Šį penktadienį, sausio 7-ąją, 19.10 val. TV3 eteryje startuos svarbiausias Lietuvos vaikų renginys kasmetinis projektas „Vaikų balsas 2011“. Pirmoje laidoje dėl „Vaikų metų grupės“ titulo kovą pradės šešios, vaikų iš visos Lietuvos pasiūlytos, grupės: „69 danguje“, „SEL“, „Kvinta“, „Timohi“, Kauno „Šampaninis“ choras, „Delfinas“ Stano ir vaikų studija „Džimba“. Kurios trys grupės pateks į kitą etapą – nuspręs TV žiūrovai ir penkių vaikų komisija: Domas ir Kipras Junčos, Ieva Gražytė, Jekaterina Masalskaja ir Lukas Žavlovskis. Atlikėjų pasirodymus jie vertins keldami lenteles su balais

O sausio 14-ąją, 19.10 val., TV3 žiūrovų ir projekto dalyvių laukia antroji atranka, kurioje dėl to paties „Vaikų metų grupės“ titulo susirungs dar šešios grupės: YVA merginos, „Studentės“, linksmuoliai „InCulto“, „Kastaneda“, „Pikaso“ ir „Lietuvos talentų“ atradimas – „Bjelle ir Peru“.

Projekto vedėjams Neringai Čereškevičienei ir Mindaugui Stasiuliui „Vaikų balsas 2011“ – tikras iššūkis, nes vaikai čia linkę kritikuoti be užuolankų. Atviri jų pasisakymai ne vieną scenos žvaigždę vers rausti, o patį skandalingąjį „Sel“ lyderį Egidijų Dragūną ir pasižadėti pasitaisyti. Daug klius ir „Yva“ gražuolėms. Vaikai vienbalsiai sukritikuos seksualų jų įvaizdį: per aukštus kulniukus ir per gilias iškirptes. Koks buvo dainininkių atsakas ir kurios trys grupės toliau tęs kovą, sužinosite „Vaikų balse 2011“ sausio 7 ir 14 dienomis!

Primename, kad balsuoti už mylimiausias „Vaikų metų grupes“ – pirmąjį šešetuką – jau galima interneto svetainėje www.tv3.lt.

„Vaikų balsas 2011“ – penktadieniais 19.10 val. tik per TV3.


Rašyti komentarą...
K
Kalbos puoselėtoja
2011-01-14 19:59:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Balsavimas (koks?)TIESIOGINIS.
Balsuojama (kaip?)TIESIOGIAI.
O Jūs ekrane rašote:Balsavimas tiesiogiai(?)
Ištaisykite!
Atsakyti
0

m
monika
2011-02-13 17:10:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
vaiku balsas yra pats geriauses
Atsakyti
0

k
kristina
2011-02-17 15:08:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
vaikū balsas man labai patinka nes ten mano mylimios žvaigždės
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų