Turbūt daugeliui vyrų tokia žmona, kuri leidžia sutuoktiniui savaitę pailsėti nuo santuokinių pareigų, atrodo kaip ideali moteris. Patenkintas vyras į avantiūra įtraukia dar ir savo draugą. Pasipustę plunksnas, patinai išlekia linksmintis: juk tai puiki proga pasilinksminti, o mylimosios pažadėjusios nebumbėti ir nepriekaištauti dėl įvairiausių išdaigų. Tačiau vyrai net nepagalvojo, kad jų žmonos visą savaitę taip pat galės praleisti kaip tik nori, stalčiuose palikusios vestuvinius žiedus...

Jau dabar kino teatruose rodomoje komedijoje „Savaitė be žmonų“ turime progą pamatyti, ar „vedybinės atostogos“ gali išgelbėti šeimą. Filme vaidina puikūs aktoriai – Owenas Wilsonas, lietuvių kilmės Holivudo žvaigždė Jasonas Sudeikis, serialo „Vedęs ir turi vaikų“ moliūgėlis Christina Applegate bei „Biuro“ pažiba Jenna Fischer.

„Aš esu santuokos šalininkas, tikiu monogamija, tačiau scenarijus man patiko dėl to, kad porelės, grįžusios iš kino teatrų tikrai turės apie ką pasikalbėti. „Ar tu galėtum taip pasielgti?“ „O tu, ar duotum man savaitę nepriklausomybės?“. Filmo idėja išties puiki. Vyrai eilinį kartą parodomi kaip savanaudžiai, kurie vos gavę progą, ja pasinaudoja ir tik po to pagalvoja, kad padarė paslaugą ir savo žmonoms“, - sako J. Sudeikis.

REKLAMA

Juostos režisieriai, broliai Bobby ir Peteris Farelly, pasakoja, kad kuriant scenarijų labiausiai pasidarbavo jų žmonos: „Jos pirmosios perskaitė užrašus ir, tiesą pasakius, tai buvo žmonų idėja herojėms leisti savo vyrams atsilyginti tuo pačiu. Mūsų scenarijaus pagrindas buvo tik vyrukų linksmybės. Todėl dėl galutinio varianto savo „Oskarus“ atiduodame mylimoms moterims“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų