Naujos detalės apie avariją Pasvalio rajone: aiškėja našlaičiais tapusių vaikų likimas

Šeimos kelionė namo atgal į Suomiją ties nedideliu miesteliu Pasvalio rajone baigėsi siaubinga tragedija. Su trimis vaikais BMW automobiliu važiavę sutuoktiniai susidūrė net su dviem vilkikais. Per tikra mėsmale virtusią avariją žuvo abu tėvai, našlaičiais likę trys poros vakai išvežti į ligoninę. Mažiausiai mergytei vos treji.

Košmariška avarija Pasvalio rajone Via Baltikos kelyje ties Pumpėnų miesteliu kilo prieš vidurnaktį. Po BMW smūgio į du vienas paskui kitą važiavusius vilkikus vietoje žuvo sutuoktinių pora, o tris sužalotus vaikus gelbėtojams teko vaduoti iš mašinos nuolaužų.

„Atvykę radom 3 susidūrusius automobilius vienas lengvasis ir du krovininiai. Vienm automobilyje jau buvo 2 žuvę žmonės ir trys vaikai sąmoningi“, – sakė Pasvalio ugniagesių pamainos vadas Daivaras Giedlauskas.

Į siaubingą avariją pakliuvę vilkikų vairuotojai pasakojo, kad nuo Panevėžio Latvijos kryptimi važiavusi lengvoji staiga išlindo į priešpriešinę eismo juostą ir rėžėsi į Latvijos piliečio vairuojamą sunkiasvorę Volvo. Nuo smūgio nevaldoma lengvoji, pramušusi dvi vilkiko padangas ir kuro baką, kelyje ėmė suktis lyg vilkelis ir netrukus rėžėsi į dar vieną iš paskos važiavusį vilkiką Skania. Per pražūtingą avariją vienas iš vilkikų atsidūrė griovyje, o iš BMW nieko neliko. Vietoje žuvo 39 turkų tautybės vyras ir šone jo sėdėjusi jo moteris – 33 metų suomė. Vėliau paaiškėjo, kad Suomijoje registruota mašina keliavo sutuoktiniai su savo vaikais. Po tragedijos šoką patyrę vilkikų vairuotojai net nepajėgė kalbėti:

REKLAMA

„Nenoriu daug kalbėti nefilmuokit ištikrųjų ne tas metas.“

„Taip automobilis trenkėsi, kad didžiausias smūgis kliuvo priekyje sėdėjusiems tėvams, kurie ir žuvo tiesiog įvykio vietoje“, – komentavo policijos atstovas Tadas Martinaitis.

Tėvų per tragišką avariją netekę vaikai atsidūrė Panevėžio ligoninėje, čia jų jau laukė ir traumatologų komanda, ir psichologai. Našlaičiais tapę vaikai tik per stebuklą sunkiai nebuvo sužeisti. Vyriausiam 11 metų berniukui nustatyta plėštinė kojos žaizda ir veido nubrozdinimai. jauniausia keleivė – vos trejų metukų šeimos atžala patyrė veido sumušimus. Iš vaikų sunkiau sužalotas liko tik 9-metis, jam medikai konstatavo vienos kojos ir rankos lūžius.

„Jau nakties metu buvo aktyvuota visa traumos komanda kuri suteikė visą būtinają pagalbą, o su vaikais bus dirbama tiek vaikų prisichiatrai, tiek psichologai“, – teigia Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

„Šiuo metu įvykis yra tiriamas aplinkybės aiškinamos tai neatmeskim, kad buvo nakties metas, ir gali būti kad vairuotojas buvo pavargęs neapskaičiavo ar nepasirinko saugaus greičio“, – kalbėjo T. Martinaitis.


Rašyti komentarą...
D
Dangutė
2019-08-20 20:10:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai žiauru ir graudu... Gaila vaikučių, netekusių iškart abiejų tėvų. Užuojauta artimiesiems
Atsakyti
-6

I
Irena
2019-08-21 17:38:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai skaudi nelaimė. Tačiau pažvelkite, kaip savo piliečiais rūpinasi ambasados!!! Šeimoje vienas suomis, kitas Turkijos pilietis, ir sulėkė abiejų ambasadų atstovai. O kaip mūsų??? Nė pirštelio nepajudina, jeigu ir atsitinka kitoje šalyje bėda. Imkite pavyzdį, gerbiamieji, iš šių šalių...
Atsakyti
-2

I
Ismintis
2019-08-21 00:56:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Moralas. Virsysi greiti, lenksi zioplai, ar noredamas miego na dar gal kazkiek pratrauksiu..... Turedamas seima ir vaiku turi pagalvoti ne kas nutiks tau, o kas nutiks vaikams jei kazkas nutiks tau.......
Ir sitam banansaly jei nemoka daryt keliu tai geriau palikt zvyrkeli su duobem, tai niekas ir neleks kai duobes bus po pusmetri.
O stai tau viabaltika padarem dviraciu takelio plocio. Tarptautinis kelias turi buti dvieju eismo krypciu i kiekviena puse su metaliniu atitvaru ir ne 100m ilgio vietomis o visas.
Gaila vaiku, pamato po kojom nera, bent jau dabar.Bukit visi atsargus ir saugokite vieni kitus.
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų