Teks ruošti rudens drabužius – orai dėsningai vės

Šios dienos orų žemėlapyje – viena įdomybė: pereitą savaitę Bahamų salas siaubęs uraganas „Dorian“ dabar virto paprastu ciklonu, kurio centras trečiadienį bus tarp Islandijos ir Norvegijos. O šilumą iš Lietuvos išstūmęs ciklonas dabar gana sparčiai kyla į šiaurę, tačiau tam tikra jo įtaka dar išliks.

(nuotr. Fotodiena/Justinas Auškelis)

Artimiausią naktį orai Lietuvoje bus nevienodi. Didžiojoje šalies dalyje dangus bus giedras ar beveik giedras, o vėjas silpnas. Tačiau pajūryje, vakarinuose rajonuose bus debesuota, ten ir lietus lis, kai kur ne toks jau menkas, be to, bus ir vėjuota.

Ciklono įtaka išliks ir dieną. Dėl jos pajūryje, šalies šiaurės vakaruose bus debesuota, ten ir lietus kurį laiką lis. Kitur dangus bus menkai debesuotas, nestigs saulės spindulių, o vėjas bus silpnas.

„Kitaip tariant, artimiausią parą orai Lietuvoje bus nevienodi. Didžiojoje šalies dalyje jie bus ramūs, dažnai ir menkai debesuoti, be lieaus. Tačiau vakaruose, ypač šiaurės vakaruose bus debesuota, ir naktį, ir dieną lis lietus, be to, čia bus vėjuota. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 12 – 13, prie jūros 15 laipsnių, dieną šils iki 21 – 23, vakaruose 16 – 18 laipsnių šilumos“, – teigia sinoptikas Naglis Šulija.

REKLAMA

Ketvirtadienio naktį lietaus nenumatoma, dieną kai kur, didesnė tikimybė jog šalies vakaruose, trumpai ir negausiai palis. Naktį vyrais 11 – 13, prioe jūros 15 – 16 laipsnių, dieną bus iki 22 – 23, prie jūros maždaug 20 laipsnių šilumos.

Penktadienio naktį šalies vakaruose, dieną jau visur sulauksime neilgai trunkančio lietaus. Naktį vėl bus apie 11 – 12, prie jūros 15 laipsnių, vėjuotą dieną bus iki 18 – 20 laipsnių šilumos.

Ką gi, orai dėsningai vėsta, beliks tiktai tinkamai apsirengti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų