Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Bjauriausia,kai tik iskrinta is zaidimo,vos ne akimirksniu tampa saziningais angelais.Teisingais,saziningais... Kur buvot su savo pastebejimais ir,tiesom,kai dirbot vyriausybej? Malinauskas,is barsciu isspjautas,sitas? Ar,vel seiman kelias,grindziamas?
@Gintaras Kęstutis Čilinskas seniai miręs. Nekalbėkite taip.
Tikra tiesa. Kaip gaila, kad geriausi Lietuvos žmonės jau anapus...
Ar kas nors dabar gali tuo abejoti, kai pamatėm lansbergių ir brazauskų vagių- kleptomanų siautėjimą seime ,ministerijose ir merijose? Bet tai puota maro metu ne amžina ir anot tikro kunigo Strazdelio: " jau prikalta daug yr plieno, nebetoli ir ta diena ,kaip iš jų neliks nei vieno"!
@Jonas prie ko landsbergių??jie valdzioje nebuvo
Žinot,širdis stoja skaitant jūsų straipsnį.Aš visada kartpju,kad valstybę valdo mafija!Buvome rusų okupacijoje 50 metų,o dabar-30 metų M a f i j o s okupacijoje!
Žinot,širdis stoja skaitant jūsų straipsnį.Aš visada kartpju,kad valstybę valdo mafija!Buvome rusų okupacijoje 50 metų,o dabar-30 metų M a f i j o s okupacijoje!
Jei darytume taip, kaip siūlo Kęstutis, t.y. Išbrauktume visus - nieko ne pakeistume, nes pagal įstatymą seimas vistiek turi būti išrinktas, taigi veiktų senos sudėties seimas. Čia ne išeitis.
jis išėjo, bet negi neatsiras kitas toks pat žmogus, gi kiekvienas mes turime antrininkus ...
Vergams palikim vergo dalia...,broliai ir seses,viskas labai paprasta, bukim vieningi,jai mes vieningi,mes Lietuvos liaudis didziule jega,palyginus su mumis parazitu serganciu pinigumanija yra tik saujale,jie klesti tik todel kad ju maistas pinigai jiems nesibaigia,o tuos pinigus parazitams sunesame mes,tad nustokim juos maitinti,uzduosit klausima kaip?,atsakau:tegul jums nuo sios dienos mirsta oligarku imones, pamirskit jas ,buvo ir nebera,remkim sazininga tikra smulku verslininka,suprantu tokiu labai mazai,bet mes jiems padesim ir ju dauges,minti supratot,tad pabuskim ir vienikimes?pradzia gali buti kad ir tokia eini matai maxsima,akropolis,bet del savo,savo vaiku ateities neuzeini i ja,o tiesiog nueini i maza krautuvele ar turgu,uzsukim parazitams pinigu kraneli,ir visa ju piramide grius!
@vaidas As gerbiu p.K.Cilinska, protingos mintys ir tikrai pritariu jam, kad balsuoti reikia eiti ir visus isbraukti, nes jeigu nebalsuosime ta pati ateitis laukia visu musu.
@vaidas Jap pas sabonį kiauliena pigiau >_
Istiesu , straipsnis geras , bet prisipazinkime kiekvienas jog mes ir taip gerai suprantame kas valdo musu valstybe , bet esame tik vargsai paprasti sraigteliai reikalingi tik rinkimu diena . susiguze laukiam , o kas bus rytoj
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų