Jau aišku, kad šių  metų „RyRalio Summer End Festival“ rugpjūčio 21 d. vykstantis Kauno klubo „Combo“ prieigose stebins ne tik scenų bei atlikėjų gausa, bet ir netikėtais prisikėlimais.

Šiandien paaiškėjo visos „RyRalio“ laboratorijoje gamintos vasaros bombos paslaptys. Pagrindine esminio šios vasaros renginio Kaune žvaigžde taps M. Jackson. Tiesa, ne amžiną atilsį amerikietiškasis Michael, bet škotiškasis Milton.   

Kasdien brangstantis Tokijuje ir Ibizoje dažnai grojantis Milton Jackson šiais metais išleido supermadingą albumą „Crash“. Prieš gerą  dešimtmetį išgarsėjęs didžėjus ir prodiuseris turi daug gerbėjų. Į kelias savo miksuotas kompiliacijas jį įtraukė ir pats šokių muzikos simbolis Carl Cox. Ne vieną gerą atsiliepimą apie jį yra išsakęs ir kita elektroninės muzikos legenda Tom Middleton. Iš viso festivalyje penkiose erdvėse - lauke ir viduje - pasirodys per 20 didžėjų bei gyvai grojančių atlikėjų.  Kas geriau už  medalį Europos čempionate?

„Miltonas yra karalius“, - sako visas JAV pop žvaigždes remiksuojantis house muzikos guru iš Čikagos Kaskade. Su juo sutinkta ir kitas amerikietis Carl Craig, o tai pat prancūzas Laurent Garnier bei britai Ben Watt ir grupės „X-Press 2” narys Ashley Beadle. Neoficialiai savo meilę škotui išreiškė ir Satoshi Tomiie, King Unique, Carl Cox, Funk D'Void, Shur-i-kan, Tom Middleton, Roger Sanchez, Seb Fontaine ir Jimpster, kurie įtraukė Milton Jackson kūrinius į savo rinkinius.

REKLAMA

Garsiosios įrašų kompanijos „Freerange“ prodiuserio kompoziciją „Cycles“ 2007-aisiais net 200 000 radijo stoties „Buzzin Fly“ klausytojų išrinko į geriausių metų kūrinių top dešimtuką. Tuo tarpu, kultinis tech-house himnas „Ghosts In The Machine" tokios pat sėkmės susilaukė 2008-aisiais, kai įvairiausiose apklausose užėmė geras pozicijas metų šokių muzikos kūrinių topuose. Šiais metais diskotekose skamba Milton Jackson hitas „Crash“ bei keliolika perdirbinių.

„Mums patiems Milton Jackson vizitas geriau už mūsų krepšininkų pergalę Europos krepšinio čempionate“, - juokauja renginių ir įrašų kompanijos „RyRalio“ atstovas Šarūnas Karalius. „Jau daug metų esame pakvaišę dėl šio škoto muzikos ir jo pasirodymas „RyRalio Summer End Festival“ renginyje buvo mūsų svajonė. Pas mus jau grojo praktiškai visi jo kolegos: Jimpster, Shur-i-kan, „The Timewriter“, Murray Richardson, „Inland Knights“, Da Sunlounge. Vis nepavykdavo prisikviesti tik jo. Pagaliau!“, - tęsia vienas renginio prodiuserių.  Vienintelis Igno pasirodymas vasarą Kaune

Pagrindinėje scenoje be svečio iš Glazgo dar pasirodys renginio šeimininkai, jokių  pristatymų nereikalaujantys „RyRalistai“ - Lauris Lee ir Karalius. Populiariosios šokių muzikos gerbėjai irgi neliks nuvilti - savo vienintelį pasirodymą šią vasarą Kaune surengs ir bene dešimt metų populiarumo neprarandantis „Atari“ viršininkas Ignas. Visą vasarą jis plušėjo „Exit“ rezidencijoje Palangoje, tačiau gerų bičiulių pakviestas į išskirtines vasaros laidotuves Ignas negalėjo atsispirti pagundai ir taip pat atvyks į šeštą kartą vykstantį „RyRalio Summer End Festival“.

Jam talkins ir kitas „Atari“ didžėjus bei prodiuseris, klube „Exit“ apšildęs ne vieną šokių muzikos garsenybę Donatello. Pastarais prieš tai jau ne vieną kartą yra grojęs „RyRalio“ renginiuose ir rinkęs šūsnis komplimentų. Prie vasaros finišo renginio pulto stosis ir išpopuliarėjęs „Pop Star Bar“ rezidentas Modaco. Šiais metais jis ne vieną kartą vienas pats sugebėjo užvaldyti minią ir ją išlaikyti iki ryto.   

REKLAMA

Dar vieną sceną  - „Mojito Bar“ - okupuos beveik visuose svarbiausiuose Lietuvos renginiuose grojantys „Mosquito“. Daugybę gerbėjų turinti temperamentingų žmonių kompanija žada savo ypatingąjį  „Mosquito Live Project“, kuriame be gyvo saksofono ir didžėjų išgirsime ir ypatingą vokalistę, kurios vardas kol kas yra laikomas paslaptyje.  


Rašyti komentarą...
k
kam
2009-08-14 11:55:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
reikia Michaelio Dž.atvaizdo ant audinio pigiai tel.nr.37065147895
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų