip vadinama „Garliavos minia", žmonės, palaikę buvusią teisėją jos kovoje dėl brolio dukters globos ir saugoję namus Garliavoje. Ši minia ne kartą susidūrė su policija ir antstoliais, mėginusiais jėga perduoti N. Venckienės dukterėčią jos motinai L. Stankūnaitei. 

N. Venckienė su dukterėčia (Wikimedia.org)

N. Venckienė buvo idėjine „Garliavos įvykių“ vedlė, vėliau sukauptą minios pasitikėjimo kapitalą panaudojusi kelyje į Seimą. Moteris kartu su bendražygiais įkūrė „Drąsos kelio“ partiją ir 2012 metais dalyvavo Seimo rinkimuose, į parlamentą pateko septyni partijos nariai, buvo suformuota „Drąsos kelio“ frakcija Seime.

REKLAMA

Tiesa, Seime ji neužsibuvo, Vilniaus apygardos teismui nutarus, kad D. Kedžio mesti kaltinimai tariamiems pedofilams tebuvo įrodymais nepagrįstos kalbos, pareigūnų akys nukrypo į N. Venckienę – prokurorai paprašė naikinti jos neliečiamybę, sakė turintys duomenų apie nusikalstamas veikas. Seime pakvipus apkalta, N. Venckienė pasileido bėgti. 2013 metų pradžioje ji išvyko iš Lietuvos ir apsigyveno JAV.

Moteris kurį laiką ramiai gyveno Čikagoje, net buvo sukūrusi savo verslą. Čikagoje ji suimta 2018 metų vasarį, o 2019 metų lapkritį grąžinta į Lietuvą. 

2019-11-08 11:32:24
Kas Kedį kankino, laikė nežmoniškom sąlygom ir nužudė??? Štai kokia gauja žudė, kad neišaiškėtų juodi darbeliai ir žudynės. O kaltę nužudymais suvertė nekaltam Kedžiui. Atsibuskit. Apgaudinėja visu
Atsakyti
(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neringa Venckienė
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
vel kedzio 2019-11-11 17:46:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
to valdas
pasigedau isminciaus valdo atsakymu i klausimus. kodel pedofilinis klanas nerado pusmetrio virves kedzio kelionei i mariu duga? ir kodel giminaičiai visa septyniu menesiu laikotarpi (kuomet jisai slaptesi) netikrino morgu. turbut smegenys, kuriuos jums dalino dievas buvo be vingiu, ar tik turejo tik viena vingi, kaip ir subineje?
   ATSAKYTI
Anonui 2019-11-12 01:47:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tau geriau - tuu smegenų iš vis neturi, kibire.   ATSAKYTI
vel kedzio 2019-11-12 23:18:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
jei nepastebejai, musu ismincius -valduktas taip ir neatsake i mano klausimus? sprendziant is tavo kuklaus komentaro, esi baiges devynias klases ir veikiausiai tavo gyvenime užtenka ir nugaros smegenu.   ATSAKYTI
Alfredas 2019-11-11 09:07:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tiesa yra žinoma, tik žmogžudžiai yra laisvėje. Turtingi pedofilai-nusikaltėliai užsako žmogžudystes sumokėdami nemažus pinigus žmogžudžiams...   ATSAKYTI
vel kedzio 2019-11-10 23:06:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
gal kas nors ištirs geltonosios ziniasklaidos kedzio TV-TV3 nuopelnus. prisiminkime, kad  už taip vadinamą "tiriamaja" žurnalistika TV3 prokurorai netgi siule atimti licencija. paklausite uz ka? kagi kuklus tv3 uzklasines veiklos  sarasas. Pradekime, kad tv3 irode, kad lietuvoje imanomos keliones laiku, buvo biblinis Lozoriaus prisikelimas is mirusiuju. tv3 laidoje buvo indefikuotas treciasis pedofilas aidas. pradekime nuo keliones laiku. TV3 zinios rode  reportaza, kuriame neva vienas budulis  laiptyneje mate usa ir teiseja kartu. budulis reportazo metu teige, kad atejo pirma karta  aplankyti gyvenancios seses (priminsiu kad filmuota  po zudyniu) nepaisant to kad jis  fiziškai negalėjo matyti teisejo ir uso kartu, nes pirma karta aplanke laiptinėje isikurusia sese, jam tai nesutrukde meluoti tv3 eteryje. nu gal su laiko mašina keliavo. tv3 vakaro ziniose diktorius isprogdina  akis-kaip mes padedame policijai tirti rezonansines bylas. biblinis lietuvoje prisikelimas ivyko anot garsiosios onkologes 2012m  vasara  tv3 janutienes laidoje. kurioje  onkologe dievagojasi, kaip pas ja pries du metus prisistate  keista grupele: violeta, laima, ūsas ir mergaite. usas pareikalavo pašalinti vyndėmė. Atidesni pastebejo, kad ivyko biblijinis violetos prisikelimas is mirusiuju. nesunku is 2012m minusuoti du metus ir gauti 2010 vasara (violeta nusauta 2009. spalio). vėliau pastebėjus tokia grubia klaida parodymai buvo koreguojami. baigesi tuo, kad galiausiai onkologe suabejojo janutienes reputacija, pastaroji suveme, kad sita melage pasiunte patsai landsbergis.   vaido milinio identifikavimas ivyko krivaicio laidoje. pastarasis sau iskele užduoti per dvi savaites rasti aida. kaip zinia vienoje laidoje, kedys bliove, kad nežino kas yra aidas. estafete pereme venciene ir krivaitis. kaip zinia venckiene  bliove tv3 laidoje,-" jei lietuva būtų normali valstybe, tai jau seniai aido fotorobota butu sudariusi" nes venckiene dievagojasi ji maciusi savo darbovietėje lifte. turbut ne sunku atspeti, kad vaidas milinis veikiausiai buvo atejes i savo patėvio darboviete. vėliau buvo nužudytas. jo imote nutare to nepalikti. policijoje venckiene pareiske, kad jokio kontakto su aidu nebuvo. fotorobota sudarinejes dailininkas tvirtino, kad venckiene visa laika zliumbe ir jam i rankas buvo išduota vaido milinio  nuotrauka, kuria jis paprasciausiai perpiese. nuostabi tv3 i vencku fotoroboto sudarymo metodika. ne nuostabu, kad tv3 pries pat uso teisma leido visa savaite visa krivisko laidu cikla. 2012m tv3 prieš uso apeliacini teisma istrauke onkologe su  savo "parodymais". todėl paklauskime saves koks indelis tv3 sioje istorijoje.    ATSAKYTI
SENI ZINOMI FAKTAI 2019-11-10 21:57:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Vadinamojo pedofilijos skandalo tyrimas, atrodo, gali aukštyn kojomis apversti jau gerokai įsitvirtinusią viešąją nuomonę, esą D. Kedys pasielgė teisingai ėmęsis vietoj neveiklios teisėsaugos pats įvykdyti teisingumą savo dukros skriaudikams.Būtent šios mažos mergaitės apklausa ir atpažinimo procedūra, pirmąkart 2009 m spalį atlikta nedalyvaujant jos tėvui D. Kedžiui, vadinamosios pedofilijos skandalo tyrimą gali pakreipti nauja, daug kam netikėta vaga.Apklausa buvo surengta specialiai įrengtame nepilnamečių apklausos kambaryje Vilniuje. Mergaitė priešais save matė tik psichologę. Jas per specialų veidrodinį langą galėjo stebėti kiti proceso dalyviai - ikiteisminio tyrimo teisėjas, prokurorai, mergaitę globojantys Aidas Venckus ir N. Venckienė. Pastaroji paprieštaravo, kad atpažinti būtų pateikta A. Ūso nuotrauka, kurioje jis esąs kitoks nei tikrovėje, o dėl J. Furmanavičiaus nuotraukos neturėjo jokių pretenzijų ir parašu tai patvirtino.Internete D. Kedžio paskelbtuose vaizdo įrašuose buvo matyti, kad mergaitė savo skriaudiką “pedofilą Joną”, t.y. teisėją J. Furmanavičių, “atpažįsta” iš nuotraukos, padarytos prieš 12 metų. Pasak jį pažinojusių žmonių, teisėjas per tiek laiko buvo gerokai pasikeitęs.Tačiau kai per paskutinę apklausą mergaitei J. Furmanavičius buvo parodytas nufotografuotas prieš metus, ji jo neatpažino. Tuomet už stiklinės sienos sėdėjusi N. Venckienė pareikalavo nutraukti atpažinimo procedūrą, bet ikiteisminio tyrimo teisėja tokį prašymą atmetė.Kai D. Kedžio dukra neatpažino J. Furmanavičiaus, jos buvo paklausta, iš kur ji išvis žino apie tokį “Joną”. “Taigi teta Neringa jo nuotrauką man rodė”, - atsakė mergaitė.   ATSAKYTI
Valdas 2019-11-10 18:15:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ponai, ar galite kas nors paaiškinti, kaip atsitiko, kad Ūsas, turėdamas tik vidurinį išsilavinimą dirbo Muntjano patarėju teisesaugos klausimais   ATSAKYTI
seloci 2019-11-10 10:08:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nоrite susirasti mеrginą viеnai nаkčiai? Svеiki atvykę - GetMeets.com   ATSAKYTI
ALFA 2019-11-10 10:07:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Geriau pasidomėkit kas tas Kedys, kuo jis buvo ir kuo užsiėmė bei kaip Stankūnaitė tapo jo žmona. Taip pat koks Panemunės policijos nuovados vaidmuo tame "pedofilijos skandale".
Taigi, banditėlis keistu būdu tapo didvyriu. Va taip.
   ATSAKYTI
SKLEROTIKUI 2019-11-12 01:54:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
AHA, PASIDOMĖK KODĖL STANKŪNAITĖS TĖVAMS , STANKŪNAITĖS SESUO PRAŠĖ ATIMTI TEISES, PONAS SKLEROTIKE?   ATSAKYTI
vel kedzio ruporas TV3, stumdo savo pasa 2019-11-09 23:19:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
buves vencku ruporas tv3, vis trina sena viniline plokstele. matai trecia auka buvo kedys. tenka pripažinti violetiniai yra aukstos klases demogogai ir siaip neblogai sukčiai. atkreipkite i daznai ju propogandoje naudojamu dvieju faktų interpretacija: kedzio mirti, uso zuti. violetiniai pasiepia oficialia versija, neva anot ju valdzia teigia, kad kedys paspringo salia padejo pistoleta ir sukryziavo rankas. visų pirma oficiali versija ta kad kedys paspringo savo vemalais ir buvo atvilktas giminaiciu po pjankes su savo dedule. turbut visi prisimena, kaip nusikalteliai merga gyva sudegino bagazineje, ar buduliai sarga kuri nuzude, ar ta mergina is kurios audine nugvelbe. aukas nusikalteliai stengiasi, paskandinti, užkasti, sudeginti. nusikalteliai taip siekia paslėpti nusikaltimo pėdsakus, jie lavonams sentimentu nejaucia, ko nepasakysi apie giminaicius. kiek pamenu giminaičiai kazkodel tai ne inspektavo -nelanke morgu reguliariai kas savaitę  visus 7 menesius. netikrino bomzu lavonu, idomu kodel. turbut visi žino, jog tie patys giminaičiai ir juos palaikancios masines ziniasklaidos priemones pradėjo stumdyti versija, matai kedys nieko nenuzude, cia pedofilai savus iszude, kad galetu apkaltinti kedi, o ji pagrobe. po pjankes su dedule  per kuria jis nusibaige, veikiausiai ne skambinsi i greitaja, atvaziuokit pas mane "pagrobtas" mires giminaitis, iskart sugrius legenda apie pagrobta kedi. patys nutempe lavona i mariu pakrasty, paliko pistoleta, buteli . Vėliau pagal vencku atmazke  pusesere susapnavusi pranasinga sapna,  giminaičiai  ismove tikrinti morgus (ar siuntinys pasieke adresata-morga) patys issidave. del  uso prigerimo, kurio mirtis neva įrodo pedofilinio klano egzistavima. Nori pasakyt ūsas  butu liudijes pries save. ai cia ji pedofilu klanas nuzude? idomu, kodel tas klanas kuris  kontroliuoja ta pati teisma, turejo issigasti savo paties teismo. kodel  pedklanas turejo savo priešams (venckams) padaryti tokia dovanele?. juk jis anot violetines legendines savo narius iszudo. kaip  zinia usas po mirties  buvo isteisintas del pedofilijos.  idomu, jei ūsas butu gyvas kam reiketu pinigine ploninti? kas turejo motyva zudyti usa? pedofilinis klanas, nejuokinkit.   ATSAKYTI
Valdas 2019-11-10 12:37:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Kai dievas protą dalino, tamsta, matomai tuo metu alų gerėti.   ATSAKYTI
vel kedzio 2019-11-10 17:46:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
gal komentatorius-vladas, kuris neva giriasi pasemes pas dievuli proto su kaupu. galetu atsakyti i siuos klausimus, kodel visagalis pedofilinis klanas nerado pusmetrio virves kedzio kelionei i mariu duga? ir kodel giminaičiai visa septyniu menesiu laikotarpi (kuomet jisai slaptesi) netikrino morgu.is anksto dekoju uz issamius atsakymus   ATSAKYTI
kaloda 2019-11-09 22:07:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kviečiu jus į privatų lietuviško sеkso kІubą - GetMeets.com   ATSAKYTI
Gyvulys 2019-11-09 19:43:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kedys buvo tėvas iš didžiosios raidės,kuris atidavė gyvybę už savo vaiką.Labai gaila,kad dalis visuomenės nesupranta ir nežino kuo užsiima mūsų didžiavyriai.Jie jau daug metų sukinėjasi vaikų namuose,nes ten vaikai neapsaugoti nuo jų.   ATSAKYTI
Elena 2019-11-10 21:48:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Kedys buvo Mamytės lepūnelis,paleistuvis, nepilnamečių tvirkintojas,sukūręs net jų nelegalų viešnamį ,naudoj4ęs narkotikus ir jis GERAS TĖVAS???   ATSAKYTI
J. Važgauskaitei 2019-11-09 15:11:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
240 policininku - tokios pajegos paprastai iesko pavojingo nusikaltelio, o ne ateina i namus paimti mazos mergaites. Ieva Strazdauskaite: kas dave isakyma 100 policininku ieskoti Ievos Strazdauskaites - zino, kam ir galbut del ko TAIP LABAI buvo reikalinga mergina. Karolina - mergina ziauriai suspadyta, ant mirties ribos, nusikaltelis laisveje. Bet Korumpuotoje Lietuvoje net niekam nezinomos politikes sunus yra auksciau Paprasto Lietuvos gyventojo. Lietuvoje vyksta valdziavagiu, policijos ir "prokuroru"/"teiseju" BANDITIZMAS pries paprastus Lietuvos zmones. Todel nieko nuostabaus, kad per 30 metu is Lietuvos pabego 1/2-3/4 Lietuvos gyventoju - tai Labai Daug pasako, kas per salis yra Lietuva. Ziaurus Nusikaltelis Mantas Icikevicius - laisveje, o N.Venckiene laiko uzdaryta....Susimastykite - tai Lietuvos TIKROVE....   ATSAKYTI
Kaunietė 2019-11-10 18:47:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Didesnios nusikaltelės ir nera kaip Venskienė, keršto trokštanti moteris,bet gyvenimas pats jai parodys ko ji verta....
   ATSAKYTI
Antimafijoze 2019-11-10 21:40:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Venckienė - mafijos tarnait4ė gal ir prievarta, nes visa jos aplinka mafijozine. jei tokia teisinga ir dar teisėja tai turėjo kovoti su įsivaizduojamais pedofilais teisinemis priemonėmis su sekimais ir žudymais. BA ISU!!!!!

e mafijozinos   ATSAKYTI
Lt 2019-11-09 00:18:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kiekvienas mylintis savo vaikus tėvas taip pat pasielgtų ir nesvarbu kokį socialinį statusą turi pedofilai.   ATSAKYTI
rimas 2019-11-08 23:10:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
...su siuksle susidejo...   ATSAKYTI
Dalia 2019-11-08 20:46:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kai prase pagalbos reikejo ja suteikt o Neringa aisku kad turejo begti nes bijojo del savo gyvybes    ATSAKYTI
Dalia 2019-11-08 20:46:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kai prase pagalbos reikejo ja suteikt o Neringa aisku kad turejo begti nes bijojo del savo gyvybes    ATSAKYTI
Antipedofilistas 2019-11-08 19:41:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Sioje valstybeje teisessuga neturi darbo todel taso nekaltus zmones pagal savo isgalvotas istorijadjas negaudo zmogzudziu ,pedofilu ir kt iskryprliu Stiprybes Venckienei ir jos seimai   ATSAKYTI
na 2019-11-08 17:34:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-14
keista llabai jei jau tiek kaltinimu Venckienei, kodel teisesauga nesiima priemoniu, kad ji atsakytu uz savo veiksmus, uz kurstyma, smeizta, juk teisybe turi buti   ATSAKYTI
Ananistas 2019-11-08 14:54:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Juk Lituanijoj pedofilijos nėra ir niekada nebuvo, Latvijoj, Olandijoj, Anglijoj, tik ne LT....   ATSAKYTI
patikslinimas 2019-11-10 21:41:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Labai svarus tamstytes "irodyma. noreciau paklausti ar tamsta siandien nesimasturbavot? O gal pasakysi lietuvoje masturbacijos NERA   ATSAKYTI
KA TU SAKAI? 2019-11-10 21:48:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Panaudotas sunkiasvoris pedofilijos" irodymas" , kuri dažniausiai naudoja patvoriniai. pabandom anologiskai. noreciau suzinoti ar tamstyte siandien nesimasturbavo? o gal NORI pasakyti, kad lietuvoje masturbacijos NERA!!!!   ATSAKYTI
x 2019-11-08 14:10:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Drąsius Kedys yra pavyzdys visiems tėvams, kaip reikia ginti savo dukrą. Jurbarko atvejis su mergaite rodo, kad niekuo galima pasitikėti - tik savimi.   ATSAKYTI
? 2019-11-08 14:54:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-20
jus cia apie tai, kad reik eit ir zudyt zmones, tiesiog va taip is niekur nieko?   ATSAKYTI
Valdas 2019-11-09 20:55:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O kas žudė. Tamsta ? jeigu galima konkrečiau.   ATSAKYTI
vel kedzius 2019-11-10 17:55:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
vladukas, panaudojo dar viena nuvalkiota violetini argumenta. kas zude. kas mate, kaip kedys zude.? neva suprask butinai reikia tureti liudininka, kuomet buvo paleisti suviai. atkreipti demesi, kad tokia argumentacija kazkodel tai nenaudojama jonaitienei, grigiskiu pakeliu maniakui ir kitiems. ateityje mes isgirsime versiju, kad matai kedys netgi motyvo neturejo, o aplamai kubadienes laidoje , kuomet kedys sake , kad jis juos traiksys, kaip tarakonus ir taip taps jo gyvenimo hobiu, buvo visai ne kedys, o kedzio klonuota kopija.    ATSAKYTI
Munde 2019-11-08 13:23:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Reika teisti ne Neringa o aukstus (valdininkus) kurie ir bijo nes jie labai bijo tiesos o Stankunaite ir jos tevus patraukti baudziamon atsakomyben uz smeista   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Iki izoliacijos uzbekai dar spėjo apsilankyti milžiniškame Kauno prekybos centre (nuotr. stop kadras)
Net 21 naujas koronaviruso atvejis Lietuvoje nustatytas per parą. Tai – pastarojo mėnesio rekordas. Žinoma, kad užsikrėtę iš Uzbekijos į vieną Kauno logistikos ...
Biblioteka (nuotr. stop kadras)
Ne vieną dešimtmetį bibliotekoje dirbantys asmenys išgirdo reikalavimą – privalote išlaikyti lietuvių kalbos egzaminą, kitaip neteksite darbo. Valstybinės kalbos inspekcijos ...
Ligoninė (nuotr. stop kadras)
Vienas iš Covid-19 sergančių Uzbekistano piliečių šokdina Abromiškių reabilitacijos ligoninę, kurioje šiuo metu yra gydomas. Vyras grasina, kad, jei nesulauks medicininės ...
Astravo atominė elektrinė (nuotr. SCANPIX)
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) pranešė trečiadienį pradedantis tikrinti savivaldybių, esančių šimto kilometrų zonoje nuo Astravo atominės elektrinės, ...
(Sauliaus Žiūros nuotr.)
Lietuvoje kelis mėnesius fiksuojamą nedarbo lygio augimą lemia ne vien pandemijos ir karantino ekonominės sąlygos, bet ir sezoniškumas, teigia Užimtumo tarnyba.  Anot ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų