Bobų vasara baigiasi – sinoptikai atskleidžia, kada pajusime pokyčius

Ciklonai vis atkakliau reiškia pretenzijas į oro erdvę virš šiaurinės Europos dalies. Orai čia darosi debesuoti, vėjuoti, nestinga ir lietaus. Ramiems ir saulėtiems orams lieka žemyno centrinė ir pietinė dalis. Ciklonas prisigretins jau ir prie Lietuvos – pajusime tai iš stipresnio vėjo. Bet šilta dar bus.

Lietus (Fotobankas)

Ketvirtadienio vakarą debesų irgi nebus daug, bet vėliau jie pamažu atsiras ir paryčiais jau aptrauks dangų visur ar beveik visur. Tačiau ir vakare, ir ryte jie bus ploni, lietaus iš jų nesulauksime. Sutemus vietomis suboluos rūkas. Kai kur jis gali būti ir gana tirštas.

Penktadienį rūkas sklaidysis labai nenoriai, bet galiausiai pranyks. Padės sustiprėsiantis pietvakarių, vakarų vėjas. Debesų apklotas pamažu darysis visai vientisas, storės, sunkės, bet lietaus tikimybė vis dar bus menka.

„Kitaip tariant, rytoj orai bus pilkesni nei šiandien. Nakties pradžioje vyraus menkai debesuotas dangus, vėliau debesų po truputį daugės, bet jie bus ploni, lietaus nebus. Vietomis suboluos rūkas. Dieną įsivyraus pilkas debesuotas dangus, bet lietaus nenumatoma. Žemiausia temperatūra naktį bus 6 – 8, prie jūros 11 – 12 laipsnių, dieną šils iki 13 – 15, pietuose 17 laipsnių šilumos“, – teigia sinoptikas Naglis Šulija.

Visą šeštadienį lietaus nenumatoma, jis pasirodys tiktai vakare kur nors prie jūros. Iš tiesų vyraus gražūs, dieną orai, tiktai nerims pietvakarių vėjas. Naktį atvės iki 8 – 10, prie jūros bus apie 11 – 12 laipsnių, dieną šils iki 15 – 17 laipsnių šilumos. Sekmadienį ciklono įtaka sustiprės tiek, kad pagaliau sulauksime lietaus. Vis dar bus vėjuota. Naktį oras atvės iki 10 – 12, dieną šils iki 13 – 15 laipsnių šilumos.

Ką gi, savaitės pabaigoje orai dar bus šilti. Bet pasibaigs savaitė, pasibaigs ir bobų vasara – kitą savaitę šiluma pasitrauks, sulauksime ir daugiau lietaus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų