Jurbarkas įbaugintas: aiškėja naujos tragiškai pasibaigusio vakarėlio aplinkybės

Po kilusio didžiulio visuomenės pasipiktinimo prokuratūra jau skelbia griežtinanti kardomasias priemones merginą išprievartauti pasikėsinusiam ir žiauriai sumušusiam nepilnamečiui. Jaunajam kikbokso kovotojui skirtas namų arešas ir sekimo įrenginys. Esą surinkta įrodymų, kad nukentėjusiajai grasinta, reikalaujant tylėti, o liudininkams darytas poveikis. Įbauginti Jurbarko rajono žmonės sako lengviau atsikvėpsią, nes visur tvyro didelis nerimas.

Po siaubingo išpuolio, kai vakarėlio gamtoje metu žiauriai sumušta dešimtokė, Jurbarko rajono gyventojus kankina įtampa ir baimė. Ypač sunerimę vaikai, drauge buvę tą savaitgalį kaimo turizmo sodyboje.

Išsigandę ir tėvai. Esą prie jų namų šią savaitę pastebėti įtartini automobiliai – tamsintais stiklais, paslėptais numeriais.

„Ta mama atvažiavo, išsivežė tą vaiką namo vienuoliktą valandą, žodžiu, pamokų metu. Tai tie vaikai buvo pamokose. Tikrai matė tėvai, paskui sakė, kad kažkurie lyg ir … bet čia jau nenoriu gandų, nes nežinau. Bet tėvai išsigando. Taip, išsivežė viena ta mamytė vieną berniuką“, _ pasakojo gimnazijos direktorė Birutė Genienė.

Mašinas sako matę ir vaikai. Visi gyventojai įbauginti.

„Suprantat, vaikas namuose, pamatys svetimą mašiną ir jau širdis tuk tuk tuk – viskas“, – pasakojo gimnazijos direktorė.

Į Eržvilką ir kitus Jurbarko rajono miestelius, siekiant užtikrinti saugumą, buvo išsiųstos sustiprintos policijos pajėgos. Ekipažai zujo gatvėmis, stebėjo mokyklos prieigas ir stabdė visus įtartinus automobilius.

REKLAMA

„Visi turi mobiliąsias priemones, todėl patartumėm visus tuos įtartinus automobilius ar asmenis užfiksuoti ar nufilmuoti ir galima per e-policiją siųsti“, – ragino Jurbarko policijos viršininkas Aivaras Dumčius.

Klasės auklėtoja atvira – mokiniai patyrė šoką. Beje, jie sako, kad iš visų vakarėlio dalyvių iki šiol kaip liudininkas teapklaustas vienas dešimtokas. O vakarėlyje jų dalyvavo 16.

Kitos detalės taip pat iškalbingos. Aiškėja, kad agresiją paauglys vakarėlio metu demonstravo ne kartą.

„Vienu momentu jis grįžęs iš mašinos norėjo kibti į atlapus savo draugui. Jis rodė agresyvumą, bet kodėl rodė tą agresyvumą – jie nežino“, – pasakojo klasės auklėtoja Jurgita Volbikienė.

Galbūt agresija jaunuoliui kilo dėl išgerto alkoholio kiekio (jam nustatytas 1.12 promilės girtumas), o gal ir dėl vartotų narkotikų – tai atskleis tyrimas.


Rašyti komentarą...
A
Ali
2019-05-31 23:12:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie mafijozai? Nejuokink,čia shudo gabalas su pažeistom smegenim!
Atsakyti
-9

f
farsas
2019-05-31 23:46:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
vau , pasizymejas agresyvumu ir treneris nezinojo ? Net nesulaikyta sedi namuose ant peciaus pas mama . Gal ir bausme atliks pas mama ? Is dvidesim liudiniku apklaustas tik vienas , cia tipo "operatyvus" darbas . Jau savaite praejo o jie liudiniku nesugeba apklausi . Ponas Pernavas anglu zines gerinasi ar stangas kilnoja darbo metu ? Labai uzsiemes matyt , o ir nusilkaltimas "smulkus" . Ka cia terliosiesi su sudmiesciu , partijos garbe svarbiau ...........
Atsakyti
-4

P
Prokuratūros žaidimai
2019-06-01 16:02:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Esant akivaizdiems smurto veiksmams ir sunkiai sužalotai aukai, prokuratūra su įtariamuoju elgiasi kaip su vištos kiaušiniu. "Neduokdie, per griežtų priemonių nepritaikykim tokiam gležnam jaunuoliui"! Palyginimui: kur prokuratūros atsarguma sbuvo tada, kai E.Kručinskienę policija iš karto įkišo į areštinę, nors nebuvo jokių duomenų, kad ji būtų ką nors sužalojusi. Kai visuomenė pradėjo piktintis dėl institucinio smurto prieš šeimą, Kauno prokurorė per spaudos konferenciją pasakė, kad Kručinskų vaikui nustatyti sužalojimai. Tyčia nebuvo sakoma, kad medikai tik seną nedidelę mėlynę ant berniuko kojytės aptiko. Tada buvo stengiamasi apjuodinti "nusiakltėlę", o dabar visomis priemonėmis plaunamas purvas nuo vietos "karaliukų" šeimos fasado. Prokuratūra yra totaliai parsidavusi ir sistemingai veikia prieš sąžiningus Lietuvos žmones.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (80)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų