Įvardijo įvykusios avarijos kelyje Kaunas–Marijampolė–Suvalkai kaltininką: bedė pirštu į nesprendžiamą problemą

Magistralėje „Via Baltica“ avarija netoli KalvarIjos vakar vakare sustabdė eismą į abi puses. Susidūrė dvi lengvosios mašinos. Vienoje jų – latvių pora, vykusi atostogų į Lenkiją. Avarijos pasekmės – du sužaloti žmonės ir ant kelio pažirusios malkos. Vairuotojai dėl avarijos kaltina per siaurą kelią.

Avarija magistralėje Kaunas – Marijampolė – Suvalkai, Kalvarijos savivaldybės ribose, eismą sustabdė net keletui valandų. Antradienio vakarą, apie septintą valandą, čia susidūrė dvi mašinos. „VW Passat“ ir „Škoda“. Pasatas tempė priekabą, pilną malkų. Sužaloti ir į ligoninę nuvežti du žmonės – pasato vairuotojas ir „Škodos“ keleivė.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Avarija kelyje Kaunas–Marijampolė–Suvalkai

Pasatu važiavęs vyras pasakoja, kad mašiną sumėtė pralėkus vilkikams.

„Fūrų važiavo, didelis gūsis, vėjas ir tiesiog priekabą tą užmetė. Pradėjo stabdyti ir užmetė taip, kad kita mašina trenkėsi į mus. Toks dalykas“, – pasakoja avarijos liudininkas Andrius.

Į priekabą su malkomis atsitrenkęs Latvijos pilietis nerimauja dėl žmonos – ji sužalota, medikai nuvežė į ligoninę. Vyras pasakoja, kad su žmona važiavo į Lenkiją atostogų.

REKLAMA

„Mašiną iš priekio pradėjo mėtyti, ėmiau stabdyti, ją išmetė į priešingą eismo juostą ir jau nieko padaryti negalėjau“, – sako vairuotojas Henrich.

Vairuotojai niršta: magistrale „Via Baltica“ iki Lenkijos sienos per parą pravažiuoja maždaug dešimt tūkstančių automobilių – tiek lengvųjų, tiek vilkikų. Nuo Marijampolės iki pasienio kelias dar nerekonstruotas – dviejų juostų. Todėl esą ir įvyksta nelaimės. Automobiliai siaurame kelyje – neišsitenka.

„Greičiausiai tokių įvykių nebūtų. Visgi tai pagrindinė kryptis iš Baltijos šalių į Europą. Žinoma, kelias turi būti daug platesnis“, – teigia Henrich.

Anot medikų, per avariją žmonės sužaloti nesunkiai. Abu – tiek pasato vairuotojas, tiek keleivė iš „Škodos“ po apžiūros išleisti gydyti į namus.


Rašyti komentarą...
_
_______
2019-08-14 22:00:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Greičiausiai priekaba perkrauta arba persunki tokiam automobiliui. Netikiu, kad ir automobilis visiškai tvarkingas. Greitį reikia saugų pasirinkt, o ne visus kaltint.
Atsakyti
-4

r
rimas
2019-08-15 06:44:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
sis kelias vagiu-kelininku rezultatas...kaltu nera -tik sukciu pilys auga.....
Atsakyti
-1

K
Kiek dar asilų
2019-08-21 11:29:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaltins kelius? Kinijos, Graikijos, Italijos serpantinai jei čia būtų, žūtų šimtais, ir kaltintų Blogus serpantinus? Reikia šunkelius padaryt visur, greitį 30 ir niekas nežus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų