Sparčiai populiarėjanti aktorių-muzikantų grupė „Suicide DJs“ tikrai nesitikėjo, kad nepraėjus net metams nuo susikūrimo dalinsis sceną su pasaulinės muzikos žvaigždėmis „Sparks“. Tačiau būtent taip nutiks birželio 17 dieną Vilniuje „Forum Palace“ rūmuose, kur „Suicide DJs“ apšildys šią amerikiečių grupę naujojo jos albumo „Exotic Creatures of the Deep“ pristatymo koncerte.

Dvidešimt pirmojo „Sparks“ albumo pristatymas Vilniuje įvyks praėjus vos keturioms dienoms po pasaulinės premjeros ir dvidešimt vieno koncerto Londone maratono. Kvietimą sudalyvauti šiame koncerte „Suicide DJs“ muzikantai vadina garbe ir malonumu.

„Sparks“ yra įspūdinga grupė, kurią vėl atrandame naujai“, - sakė vienas „Suicide DJs“ vokalistų Vidas Bareikis. Jam nuo vaikystės yra įstrigę keli „Sparks“ kūriniai. „Taip sutapo, kad „Sparks“ koncertuoja jau kelis dešimtmečius, o „Suicide DJs“ netrukus dar tik švęs savo pirmąjį gimtadienį, tad bendras šių grupių pasirodymas yra gražus ir simboliškas derinys“, - mano Vidas Bareikis, neabejojantis, kad turės ko pasimokyti iš ekstravagantiškųjų kolegų.

Vido Bareikio nuomone, abi grupės panašios tuo, kad yra įdomios savo ideologija ir ieško įdomesnio atlikimo, taip pat savo sudėtyje turi charizmatiškų asmenybių. „Sparks“ simbolis yra ūsuotasis klavišininkas Ronas Maelas, tuo tarpu „Suicide DJs“ veidu tampa koncertuose ant kėdės užsilipęs trombonistas Pranas Dapšauskas.

REKLAMA

Artėjančiame koncerte „Suicide DJs“ publikai pateiks per 30 minučių savo programą, kurioje nuskambės ir jau išpopuliarėjusios dainos „The Samurai Song“, „Final Shot“ ir kitos. „Suicide DJs“ yra viena perspektyviausių naujų grupių Lietuvoje ir šiais metais nemokamo kultūros leidinio „Pravda“ buvo išrinkta geriausiu metų muzikos naujoku.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų