Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Ar pastebėjote? – pas mus vis dar daug nesusikalbėjimo: tarp vyrų ir moterų, pozicijos ir opozicijos. Vis dėlto noriu pastebėti, jog būtent jaunimas yra ta jėga, kuri gali ir nori keisti situaciją, būti pavyzdžiu kitiems“, – trečiadienį, gruodžio 8-ąją, sakydamas sveikinimo kalbą Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) Padėkos vakare, sakė LR Seimo narys Paulius Saudargas. Gruodžio 8-ąją Vilniaus paveikslų galerijoje prisiminti šiemet jaunimo labui nuveiktų darbų rinkosi valstybinių institucijų, nevyriausybinių organizacijų ir jaunimo atstovai bei visuomenėje gerai žinomi asmenys.

REKLAMA

„Padėkos vakaras skirtas susirinkti draugams, partneriams ir bendražygiams, visus šiuos metus dirbusiems vardan jauno žmogaus ir jo gerovės. Lietuvos jaunimo organizacijų taryba kasmet suburia aktyvius ir iniciatyvius asmenis, tokiu būdu padėkojame už bendradarbiavimą ir palaikymą siekiant jaunimui aktualių pokyčių“, – sakė LiJOT prezidentas Šarūnas Frolenko.

Šiais metais 28-ojoje LiJOT Rudens Asamblėjoje buvo nuspręsta skirti nominacijas devyniose apdovanojimų kategorijose. Metų jaunimo organizacijų partneriu išrinkto paslaugų ir prekybos tinklo „Copy1“ direktorius Egidijus Buika, atsiimdamas statulėlę – stiklinę ranką – pastebėjo, jog ši tarsi kviečia „duoti penkis“ už drauge nuveiktus darbus. Apdovanojimą 2010 Metų labiausiai jaunimui nusipelniusio žmogaus nominacijoje laimėjęs grupės „G&G Sindikatas“ narys Gabrielius LiaudanskasSvaras susirinkusiuosius patikino, jog su jaunimu susitiks dar ne kartą.

REKLAMA
REKLAMA

Metų jaunimo organizacijų lyderiu pripažintas Lietuvos studentų atstovybių sąjungos (LSAS) prezidentas Arūnas Mark pabrėžė, jog atstovauti jaunimui nėra lengvas darbas: „Dėkoju už įvertinimą ir pasitikėjimą. Buvimas nacionalinės studentų sąjungos prezidentu yra iš tiesų didelė atsakomybė ir našta, todėl šį apdovanojimą vertinu kaip palaikymą tolimesniems darbams“.

Drąsiausiai jautėsi Metų jaunimo įvykio laurus susirinkusios Ateitininkijos šimtmečio atstovės: „Dirbome daug ir nuoširdžiai, todėl esame vertos šio pripažinimo".

Spalvingos stiklinės rankos formos statulėlės už Metų iniciatyvą įteiktos „Fluxus Ministerijai", Metų „Jaunimo ambasadorei" – Indrei Vareikytei, LiJOT Padėkos apdovanojimą atsiėmė LR Prezidentės patarėjos pavaduotoja Gaja Bartusevičiūtė, Jaunimo miestu už šiais metais vykusias Lietuvos jaunimo dienas pripažintas Panevėžys, o LiJOT Alumni apdovanojimas įteiktas VšĮ „A.C. Patria“ už 20-ies metų veiklą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų