Šį šeštadienį, balandžio 8 d. klubas “Woo" kviečia į neoficialų pirmojo Lietuvoje tolerancijos parado afterparty – diskoteką “Night Parade". “Woo" šokių aikštelėje laukiami ne tik eitynių dalyviai ir jų palaikytojai, bet ir visi tikintys, kad kiekvienas iš mūsų turime teisę būti savimi.

Klubas „Woo“ tolerancijos vakarėlį rengia nebe pirmą kartą. Šiais metais klube startavo šokių serija pavadinimu „Homo (sapiens)“. Pasak klubo savininko Andy Hernandez, „Woo“ visomis rankomis ir kojomis palaiko tolerancijos ir asmens įsitikinimų laisvės idėją. „Homo sapiens lotynų kalba reiškia protingas arba išmanantis žmogus – tad būkime ne tik protingi, bet ir išmintingi. Juk tolerancija kyla iš žinojimo, o ne iš neigimo“, - teigia Andy.

Šeštadieninėje „Woo“ diskotekoje „Night parade“ gyvai koncertuos muzikinis projektas „80's LIVE" : dainininkė Baiba su grupe pristatys specialią garsiausių devinto dešimtmečio hitų ir synthpop stiliaus muzikos programą. Vėliau šokius dar labiau pakurstys Metal on Metal narys Kym Wild ir Sania (Pump Up the 90's).

Taigi, visi visi nuotaikingi ir tolerantiški šokių mėgėjai laukiami „Woo“ šį šeštadienį, balandžio 8 d. nuo 22 val. Pirmąjį Lietuvos tolerancijos paradą atšvęsime šokdami!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų