Ateinantis pusmetis „No Theatre“ jaunųjų aktorių judėjimui bus kitoks: trupės narys Vidas Bareikis su šeima – žmona Jurga Šeduikyte ir sūneliu Adu vasarį išvyksta studijuoti į Maskvą, į Vsevolodo Mejerholdo teatro institutą, jame mokysis teatro režisūros. Permainos turėjo įtakos ir jo grupės „Suicide DJs“ likimui.

Magistro studijos truks dvejus metus, todėl V. Bareikis planuoja ten vykti kartu su savo šeima. Kaip dažnai jam pavyks grįžti į Lietuvą, kol kas neaišku, tačiau grįžti reikės dėl Lietuvoje likusių režisuotų spektaklių bei muzikinės veiklos. Tačiau aktorius žada, kad „No Theatre“ veikla tikrai nenutrūks – spektakliai bus toliau rodomi, o per vasaros atostogas teatro judėjimas planuoja pradėti ir naujo spektaklio repeticijas.

„Išvyką į Maskvą vadinu naujo etapo pradžia, kuri, manau, turės įtakos ir mano tolesnei veiklai. Mano gyvenime teatras ir muzika konkuruoja visada, kartais papildo vienas kitą, tačiau šiuo metu pirmenybę teikiu teatrui. Muzika jau kurį laiką man yra tarsi hobis, atgaiva“, – sakė V. Bareikis. Jį permainos kūrybinėje veikloje paskatino apsispręsti ir dėl grupės „Suicide DJs“ likimo.

„Pasikalbėję su grupės nariais nusprendėme, kad šis projektas jau nebe toks, koks buvo pradžioje, todėl gerbėjai kurį laiką mūsų nematys. Kiek ilgai? Net nežinau. Gal išlaikysime tradiciją ir per gatvės muzikos dieną mus bus galima išgirsti prie Salomėjos Nėries paminklo. Aišku, lieka galimybė, kad kada nors susibėgsime: nemėgstu, kai grupės baigia veiklą, atsikuria ir vėl baigia. „Suicide DJs“ pasirodymai man panašūs į spektaklį, kuris jau atgyveno savo laiką ir pateks į „teatro muziejų“, – sakė vienas iš „Suicide DJs“ įkūrėjų V. Bareikis.

REKLAMA

Tiesa, aktorius pridūrė, kad muzikinė kolektyvo kūryba nenutrūks. Ji gyvuos akustinėje grupėje „Stipriai kitaip“. „Ainis (grupės narys Ainis Storpirštis, – aut. past.) kurs Lietuvoje, aš – Rusijoje, o susitikę pateiksime rezultatus“, – planavo aktorius.

Anot jo, studijuoti į Maskvą jis važiuoja todėl, kad siekia tobulėti profesinėje srityje, teatre ir pasisemti minčių naujoms dainoms, taip pat supažindinti Rusijos publiką su savo teatrine ir muzikine veiklomis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų