„Zero Live Show“ bažnyčioje pasirodymo liudininkė: vidutinybės ir nevykėliai

Turgelių bažnyčioje reklaminį vaidinimą atlikę aktoriai ir šou režisierius teisme išgirdo bausmę, kurią už sutrikdytas religines apeigas jiems siūlo skirti prokuroras. Tiek režisierių, tiek tris žinomus aktorius prokuroras pasiūlė nubausti daugiatūkstantinėmis baudomis. Režisierius sarkastiškai aiškino, kad už jam metamus kaltinimus jis nusipelnęs griežčiausios bausmės. 

Trys aktoriai Vitalijus Cololo, Mindaugas Papinigis, Ainis Storpirštis ir perfomanco Turgelių bažnyčioje sumanytojas režisierius Emilis Vėlyvis kiek vėluoja į posėdį Šalčininkų teisme. Teisiamųjų nuotaikos rūškanos – matyt, jie visai nesitikėjo, kad už pasirodymą bažnyčioje klouno kaukėmis jie stos prieš teismą. „Zero live show“ renginį bažnyčioje pareklamuoti sumanę aktoriai išgirs, kokia bausmė gresia jiems iškeltoje baudžiamoje byloje dėl trikdymo atlikti religines apeigas.

(45 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Teismas dėl skandalingosios „Zero Live Show“ reklamos Turgelių bažnyčioje

Šiandien teismas išklausė paskutinę liudininkę, pernai per Žolines buvusią Turgelių bažnyčioje. Moteris įsitikinusi – aktoriai nieko nesugeba kurti, gal todėl persirengę atėjo į bažnyčią.

„Ką jie parodė, kad jie – vidutinybės ir nevykėliai. Jie nesugeba būti artistais, vaidinti taip, kad visi paskęstų jų vaidyboje. Ką jie norėjo pasakyti – apie pedofiliją? Jie tik pakvietė į savo šou „Siemens“ arenoje. Mes tai girdėjome, jie dalijo žolytę. Ką jie parodė – savo netalentingumą“, – pasakoja liudininkė Vladislava.

Moteris pasakojo labai nustebusi pamačiusi keistus persirengėlius: norėjo nutraukti vienam atvykėlių kaukę:

REKLAMA

„Jis slėpė savo veidą. Kai jie išėjo iš bažnyčios, aš norėjau nutraukti kaukę nuo veido. Esu impulsyvi, vėliau pagalvojau, gerai, kad nepadariau to.“

Šou papiktino Šalčininkų rajono Turgelių miestelio gyventojus Ankstyvą rytą Švenčiausiosios Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje pasirodė dvasininkais persirengę trys aktoriai. Vienas jų ne tik vilkėjo popiežiaus apdarą, bet ir buvo veidą išsipaišęs piktadario klouno grimu. Bene prieš pat altorių vienas iš aktorių lenkų kalba pasisveikino su tikinčiaisiais ir pakvietė į būsimą renginį arenoje Vilniuje. Aktoriams pasisekė, kad Turgelių gyventojai nespėjo sureaguoti – šou būtų jiems skaudžiai pasibaigęs dar neišvažiavus iš miestelio.

Baigiamosiose kalbose kaltinamieji kartojo, kad jų akcija bandymas atkreipti dėmesį į pedofiliją bažnyčioje, o ne noras ką nors įžeisti. Tačiau prokuroras tokius pasiteisinimus atmeta:


Rašyti komentarą...
B
Baust
2019-09-03 20:48:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
šituos is.....s, visu griežtumu, kad kitiems net minčių nekiltų.
Atsakyti
-3

N
Nuomonė
2019-09-04 08:34:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau, vyrukams amžiaus vidurio krizė, tai ir kvailioja, kaip išmano. Proto nedaug, o nachališkumas per kraštus liejasi...
Atsakyti
-1

N
Nuomonė
2019-09-04 08:36:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Į taip reklamuojamą šou niekad neičiau, net jei man už tai primokėtų.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų