Kraują stingdanti mada atkeliavo ir į Lietuvą: gyvybėmis rizikuoja žygiais ant važiuojančių traukinių

Pasaulinė, kraują stingdanti mada – nelegalios kelionės krovininių traukinių stogais populiarėja ir Lietuvoje. Vienas veidą slepiantis lietuvis savo pavojingais žygiais traukinių stogais po visą Lietuvą jau apžavėjo pusę milijono Youtube vartotojų. Kartu paslaptingas jaunuolis šiurpina ir policiją, ir jo suvaldyti niekaip nesugebančius Lietuvos geležinkelių darbuotojus. TV3 įspėja – tokių žygių traukiniais griežtai nerekomenuojama atkartoti patiems. Tai – ne tik nelegalu, tačiau ir mirtinai pavojinga. 

Taip keliaujanti įmanoma po visą Lietuvą apvažiuoti nesumokant nė cento. Svetur tokie ekstremalius nuotykius mėgstantys bebaimiai jau matomi seniai. Tačiau jau ir pareigūnai žino, kad į tokias stingdančias keliones krovininiais traukiniais leidžiasi ir vienas lietuvis. Šis savo veidą dengiantis vyrukas, pamatęs krovininį, vis dar važiuojantį traukinį, prie jo pribėga, įsikabina į kopėtėles. Praeina dar viena akimirka – ir štai jis jau vagone. Visa tai jis ne tik pats filmuoja, bet ir viską rodo socialiniuose tinkluose kalbėdamas nepriekaištinga anglų kalba – kraują stingdančias akimirkas žiūrėkite vaizdo siužete.

Tai po Shiey pseodonimu besislepiantis jaunuolis, kuris jau turi apie pusę milijono sekėjų feisbuke. Kai kurie jo sukurti vaizdo įrašai peržiūrėti milijonus kartų. Savo „Youtube“ paskyroje pasidalintuose įrašuose pilnametis lyg tarp kitko skundžiasi, kad traukiniui nepasirodžius – nebelieka nieko kito – tik kęsti šaltį ir kartais valandų valandas laukti kito. O kartais belaukiant tenka nakvoti ir itin nepatogiose vietose – apleistose gamyklose ar ant pastatų stogų:

REKLAMA

„Dabar be dvidešimt devynios. Negaliu užmigti dėl trijų priežasčių. Dėl šitų plastikinių š*dų, dėl to kad darausi alkanas, ir čia labai šalta.“

Vaikinas dėsto, kad imasi ir tam tikrų gudrybių, kad tik jo nesugautų apsaugo ar pareigūnai. Pasak jo, daugelyje tunelių, per kuriuos važiuoja traukiniai, yra įrengtos stebėjimo kameros. Tai žinodamas nuo vaizdo kamerų jis slaptosi itin pavojingai – rizikuoja savo saugumu ir vieną vagoną keičia kitu. Visa tai demonstruojantis viešai vyras sukūrė ir platformą, kurioje visi norintys gali jį paremti.

Tokiose kelionėse užtrunkantis ir po 30 valandų save filmuojantis vaikinas aiškina, kad tokiu sunkiai suvokiamu elgesiu jis neva laimi prieš patį save.

Tiesa, paprašytas pakomentuoti savo pomėgį TV3 žinioms, lietuvis atsisako. O štai Lietuvos geležinkeliams šis, vos pilnametystės sulaukęs vyrukas, jau porą metų kelia nemenką susirūpinimą, tačiau būdų kaip jį pažaboti, kol kas neranda.

„Yra gyventojas Kauno, na policijai atidavėm jo duomenis. Kiek žinom, policija yra nubaudusi jau jį už šituos neteisėtus veiksmus. Rūpinamės jo gyvybe ir saugumu, kadangi tai yra žiauriai pavojingas dalykas“, – sako direktorius Rolandas Šlepetys. 

Vieną sykį šis adrenalino fanatikas jau buvo nubaustas 30 eurų bauda. Tačiau, pasak Leituvos geležinkelių atstovo, to neužteko jaunuoliui sustabdyti. Jis nepaiso ir to, kad toks hobis mirtimi gali pasibaigti akimirksniu:


Rašyti komentarą...
S
Shiey is life, Shiey is love...
2019-08-15 14:08:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bentjau atlieka gerą darbą reklamuodamas savo gimtinę, jokie valstybiniai reklamos projektai jo neaplenkia.
Atsakyti
-1

s
sadpiano
2019-08-14 22:13:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
I used to do stuff like this as a kid back in the 1990s. I've been watching Shiey for a long time. His adventures reminds me of the times I had when I was young.
Atsakyti
-1

H
Haha
2019-09-15 23:59:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad tu sovietine šiukšle greičiau nudvėsi :D niekas net nežinos kad toks atmata egzistavai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų