Vasarai įsisiūbavus „Dr.Who Terasa“ kviečia klaipėdiečius ir miesto svečius pasiklausyti dainų, sukurtų saulėtoje Jamaikoje.

Regio stiliumi skambančias kompozicijas čia šį šeštadienį (liepos 18 d.) atliks muzikinio projekto „Bob Marley Tribute“ dalyviai.

Aukščiausiai visame pajūryje įsikūrusi terasa pamažu įgauna vasariškas spalvas ir tampa išskirtine vieta ne tik dėl panoramų kuriamos atmosferos.

Vis dažniau čia atgaivą gali rasti gyvos muzikos gerbėjai. Smagia tradicija tampantys šansonų ir džiazo vakarai paprastomis darbo dienomis bei žinomų Lietuvos estrados atlikėjų pasirodymai savaitgaliais įprasmina šią vietą kaip tikro garso oazę.

Šį šeštadienį „Dr.Who Terasoje“ įvyksiantis koncertas, kurio metu bus atliekami žinomiausi Bobo Marley  kūriniai, savo koncepcija ir muzikos stiliumi prasilenks su betkokiu iki šiol čia vykusių pasirodymu.

„Prieš porą savaičių pas mus po atviru dangumi savo programą gyvai atliko Alina Orlova. Atmosfera ir nuotaika buvo neeilinė, žmonės mėgavosi muzika tiesiog susėdę ant žemės ir stebėdami besileidžiančią saulę, - geras akimirkas prisiminė „Dr.Who“ atstovai, - Labai tikimės, jog ir regio legendos Bobo Marley dainos atneš daug pozityvių emocijų ir dar daugiau saulės.“

Teisinga atmosfera turėtų lietis per kraštus, nes muzikiniame projekte „Bob Marley Tribute“ dainuojančiam vokalistui iš Afrikos Plazi Halaoui ant scenos talkins net 4 nariai:  saksofonistas ir klavišininkas Remigijus Rančys, gitaristas Paulius Volkovas, bosinės gitaros virtuozas Domas Žostautas bei būgnininkas Andrius Kai.

REKLAMA

Šio kolektyvo įkūrėjas - afrobeat ir regio stilių muzikos dainų autorius ir aranžuotojas Plazi kilęs iš Togo (vakarų Afrika). Nuo vaikystės jį supo muzika ir Bobo Marley dainos buvo didelė to dalis. Atvykęs į Lietuvą dainininkas nusprendė išpildyti senai brandintą idėją suburti „Bob Marley Tribute“ projektą ir sukvietęs gabius Lietuvos muzikantus sėkmingai koncertuoja iki šiol.

Programos pradžia: 21 val. Bilietų kainos: 15 Lt., su “Dr.Who” lojalumo kortele “Gold” – 10 Lt.

Renginio vieta: Dr.Who Terasa, K-Centro 21-as aukštas (šalia „Klaipėdos“ viešbučio), Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų