Valinskas apie padėtį Seime: jeigu Karbauskis nori surasti kaltininkus, tegul pasižiūri į veidrodį

Nepavykus antradienį iš posto išversti Viktoro Pranckiečio, trečiadienį valdantieji rinkosi į koalicijos tarybą, kur Ramūnas Karbauskis, kaip buvo užsiminęs, ketino žiūrėti visiems į akis ir nustatinėti, kas buvo išdavikai. Ar R. Karbauskis rado išdavikus – nežinia, tačiau valdančioji koalicija aižėja: iš jos jau metami tvarkiečiai.

Kaip vertinti įvykius Seime ir ar po vakarykščio balsavimo Karbauskis pripažins savo pralaimėjimą, savo nuomonę išsakė buvęs Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas.

Trečiadienį vyko valdančiosios koalicijos posėdis, kuriame Ramūnas Karbauskis sakė, kad žiūrės koalicijos nariams į akis ir ieškos išdavikų, kurie palaikė Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį. Kaip jūs tai vertinate?

Aš manau, kad neįvyko nieko ypatingo, bet jeigu ponas R. Karbauskis nori surasti kaltininkus, tai tegul pasižiūri į veidrodį. Nes būtent jis užvirė šią košę. 

Yra labai gražus palyginimas iš vieno literatūros kūrinio, kad Karabasas Barabasas, supykęs, kad ne visos lėlės jo klauso, nusprendė surasti kaltininkus. Deja, su Buratinu nieko neišėjo – pabėgo. Tai dabar kažkas panašaus vyksta Seime – kažkokia pasaka, fantazija, cirkas, kitaip nepavadinsi. Bet nieko ypatingo čia nevyksta. 

Tad ar galima sakyti, kad tai buvo paskutinis bandymas nuversti V. Pranckietį iš posto?

Pagal įstatymą šioje sesijoje nuverstis V. Pranckiečio neišeis.

Galbūt ir klystu, tačiau, jeigu liko mažiau negu pusė metų iki kadencijos pabaigos, tai Seimo pirmininkas negali būti atstatydintas, išskyrus tą atvejį, jeigu jis padarė nusikaltimą.

Greičiausiai, kad V. Pranckietis bus Seimo pirmininku iki pat kadencijos pabaigos. 

Visą pokalbį su A. Valinsku kviečiame žiūrėti vaizdo siužete.


Rašyti komentarą...
V
Valinskiene
2019-10-24 08:11:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Valinskas prijuokino gana Seime visus ir Lietuvoj. Jo komentarus I sikna susigruda tegul jis.
Atsakyti
-7

P
Ponas
2019-10-24 14:25:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Valinskai, jums sekasi vesti laidas, kaip ir Baukutė yra gera artistė, bet ne vienam iš jūsų netyčia papuolus į seimą nepasisekė. Netinkat jūs politikai, nei vienas. Jūs tik artistai.... Kad ir kokiu protingu save laikote, kaip ir Meiželytė, bet nekomentuokit, nes patys neblogai apsikakinę buvote... Ilgai smirdėjo...
Atsakyti
-4

d
donis
2019-10-23 20:56:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
valinskas tiksliai pasake bet karbauskis tur but neturi veidrodzio
Atsakyti
-21

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų