Birželio 11 dieną, ketvirtadienį, 18 valandą „Trio Avance“ iš Vokietijos, Klaipėdos koncertų salėje atliks programą „Užburtoji fleita“ ir daugiau...“.

Skambės kompozitorių Gioacchino Rossini, Wolfgang Amadeus Mozart, Anton Bernhard Fürstenau, Mario Castelnuovo-Tedesco, Pascal Jugy kūriniai.

Johannes‘as Hustedtas (fleita), Carolina Kriegbaum (smuikas), Andreas‘as Hilleris (10-ies stygų gitara) – koncertuoti kaip „Trio Avance“ pradėjo 1983 metais. Trys iškilios muzikos asmenybės, keliančios sau aukščiausius meninius reikalavimus, pakerėjo klausytojų širdis puikiomis klasikinės, lotynų bei pasaulinės muzikos interpretacijomis.

J. Hustedtas koncertavo festivaliuose, radijo ir televizijos projektuose kaip solistas bei kamerinių ansamblių narys. Tarptautiniu mąstu yra vertinami Johanneso CD, įrašyti KOCH International, SwissPan, Guild-Music London/Zürich and Sargasso London įrašų studijose. „Muzika man reiškia atvirumą naujiems keliams, nuolatinį augimą ir vystimąsi, kai bendraujama su klausytojais, bičiuliais muzikantais ir kompozitoriais“ – teigia J. Hustedtas. Jis jau porą kartų yra grojęs mūsų koncertų salėje, tarp lietuvių muzikų turi daug bilčiulių, beveik kasmet koncertuoja Lietuvoje.

Nuo pat vaikystės kamerinė muzika buvo Carolinos Kriegbaum aistra. Ji groja „Helmuth Rillings Bach“ kolegijoje Štutgarte (Vokietija) bei koncertuoja su Štutgarto Radio Simfoniniu Orkestru. Kita altininkės aistra – tapyba. Ji rengia paveikslų parodas, o prieš dešimtmetį savo muzikinius pasirodymus papildė „gyvu“ tapymu. Kaip pati Carolin pasakoja, “Strykas ar teptukas, gyvenimo pajautimas per ritmišką spalvų tėkmę, tembrai savo įvairiais pavidalais visada yra pati nuostabiausia patirtis”.

REKLAMA

Andreas‘as Hilleris išbandė save džiaze, „gyvoje“ elektroninėje bei braziliškoje muzikoje. Šiandien jis dar aranžuoja kūrinius, dirba redaktoriumi. 10-ies stygų gitara jis groja nuo 1990 metų. Šios gitaros išskirtiniai bruožai yra platus diapazonas (virš 3 oktavų), bei savita grojimo technika. Andreas‘as yra vienas iš nedaugelio, kuriam labai svarbu šio instrumento garso galimybės, jis palaiko ryšį su viso pasaulio kompozitoriais, siekdamas praplėsti savo repertuarą. „Man muzika yra menas, kuris jaudina, emociškai įkvepia ir nukelia į naujas erdves“, - pasakoja A. Hilleris.

Beje, „Trio Avance“ per visą savo gyvavimo laikotarpį yra įrašę jau penkias kompaktines plokšteles.

Maloniai kviečiame, Jus mieli klausytojai, po įtemptos darbo dienos ar sunkių egzaminų praskaidrinti sielą nuostabia „Trio Avance“ atliekama muzika.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų