Visame pasaulyje šokių muzika tapatinama su taikos ir meilės idėjomis, su šypsenomis ir muzikai atsidavusiais kūnais. Spalio 25d., šeštadienį, ištaigingose Belmonto pramogų centro erdvėse, Vilniuje, startuos pirmasis „Good Will People“ festivalis, kuriame atsispindės dalelė šokių muzikos istorijos bei jos nuotaika.

Jokių ribų muzikos stiliams... jokių stereotipų, jei tau muzika suteikia teigiamas emocijas - čia geriausia vieta jų pasisemti. Trys erdvės, kuriose savo muzikinę pasaką seks net 14 atlikėjų iš Kanados, Vokietijos, Didžiosios Britanijos bei Lietuvos.

Pagrindinės vakaro žvaigždės buvo pasirinktos neatsitiktinai. Kiekvienas iš atlikėjų giliai išraižė savo vardą elektroninės muzikos evoliucijoje bei padarė didelę įtaką kultūrai. Tą patį vakarą pamatysite Ian Pooley, Aquasky, Akufen, Ernesto Ferreyra, Andy Lau, Virus J, Lynnie, Vidį, Astralą, Burp & Pout, Hallucin bei Nervą, tačiau kas bus pagrindinė vakaro žvaigždė, renginio organizatoriai dar laiko paslaptyje.

Bilietais į muzikos festivalį „Good Will People“ bus pradėta prekiauti rugsėjo 12 dieną, 10 valandą ryto, visose „Tiketa“ kasose. Paskubėk įsigyti pigesnį išankstinį bilietą, nes vėliau bilietai brangs.

REKLAMA

Pagrindinė erdvė:

Gaiviausiomis House stiliaus spalvomis žaižaruos didžiausia senovinio pastato patalpa, kurioje išskirtinę vakaro nuotaiką suteiks jau legenda tapęs Ian Pooley. Ypatingai rimtas požiūris į kūrybą atnešė šiam prodiuseriui pasaulinę šlovę. Pirmasis jo darbas „Since Then“ jau tapęs klasika, išpopuliarėjo vos išvydęs saulę. Vientisas kūrinys, su kruopščiai atrinktomis melodijomis bei nepriekaištingai atlikta aranžuote - tai viena iš nedaugelio išleistų „House“ muzikos kompaktinių plokštėlių, kurią galima pavadinti nesenstančia. Nepaisant pirmojo albumo sėkmės, antrasis „Souvenirs“ atnešė jam dar didesnę šlovę, o jo kūriniai iki dabar skamba radijo stočių eteriuose. Ian Pooley muzika buvo ekranizuota daugybėje vaizdo klipų, naudojama reklamose bei meniniuose filmuose. Daugiau nei keturis metus tylėjęs atlikėjas šių metų birželio pristatė savo naująjį šedevrą pavadinimu „In Other Words“, kurį su pasididžiavimu išleido „Ministry of Sound“ leidybinė kompanija. Jo pasirodymas Lietuvoje yra viena iš naujojo albumo pristatymo turo datų, tad tai tavo šansas išgirsti naujausią jo kūrybą.

Ian‘ui antrins bene produktyviausi Lietuvos šokių muzikos prodiuseriai Andy Lau, Virus J atstovaujantys Pro-duce records leidybinę kompaniją. Kartu su jais pamatysime ir Pro-duce komandos varomąją jėgą Lynnie.

Renginio organizatoriai nelinkę prasitarti kas tai, tačiau toje pačioje erdvėje išvysime ir pagrindinė vakaro žvaigždę.

D‘n‘B erdvė:

Jaukioje aplinkoje, antrame aukšte, savąjį kampelį suras ir drum‘n‘bass bei breaks stilių mėgėjai. Judėti nenuspėjamais ritmais čia kvies Astralas, kuriam gyvai akompanuos Space Drummer dar kitaip žinomas kaip Saga, paruošęs ypatingą perkusijos programą. Pagrindiniu vakaro akcentu šioje salėje taps gerai žinomi Aquasky. Su savimi jie atsivežą siurprizą Lietuvos publikai, kurį išgirsite pirmą kartą. Apie tai organizatoriai prižadėjo pranešti vėliau. Vieni iš labiausiai vertinamų savo žanro atstovų, vien 2007-ais susišlavė daugiau nei 7 muzikinius apdovanojimus. Aquasky jau senokai pripažinti kaip scenos senbuviai ir daug jų kūrinių tapę klasika, tačiau ryškiausias gyvenimo etapas dar priešakyje. Tai pranašauja atlikėjai, kurie dirba kartu su jais. Kartu su Aquasky buvo pakviestas sugroti ir dj Nervas iš „Vault Execution Team“. BlitzKrieg idėjinis vadas prižadėjo nenuolaidžiauti, tad jei kils noras galutinai išsikrauti – čia neabejotinai per sienas liesis prakaitas.

Techno erdvė:

REKLAMA

Bene didžiausias siurprizas laukia šioje erdvėje, nes joje pasirodys nenusakomai įdomi asmenybė, Micro-house stiliaus pradininkas Akufen. Atradęs naują muzikos kūrybos būdą „micro-sampling“ 2004 metais Marc Leclair žvaigždė akimirksniu sužibo. Dabar jau klasika pripažįstamas albumas „My Way“ buvo startas naujam požiūriui į tai kaip skamba melodijos bei tikras iššūkis šokiui. Iškarto po to kaip iš gausybės rago pasipylė gerbėjų minios ir nauji atlikėjai, kurie ir toliau plėtoją šį išlavintam skoniui skirtą stilių. Ilgiau nei metus Lietuvoje lauktas atlikėjas juos praleido Kinijoje, kur sėmėsi įkvėpimo naujam albumui, kuris pasirodys šį rudenį. Yello, Massive Attack, Richie Hawtin, Thomas Brinkmann ir daugelį kitų remiksavęs prodiuseris kartu su savimi atsiveža draugą iš savo leidybinės kompanijos – Ernesto Ferreyra. Linksmuoju techno berniuku save vadinantis prodiuseris atvažiuoja su visiškai originalia programa. Jo muzika „patiuninta“ šokiui, o jos garsai nesuvokiamai maloniai glostantys ausį. Prie šio grandiozinio projekto su malonumu prisidėjo ir 1:1 radijo laidos bei renginių organizatorius Vidis, šoklieji Burp & Pout atlekiantys su Live programa, bei mylimiausios Lietuvos „technačių“ komandos narys – Hallucin..

Kodėl „Good Will People“?

Trijų skambių žodžių junginys, kurio reikšmė tiesiog – geros valios žmonės, simbolizuoja solidarumą, pagarbą vienas kitam bei bendrą šviesios žmonijos ateities idėją. Būtent jaunoji karta turi rūpintis pasaulio ateitimi, pamiršti abejingumą, būti vieningais, o geriausiai mus vienija muzika.

Ištaigingos Belmonto patalpos taip pat buvo pasirinktos ne be reikalo. Čia sudarytos nuostabios sąlygos kokybiškam garsui, nes visose trijose erdvėse yra daug medžio, kuris kaip žinia turi nuostabias akustines savybes. Organizatoriai jose įrengs įspūdingą VIP zoną, kurioje galėsite susipažinti su atlikėjais, vaišintis nemokamais gėrimais, pailsėti ant minkštų krėslų ar tiesiog užsimerkę mėgautis iš pagrindinės erdvės sklindančiais garsais bei vaizdu.


Rašyti komentarą...
G
Gerda
2008-09-10 23:59:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mmm.. Būtinai dalyvausiu!
Atsakyti
0

t
technacius
2008-09-11 00:24:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo rimtai cia!! As irgi varysiu
Atsakyti
0

:
:)
2008-09-11 17:37:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
busim busim :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų