Aktorė Sandra Bullock tapo žiūrovų numylėtine po tokių mielų filmų kaip „Kol tu miegojai“ ir „Mis slaptoji agentė“.

Dabar ji pripažįsta, kad visa tai tik vaidyba. „Esu gera aktorė“ - sako ji: „todėl visi galvoja, kad esu miela.“

Naujame jos filme „Piršlybos“ Bullock vaidina atšiaurią, grubią ir ne visų pavaldinių mėgstamą knygų leidėją Margaret Tate. Šis vaidmuo, sako pati aktorė, yra arčiau tikrosios Sandros.

„Aš ragana. Aš siaubinga, velnio nešta boba, tačiau esu gera aktorė ir galiu vaidinti lyg būčiau meilumo įsikūnijimas. Kiekvienas tai turime savyje. Juk smagu kai gali suvaidinti supykusį. Tai suteikia džiaugsmo ir palengvėjimo jausmą. Visą laiką buti geru ir mandagiu tikra nesąmonė, mane tai vargina, bet vaidinti gerietę visai nesudėtinga, tiesiog reikia paslėpti emocijas po liūdesio kauke.“ – dalinosi vaidybos paslaptimis vis dar jaunatviškai atrodanti 44-ių metų aktorė.

Negana to, kad Sandra Bullock yra bjauraus charakterio, bet šios asmeninės savybės jai padeda vaidinti. „Jau prieš tris mėnesius aš sakiau, kad galiu būti bjauri ir žmonėms tai patiks. Juk tai mano charakteris, man net nereikės atsiprašinėti. Tai mano vaidmuo. Buvau savame amplua. Žinokite, kad žmonės vaidinantys komedijose yra patys bjauriausi, pikčiausi visoje planetoje.“

Romantinė komedija „Piršlybos“ kino teatruose pradėta rodyti jau nuo birželio 19 dienos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų