Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sugrįžę su žinia apie jubiliejinį dešimtąjį albumą „Euforija“, Lietuvos gotikinio roko grandai „Siela“ pristato minėto albumo viršelį ir skelbia, kad jau šio mėnesio antroje pusėje naujasis grupės darbas pasirodys visuose muzikos prekybos taškuose.

REKLAMA

Savo abumą muzikantai pristatys gyvo garso koncertais Vilniuje, Palangoje, Utenoje ir Druskininkuose.

„Euforijos“ viršelį puošia kontrastingas dizainas: maldai rankas sudėjusi mergelė Marija, kurios skruostai nedorovingai nuspalvinti „gėdos“ spalva, o blizgučių aureolės viduryje slepiasi sunkiai įskaitomas, religinis užrašas „Je suis l'Immaculée Conception“ („Aš esu nekaltas prasidėjimas“). Anot krikščionybės istorijos, šiuos žodžius 1858-aisiais pasakė Prancūzijoje, Lurde apsireiškusi Marija.

REKLAMA
REKLAMA

„Albumas yra baigtas, apipavidalintas ir atiduotas į kompanijos M.P.3 rankas, kuri ir rūpinasi jo tolimesniais darbais“, - sakė „Sielos“ lyderis Aurelijus Sirgedas. Pasak jo, šiuo metu grupė „juodai“ ir su pakilia nuotaika, kokia ir reikalinga „Euforijos“ dainoms, dirba prie naujų bei senų dainų aranžuočių, specialiai būsimiems koncertams. Kol rekonstruojamas grupės tinklapis, naujausią informaciją galima rasti „Sielos“ MySpace puslapyje adresu: www.myspace.com/sielaband.

Albumo „Euforija“ premjera įvyks gyvo garso koncerte lapkričio 20 dieną Vilniaus muzikos klube „Tamsta“. Bilietus, kurių skaičius ribotas, galima įsigyti „Bilietai.lt“ kasose. Lapkričio 22 dieną grupė koncertuos Palangos kultūros centre „Ramybė“, lapkričio 28 dieną - Utenos kino teatre „Taurapilis“, lapkričio 29 dieną - Druskininkų muzikos klube „Dangaus skliautas“.

REKLAMA
REKLAMA

Aurelijus Sirgedas patvirtino, kad artėjančiuose koncertuose grupė atliks tiek naujus, tiek senus, gerai žinomus kūrinius. Grupės lyderis taip pat puse lūpų užsiminė apie tai, kad naujame albume bus netikėtas duetas, o pats dainų skambesys bus kiek nebūdingas šiai grupei ir gali nustebinti muzikos gerbėjus. Tai patvirtina ir radijo stočių eteriuose skambanti daina „Euforija“ bei į rinkinį „Opus 3 (I dalis)“ atrinkta „Isterija“.

Naujasis „Sielos“ radijo singlas titulinė albumo daina „Euforija“ jau sulaukė didelio radijo stočių susidomėjimo: šis kūrinys „Radiocentro“ „Lietuvos top 20“ pakilo į retai gotiškam rokui pasiekiamą septintąją vietą ir karaliauja Alytaus radijo stoties „FM99“ lietuviškos muzikos tope.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų