Sekmadienį iš TV3 projekto „Chorų karai“ pasitraukus Liudo Mikalausko Tauragės Ugniniam chorui, kovą dėl finalo tęs trys chorai – Kauno Burgundiškasis choras su Danguole Beinaryte, Alytaus Oranžinis choras su Justu Lapatinsku ir Tarptautinis Vilniaus Sidabrinis choras su Stanislovu Stavickiu-Stano.

Jų likimą spręs komisijos nariai ir TV3 žiūrovai, už savo chorą favoritą balsuodami telefonu. Į projekto finalą, kuris vyks balandžio 17 dieną 19.30 val., pateks tik du chorai.

Balandžio 10-osios laidos tema – gražiausios lietuvių liaudies dainos. Chorai atliks po dvi projekte dar neskambėjusias dainas. Pusfinalį pasiekusių chorų pasveikinti atvyks Telšių Smaragdinis choras su generolu Deivydu Zvonkumi.

„Mes nesiruošėme taip greitai iškristi, todėl dainų prikūrėme dainavimui iki pat finalo“, – sakė Deivydas. Beje, į pusfinalį atvyks ir buvusi dainininko žmona Natalija Zvonkė, kuri apie šiuo metu išgyvenamus jausmus dainuos pritariant jo vadovaujamam chorui.

Specialius pasirodymus ruošia ir projekto teisėjai kartu su ansambliu „Lietuva“. Jie atliks dar negirdėtas liaudies dainų imnprovizacijas. Na, o teisėja Loreta Sungailienė uždainuos su „Kastanedos“ nariu Luku.

Su visais pusfinalio chorais bendrą dainą atliks Jeronimas Milius, Povilas Meškėla, Vladas Kovaliovas.  Taip pat pirmą kartą pamatysime ir projekto „Tu gali šokti“, kuris startuos balandžio 24-ąją, dalyvius.

„Chorų karų" pusfinalis – jau šį sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų